Jak deaktivovat dotykovou vrstvu?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr_Vliek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 11, 2008 20:40

Jak deaktivovat dotykovou vrstvu?

Příspěvek od Mr_Vliek »

Zkuste mi prosím někdo poradit, jak na poket PC pomocí nějakého programu můžu deaktivovat dotykový display, aby se mi v kapse nezvedaly příchozí hovory a já je mohl přijmout pouze stiskem hardwarového tlačítka. Většinou totiž hovor přijmu v kapse náhodným stiskem displaye. Zámek zařízení to neřeší. Díky moc
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

Tak s tím neuspěješ,protože systém tu dotykovou vrstvu potřebuje.A já nosím telefon v kapse také a ještě se mi toto nestalko.Ale jak jsem psal toto je záležitost hardware a žádný soft to neumí deaktivovat.V nastavení musíš mít jak telefoní hovor přijmeš.Tam si to nastav a bude po problému.Ahoj Olda :wink:
Uživatelský avatar
Mr_Vliek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 11, 2008 20:40

Příspěvek od Mr_Vliek »

Stává se mi to, protože mám display zarovnaný s okrajem telefonu. V nastavení se mi nepodařilo nic najít, je tam jen nastavení tlačítek, ale tam se dají pouze přiřadit programy.
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

Tak jsem prohledal se strýčkem Googlem web ale žádná kloudná odpověd či informace.Tak bohužel nic.Měj se.Ahoj Olda :wink:
J4K3R
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 15, 2007 17:38
Zařízení: HP iPAQ rw6815, hx4700
Bydliště: WalMez
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J4K3R »

mno když si dáš Nastavení/Osobní/Tlačítka tak dole v liště bys měl mít nabídku zámek a tam kolonku Při aktivním režimu nechat aktivní pouze aktivní tlačítlo zapnout...pokud to tam budeš mít zaškrtlé tak by to musela bejt sakra náhoda aby se ti podařilo ten hovor přijmout :lol:
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Příspěvek od nofxsak »

nebo zkus na zamykani nejnovejsi verzi S2U2 ze XDA-developers, kdyzje aktivni tak hovor prijmes jedine prejetim po displeji (slide to accept nebo tak nejak) a to se samo v kapse nestane :)
Uživatelský avatar
Mr_Vliek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 11, 2008 20:40

Příspěvek od Mr_Vliek »

Děkuji moc, to S2U2 je v pohodě.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů