Spekulace: Pracuje HTC na modelu Touch HD Pro?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
skyluke.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 21:19
Zařízení: HTC Touch Diamond, HTC Hero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skyluke. »

Wolfenzi píše: je docela výsměch na to co (ne)umí iphone http://docs.google.com/View?docid=dc7m8zt9_21sxk7fm47
mimochodem, je v těch asi 25ti věcech nějaká kterou by touch HD nezvládl ? nejsem si jistý u těch voice dial, modem to asi jo, alarm when off ? asi umí vše co ? :tlem:
http://img263.imageshack.us/img263/3874 ... hd2kg8.png jediné co HD neumí je alarm when off ;)
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Spekulace: Pracuje HTC na modelu Touch HD Pro?

Příspěvek od _Ja »

Lausien píše: Jinak HD Pro spatny napad neni, ale jak se tu pise, tahat takovou cihlu....
Kazdopadne by to bylo zajimave, i kdyz prestava, ze pride lepsi zarizeni s HW klaveskou, nez je muj Raphael, me depta.... :-)
A jak rozchodíš HTC Touch Pro 2 ? :-D
jirmic píše: A ta výměna názoru ohledně diody... Krucifax lidi, dyk se podívejte na tu čočku, co tam je... Vážně si někdo myslí, že mobil, i o rozměrech HTC Touch HD (fakt žádná drobotina), dokáže vyfotit slušnou fotku i kdyby měl rozlišení 12 Mpx? Celá "kvalita" focení je naháněna právě pixely a softwarovými filtry, ale věřte mi - světlo je prostě světlo. Je to jako kdyby někdo chtěl mít bezva fotky focené přes klíčovou dirku (nemyslím zrovna FABku) nebo přez sklo autobusu, kde si někdo předtim opřel zamaštěnou hlavu a tři hodiny tak chrápal ve 40ti stupňovém vedru. A ta dioda to fakt nezachrání. Focení mobilem skutečně beru jako nouzovku, kdy potřebuju vyfotit něco pro dokumentaci, pro zapamatování, nebo tak něco. Pokud chcete dělat fotky, kupte si věc k tomu určenou, tedy fotoaparát, který má objektiv a ne prdelní dirku (dámy prominou, jestli se tu nějaké objeví). To nebylo nic proti nikomu, jen jsem se tak upsal:)
Úplný souhlas !

Místo dvou příspěvků psaných za sebou použij přístě raději tlačítko Upravit. ziminix
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Spekulace: Pracuje HTC na modelu Touch HD Pro?

Příspěvek od Standa »

Víte proč jsem se (taky) zbavil Touch HD? Protože neměl na focení diodu, což mě oproti vyspělým pda dost omezovalo. Pro mě je totiž rozdíl, pokud bez diody vyfotím tmavou šmouhu nebo s diodou fotku, na které vidím, co potřebuju.

Vy, největší profíci vezměte svoje zrcadlovky a utíkejte fotit "umělecké" západy slunce a makra broučků, jak to dělá 99% "dospělých" fotografů na světě. Tady je fórum o WM.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů