Smartione - editor registrů?!?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Smartione - editor registrů?!?

Příspěvek od 1979 »

Stáhl jsem si Smartione na úpravu registrů...
po nainstalovaná a spuštění mně to píše - máte starou verzi, naistalujte novou. Nikde ale není odkaz na upgrade...
kliknu proto na OK a Smartione mi naskočí.
Můžu se potom dostat do registrů telefonu, ale když chci editovat hodnotu, mám neaktivní tlačitko OK. Jde kliknout jen na ukončit. Podle ověřování zabezpečení mám mobil odblokovaný. Proč mi tedy nejdou upravovat registry?
Potřebuju to celkem nutně...
Nevíte někdo co s tím?!?
Aleš Lalík
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv čer 16, 2005 19:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Lalík »

Pokud ti nefunguje SmartiOne, zkus přímo v mobilu PHM Editor registrů.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

Aleš Lalík píše:Pokud ti nefunguje SmartiOne, zkus přímo v mobilu PHM Editor registrů.
ten mi nejde nainstalovat vůbec...
sosnu si ho, rozjedu instalaci v PC a potom když se mi zobrazí okno Active Sync s programy který mám nainstalovaný, PHM tam chybí a ani v mobilu ho pravděpodobně nemám - hlavně nevím kde by mohl být...
Smartione jsem aspoň rozjel. PHM ani to ne...
Aleš Lalík
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv čer 16, 2005 19:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Lalík »

No ten PHM editor je jenom jeden .cab soubor, který zkopíruješ do telefonu a přes souborový manažer v telefonu spustíš jeho instalaci. Tady na počítači nemám nainstalovaný Smartione, takže s ním nemohu momentálně poradit.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

Aleš Lalík píše:No ten PHM editor je jenom jeden .cab soubor, který zkopíruješ do telefonu a přes souborový manažer v telefonu spustíš jeho instalaci. Tady na počítači nemám nainstalovaný Smartione, takže s ním nemohu momentálně poradit.
jde o to, že když nainsaluji ten PHM do PC, objeví se v Program Files ve složce PHM asi deset adresářů, kde každý se jinak jmenuje a každý obsahuje cca 8 .cab souborů.
no a který si tam mám nahrát?!?
původně jsme myslel že se to udělá automaticky ale asi ne...
Aleš Lalík
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv čer 16, 2005 19:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Lalík »

Tak to asi nemluvíme o tom stejném, protože pokud si stáhneš soubor, na který jsem dával link v prvním příspěvku, tak po rozbalení zipu se ti ve složce objeví jenom soubor regedit.cab. Ten jen zkopíruješ do mobilu a spustíš, instalace je pak automatická. Do PC se nic neinstaluje.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů