SunnySoft InterWrite a problem s HTC Home ...

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

SunnySoft InterWrite a problem s HTC Home ...

Příspěvek od ob3l1x »

Takze zistil som mensi problem a to ten ze som si nahodil na zariadenie Cestinu a okamzite potom ako som ju pouzil nefunguje mi HTC Home ...
nainstaluje aj v Today ho mam zaskrtnuty lenze na ploche mam len volne miesto namiesto HTC Home ...
mate s tym niekto tiez problem ? podarilo sa vam to nejak vyriesit ? celkom som si uz na HTC Home zvykol ...

edit : skusil som aj HR a potom nainstalovat stale nefunguje :(
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ob3l1x »

to ste sa tu nikto nestretol s takym problemom a neviete ako ho riesit ?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud ti HTC Home bez CZ lokalizace jede, a začne to dělat neplechu až po jejím nainstalování, tak se to spolu tluče, a ono se není čemu divit, protože čeština dost zasahuje do systému, a přece jenom, HTC Home je ofiko pro HTC zařízení, ne pro jiné výrobce, tak to spolu prostě zlobí.

Buď můžeš z xda-devu zkusit jiné alternativy pro tenhle plugin (třeba vytažené z jiných PDA), a nebo se musíš obejít bez lokalizace.
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ob3l1x »

asi budem nuteny pohladat ine alternativy ktore by som mohol pouzit ... snad najdem nieco tak graficky pekne ako je HTC Home ...
diks za odpoved
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

Taky to řeším. S HTC Home pod WM 6.1 mi nefunguje iGO8, při zasunutí klávesnice zůstává vpravo proužek po scrollbaru v barvě pozadí... Dneska chci vyzkoušet SPB Mobile shell, tak uvidím, jak bude vyhovovat. HTC home má výhodu, že je jednoduchý a přehledný, člověk má vše na očích s minimem přepínání a klikání na displej. Nic lepšího jsem dosud neviděl, škoda, no...
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ob3l1x »

njn presne je to velmi prehladne a minimum klikania a hladania vsetko dolezite mam na display ... :(
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

Tak SPB Mobile Shell vypadá zatím MOC DOBŘE. Pokračuji v testování, ale myslím, že jako náhrada za HTC Home úplně v pohodě. jen jsem si dohrál na úvodní obrazovku ještě freeware hodiny odtud:
http://www.freewarepocketpc.net/ppc-dow ... clock.html
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ob3l1x »

ten SPB Mobile shell sa mi ale vobec nepaci :( vadi mi ze sa to hodi na celu obrazovku :( ja som chcel nieco len do Today ..
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

Ale ne, žádná plná obrazovka. V Today mám pod lištou nahoře čtyři SPB Shell záložky. Pod tím mám freewarové hodiny, abych trochu získal podobu HTC Home :-) a byl jsem na ně hlavně zvyklý. No a pod nimi normální today pluginy, které jsou součástí OS - nepřečtené zprávy, úkoly, kalendář a z nostalgie a zvyku SPB Weather. SW klávesy nastavené vlevo na Spb menu a vpravo na kontakty. V tom Spb Shellu se dá vypnout zobrazení obrazovky "Nyní" po probuzení. Pak naběhne obrazovka, kterou popisuji a do SPB Shellu se dostávám gestem nebo přes SW klávesu vlevo dole. Já sem neumím dát obrázek, jinak bych ti tu obrazovku ukázal.
ob3l1x
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 06, 2007 10:16
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ob3l1x »

konecne som nasiel nieco co mi celkom vyhovuje :) u mna to momentalne vyzera takto :) ten panel je : SPB Phone Suite a hodiny cez Pocket Digital Clock
Přílohy
capture.jpg
capture.jpg (19.08 KiB) Zobrazeno 4716 x
patax
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát bře 21, 2008 17:40

spb shell 2.1

Příspěvek od patax »

Já mám problém, že když mám místo HTC Home obrazovku Spb shell, tak po zmáčknutí např. příchozí pošty se otevře, ale pod obrazovkou Spb shell, takže Spb Shell musím stáhnout, abych tu poštu nebo jiné viděl. Co s tím, abych ten Spb shell nemusel dávat pryč vždy když chci do pošty, na příchozí hovory atp.???
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů