Task Managery

Diskuze o programech pro Windows Mobile
valis

Task Managery

Příspěvek od valis »

potrebuju poradit jak se prepinat mezi jednotlivima programama kdyz mam icq a chci u toho poslouchat treba mp3 jde to i nejak jinak nez programem x bar 2.4.Protoze ten jsem si stahl a pri pouziti to chce kod a ten co mam i co jsem hledal nefunguje.Jestli nekdo vi jak na to poradte.Diky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ja osobne Xbaru moc neholduji, na MPx jsem pouzival Resco Task Manager - (shareware). A nebo pokud nechces aplikace tretich stran, tak je moznost prepinat aplikace pomoci Resource Manageru primo v Mpx
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ja jsem trochu madar asi ale jak se to prepina pomoci toho task manageru a ten druhej program kterej by mel byt instalovanej primo v mobilu jsem nenasel vubec.Ten Task manager jsem nainstaloval a kdyz ho spustim tak se mi spusti spravce uloh.A me jde o to ze se potrebuju prepinat mezi bezicima aplikacem icq beta player a pod dik jeste za radu a mejte se mnou trpelivost.Jinak 220 me uchvatila nema chybu predtim jsem mel Alc 535 :lol:
ale tohle je basen akorat se mi jednou pri prohlizeni netu uplne sekla a to ji mam teprve druhy den :cry:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

No vsak v tom TaskManageru jsou dve tlacitka... Exit (nebo Quit) a druhe Switch a tim se prepnes do te spustene aplikace. Uz mpxku nemam, takze to nevim presne, ale takhle jsem s tim vydrzel fungovat celkem dlouho.
Jeste doporucuji nastavit treba zrychlenou volbu na zastupce TaskManageru a muzes se do nej pak jednoduse prepinat stiskem klavesy (ja to mel treba na 5).
valis

mi to nejde

Příspěvek od valis »

Dam si to jako rychlou volbu pod 5!!Ale jde mi to vyvolat jen z plochy tudiz trteba z beta plaxeru nikoliv to proste nereaguju!!.Jde to vubec mit zapnute 2 ruzne aplikace najednou jako je icq a ten prehravac??
valis

jeste ja

Příspěvek od valis »

To neexistuje jednodussi zpusib jak ti aplikace minimalizovat treba ten x bar proc mi nefunguje asi bude problem ze w2003 ten kod co mam nebere ve w2002 by to mozna fungovalo dalsi rady je to pro me docela dulezity :-D
USER47
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned říj 09, 2005 15:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od USER47 »

Pošli mi mejl a ten Xbar pořešíme...
valis

jeste malinkej problem

Příspěvek od valis »

Tak jsem to jakz takz vyresil diky moc!Ale jeste me zajamalo proc se ty aplikace bezici na pozadi sami vypinaji po kratke dobe jde to nejak vypnout protoze takhle je to v podstate nepouzitelny
valis

Příspěvek od valis »

To ten multi*(tasking)nebo jak se to jmenuje nikdo nepouzivate nebo co????
USER47
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned říj 09, 2005 15:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od USER47 »

Jak už jsem tu někde psal, napadá mě jedině občas uvolnit paměť pomocí freeware programu Oxios Hibernate. Popřípadě ještě nový firmware. Mně se to na MPx200 ještě nestalo...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Přesně tak, mě to u mpxky taky nedělá
Vitaa
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 20, 2005 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vitaa »

Ono jde o to, jakej máš systém, protože jestli máš mpx220, tak ta má WM2003se a ta má mnohem menší stránkovací soubory atd.. U WM2002 nebo wm2003 na mpx200 je paměť pro práci mnohem větší.. u 2002 dokonce kolem 10MB..

U mpx220 se používá asi tak 1,5MB a tak nesmíš pouštět až tak moc programů, aby se nevypínali, jelikož systém je automaticky vypíná když nemá volné místo v paměti..
USER47
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned říj 09, 2005 15:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od USER47 »

Já to mám s pamětí takhle

Obrázek
valis

Příspěvek od valis »

Tak to jste me tedo nepotesili ze si nemuzu pustit vice jak jednu aplikaci mam tam opravdu vycleneno jen asi 1,5 mb oprecni pameti a to by se melo tim novim frimwarem opravit ze by se ta pamet prerozdelila no nic necham to asi ulezet mam ji teprve 3 dny tak az se do toho trochu dostanu budu moudrejsi :lol:
Vitaa
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 20, 2005 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vitaa »

To je ale divný, kolik těch aplikací spouštíš? Já se svou mpx220 nemám problémy i s těmi 1,5MB ram.. Jde o to že třeba odesílám někomu něco přes BT, přitom mám puštěnou hudbu přes pocket music 2,0 a k tomu píšu zprávu.. Jde o to vypínat třeba start a takový nepotřebný aplikace který pak běží na pozadí a jede to bez problémů...
Valis

Příspěvek od Valis »

no mam spusteny ciste jen to icq a trteba beta player a start coz jsem nevedel ze se da taky ukoncit no a pak kdyz zmacknu v aktivnim x baru sipku dolu tak tam najede jako by druhej radek aplikaci jako kalkulacka explorer ale to predpokladam ze to je takovy rychli spusteni ze to nejsou bezici aplikace.Jen takova jedna otazecka cim ukoncim v x baru tu bezici ulohu treba ten x bar kterym tlacitkem zkousim vsechno mozny a nic
USER47
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned říj 09, 2005 15:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od USER47 »

Xbar samotný ukončíš dlouhým podržením hvězdičky, jednotlivé programy ukončuješ vracecí šipkou a všechno najednou kromě xbaru ukončíš podržením "1". Podrobný návod máš v telefonu ve složce s xbarem. btw: ten druhý řádek v xbaru jsou opravdu jen zástupci pro rychlé spuštění a ne běžící aplikace...
valis

porad to nefunguje

Příspěvek od valis »

Tak tohle je jedinna vec ktera me na tom telefonu stve a to dost zasadne uz jsem i upgrejdnul na 1.49 dost bomba .Hlasitost se vyrazne zvysilo, zvoneni na max je az neprijemne-super.Ale aplikace se mi ukoncuji porad takze jsem neprisel na rozumny zpusob jak delat dve veci najednou (poslouchat hudbu a psat na icq nebo hrat hru) na mem telefonu to proste asi nejde
valis

prosba

Příspěvek od valis »

Prosim kazdeho kdo si to precte napiste jasne stanovisko.1)Ano jde mi spustit libovolny pocet aplikaci aniz by je win ukoncoval (napriklad hraji hru +posloucham mp3) 2)nejde mi to stejne jako tobe ale neresim to


Fakt by me to strasne moc zajimalo popriklade zpusob jak to vyresit.
Vitaa
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 20, 2005 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vitaa »

na mé mpx220 mohu hrát i poslouchat muziku a to mám odzkoušeno při hraní virtual pool nebo street duel a přitom spuštěný pocket music 2,0.. Aplikace se nevypínají.. (pokud jsou aktivní, je samozřejmé, že když mi dohraje posl. mp3 a není nastavený repeat, tak se pocket music vypne..)..
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 2 hosti