Resco keyboard (full uninstall)

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Resco keyboard (full uninstall)

Příspěvek od ob3l1x »

ludkovia mam mensi problemik pouzival som Resco Keyboard ale zmenil som owners name ... a preplo sa mi to do trial mode a netusim ako odinstalovat klavesnicu uplne aby som mohol zadat reg code ...
skusal som odinstalovat z programov ale po opatovnom nainstalovani stale chyba moznost register ... (stale mi to len oznamilo ze sa zmenilo meno a klavenisca sa prepla do trial mode ... a ze mam zadat mail a poslu mi new code ... (problem je v tom ze je to vyliecenu verziu cize toto cez mail neprichadza do uvahy))
skusal som aj uninstall aj odstranenie z registrov + vymazanie z program files + precistenie cez SK Tools ...
skusal som uz asi vsetko okrem HR ale stale nie a nie dostat sa k regitracii ... (skusal som aj uninstall vsetkych resco veci ale stale nepomohlo) :(
prosim ak niekto z vas vie ako to vyriesit prosim poradte ...

vadi mi to hlavne preto, pretoze ked pisem na klavesnici tak to v urcitych intervaloch hodi hlasku ze sa zmenilo meno a klavesnica je prepnuta do trial mode a mam si vyziadat nove heslo cez mail ... (skusal som aj zadat mail ci ma nepusti k registracii ale nie nepusti)
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

A zkoušel jsi Resco Keyboard přeinstalovat ? Nenabídne ti registraci?
Já se na ní dostanu v pohodě kdykoliv přes:
menu/nastavení/osobní/zadávání/resco keyboard/možnosti/about ....
tam je registrace.
Snad ti to pomůže ...
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ob3l1x »

skusal som aj reinstal ...
skusal som aj toto co pises lenze jediny problem je ze tam nemam register ale mam tam len licenced to : ob3l1x
jediny problem je ze predtym som tam mal ine meno a teraz ked som to zmenil to stale hlasi ze je potrebne zadat mail a preregistrovat to :(
uz som z toho v koncoch skusal som aj v registroch hladat nejaky subor kde mozu byt udaje zapamatane ale nikde neviem nic najst :(
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

Hmmm, a nemá Resco k tomu softu nějaký email s tech. podporou?
Pak už snad jenom HR .... :???:
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

Příspěvek od jjiirrii »

Když jsem před časem kupoval nějaký soft, tak si pamatuji že byl vázán na jméno vlastnika telefonu a na základě něj se vygeneroval registrační kod. Spletl jsem se při vypisování objednávkového formuláře a jako část jména jsem místo Jiri xxxxxx napsal Jri xxxxxx a musel jsem si zaplatit dvakrát. Takže si myslím že budeš muset v telefonu vrátit původní jméno vlastníka, nebo si ho znovu zakoupit.
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ob3l1x »

vyriesil to HR :( (aj ked to bolo krajne riesenie a snazil som sa mu vyhnut ale co uz teraz to facha tak ako ma :)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 66 hostů