Touch flo problém s outlookem

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Swedis
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 03, 2008 0:13

Touch flo problém s outlookem

Příspěvek od Swedis »

Ahoj všichni,

moc se omlouvám, pokud už takový topic existuje. Pátrám po odpovědi urputně již několik dní a pořád jsem nic nezjistil... jsem z toho naprosto zničený :cry: . Můj problém je tento: dřív jsem měl telefon se symbianem a nyní jsem si zakoupil touche (asi tak 3 týdny zpět), mám xp, takže jsem nainstalov active sync a vše proběhlo v pořádku, jen smsky se mi nedaří zálohovat??? Nevíte, jak na to??? Ale to není hlavní problém. Dnes jsem musel formátovat pc, nainstaloval jsem xp, pak office 2003 a pak active sync. Pc jsem s pároval s telefonem a synchronizací se mi smazal můj telefonní seznam v mobilu (asi 350 kontaktů) a teď nevím, co jsem udělal špatně. Proto bych se rád informoval, kde jsem udělal chybu. Díky moc za info.

P. S. : pocket pc jsem nikdy nevlastnil, až teď touche
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

No možná jsi špatně nastavil activsync.V menu nastavení je tam položka u které si vybereš jestli chceš při synchronizaci přepsat položky v zařízení nebo v pc.A tady jsi to dle mého názoru nastavil špatně.Možná se mýlím snad ještě někdo odepíše.Ahoj Olda :wink:
Swedis
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 03, 2008 0:13

Příspěvek od Swedis »

A nevíš prosim tě, jak je to se zálohou těch smsek??? Díky moc
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

na zálohu SMS použij Jeyo Mobile Copanion 2. Stačí hledat na fóru, psal jsem to tady alespoň 20× :-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 32 hostů