iPAQ 614 HP iPAQ Mobile Broadband Connect

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
FruFru
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned říj 05, 2008 20:46

iPAQ 614 HP iPAQ Mobile Broadband Connect

Příspěvek od FruFru »

Zdravim chtel jsem se zeptat, jak se vam podarilo rozchodit pripojeni NB k internetu s vyuzitim 614ky jako modemu, at uz pres kabel nebo pres BT.

HP iPAQ Mobile Broadband Connect tahle aplikace by snad k tomuto mela slouzit, ale vubec si nepamatuji ze jsem ji mel prilozenou na cd v baleni, kdyz jsem ipaq kupoval a nebo uz jsem ho davno nekde ztratil.

Pokud se da pripojeni pomoci HP iPAQ Mobile Broadband Connect realizovat muze mi ji nekdo poskytnout? pripadne jakekoliv jine reseni jak NB pres ipaq pripojit, uz jsem zkusil snad vsechno a jsem z toho uplne na prasky.

Diky moc
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

celkem bez problemu funguje internet sharing - pres kabel vyzkouseno, pres BT nevim, melo by to podporovat BT PAN, ale to se mi nejak nedarilo nastavit
ikoala
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 22, 2008 20:03

Příspěvek od ikoala »

potvrzuji funkcnost i pres BT
kingfish
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 23, 2008 16:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od kingfish »

já to celkem často používám a můžu potvrdit bezproblémovou funkčnost přes vestavěnou aplikaci internet sharing - jak po kabelu, tak přes BT.
Po kabelu nebylo třeba nic nastavovat a přes BT si to už nepamatuju, ale nic náročnýho to nebylo. Ačkoli dosah BT u 614ky je fakt žalostnej...
joffin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 25, 2009 23:22
Zařízení: HP iPAQ 614c

iPAQ 614 HP iPAQ Mobile Broadband Connect

Příspěvek od joffin »

Pre sharing NB - HP 614c je pre BT spojenie je nutne, aby BTusb malo v ponuke funkcii vytvorit: network access point.
Dalej je nutne v nastaveniach HP - internet sharing uviest do kolonky pripojenie internetu: Bluetooth PAN a do kolonky
sietove pripojenie siet, cez ktoru sa HP napaja na internet napr. OrangeSK GPRS a podobne. Tuto siet si vygeneruje sam HP
v telefonickom pripojeni a je uvedená pri pripojeni HP na Google search alebo Google maps. Nastavenia BT v HP budu vyzadovat pri sparovani nejaky stvormiestny kod. Mozno zvolit napr.0000. A zadat ho najprv do HP a potom do NB... a OK.
Niekedy je nutne zadanie kodu zopakovat. Mne to vyslo hned na prvy raz. Ked spustam sharing robim nasledovne kroky:
Spustim na HP Internet sharing a kliknem pripojit.
V ponuke BT na NB vyberiem quick connect/network access point/meno HPecka napr. joffin/connect
Na display HP naskoci pripojeno a sharing fici.
Niekedy to nenabehne a vtedy je nutne ist do vlastnosti BT pripojenia a zapnut BT mobile access server driver-zapnut zariadenie co su asi 3 kroky.
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů