Synchronizace

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
tomášz
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 15, 2006 3:21
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Synchronizace

Příspěvek od tomášz »

Opravu ztrácím už nervy s Win zařízením a počítačem. Již dvakrát jsem se ptal na synchronizaci mezi mými zařízeními a počítačem. Dlouho jsem nedělal radši synchronizaci vůbec v obavě o ztrátu kontaktů jak se mi to stalo a přišel jsem o více jak 1000 kontaktů na mém smartphonu. Od té doby nemám důvěru k tomuto procesu. Teď jsem si tedy nainstaloval nový activesync a co se nestalo. Opět nemám v PDA ani kontakt. Vaše rady typu mě to funguje jsou mi na dvě věci. Nemám tad ani odvahu spojit svůj Smartphone s počítačem. Navíc musím téměř po každé synchronizaci opravovat + před 420 jinak se nedovolám. Věřím v přínos tohoto fóra, kde se řeší kde jaká kravina, ale zásadní věci tohoto typu né. Jsem z toho nešťastný, protože jinak mi tato zařízení vyhovují. P.S. activesync mi hlásí toto a vůbec tomu nerozumím: Desktop synchronizacion cannot be completed. Reduce your mailbox size by deleting some items and folders and try again. Kód odborné pomoci: 85010017. Opravdu výborná rada. Mimochodem poštu jsem úplně zavrhl.
tomášz
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 15, 2006 3:21
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomášz »

Moc mě mrzí, že nikdo ze zdejších odborníků mě není schopen nebo ochoten odpovědět. Opravdu nevím co s tím a jsem zklamán. Tyto problémy mám dlouhodobě a myslel jsem si, že mi tato zařízení usnadní práci a já přicházím o kontakty. Někdy mám pocit, že spousta lidí na tomhle fóru to má spíše na hraní jak na práci.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koumes »

Toto si asi četl http://www.microsoft.com/cze/windowsmob ... fault.mspx a pak instaloval AS 4.5CZ. V activsync po kliknutí na zařízení máš možnosti a tam nastavení co synch.A jestli máš v Outl kwanta pošty,tak se ti to asi nevejde do paměti PDA nebo na kartu.A s angličtinou to asi bude nic moc,tak skus gugl,když už nevíš.Ti to přeloží.
Skus HLEDAT.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů