SW pro blokování hovorů - účastník není dostupný

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
reeprich
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte bře 25, 2008 17:46
Kontaktovat uživatele:

SW pro blokování hovorů - účastník není dostupný

Příspěvek od reeprich »

POradí někdo SW pro blokování hovorů, který ale bude fungovat tak, že pro čísla v BlackListu hovor odmítne okamžitě a ne až po prvním zazvonění? (pak to vypadá že jsem hovor prostě "típl")
Ideální by bylo kdyby volající slyšel obligátní hlášku "Volaný účastník není dostupný"..
Vyzkoušel jsem asi 6 různých SW tohoto typu (freeware i komerční), ale výše uvedené žádný z nich neumí... A pokud hodí obsazovací tón, tak vždy až po prvním zazvonění.. :(
Merlin_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 10, 2008 22:41
Kontaktovat uživatele:

SW pro blokování hovorů - účastník není dostupný

Příspěvek od Merlin_CZ »

Ono to ani jinak technicky nejde :D jak bys chtěl řešit (kromě zvednutí hovoru a odříkání hlášky nahrané v pda - a to by volající poznal) to "volany učastnik je docasne nedostupny" ?
Všechny programy típnou až po prvním zazvonění, protože to prostě rychleji nestihnou.
kpt.ironman
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 17, 2008 11:12
Zařízení: Xperia

SW pro blokování hovorů - účastník není dostupný

Příspěvek od kpt.ironman »

Přesně tak, telefon musí nejprv zjistit jestli má zavěsit nebo ne a i kdyby to udělal hned, tak se ozve obsazovací tón a ne hláška, aby se ozvala ta hláška, tak by ti to musel filtrovat operátor.
Pokud se chceš zbavit nějakých otravných prozváněču atp., tak jsem viděl i prográmky, které mají možnost "zvedni a zavěs" a to si myslím, že funguje dost spolehlivě :lol:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

SW pro blokování hovorů - účastník není dostupný

Příspěvek od YAMATO »

Není to technicky možné? Tak jak to, že na P1i mi AdvancedCallManager fungoval perfektně, žádné prozvonění se nekonalo, byl jsem opravdu nedostupný?
DColombo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 07, 2008 20:57
Zařízení: HTC HD2

SW pro blokování hovorů - účastník není dostupný

Příspěvek od DColombo »

Přesně tak Adv.Call. Man tohle dokázal a nejen pro Symbian UIQ 3 - na mé P990i, ale v pohodě i Symbian S60 3rd (N73). A taky jsem měl prográmek, který při určitém nastavení dokonce uměl to, že se tomu, kdo volal, ozval neexistující tón, jako, že číslo neexistuje. Hojně jsem toho využíval. :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů