Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Diskuze o programech pro Windows Mobile
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

jasny, ale ... no to raději neřeknu, on by mi Jirka přijel osobně udělat HR, vymazat z PC všechny zálohy a rozkousat SDHC kartu :-D

jinak ten TCPMP je tady http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=380387 ale neumi titulky a nevim jeslti je v CZ
silvie_s
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned lis 25, 2007 23:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Brno

Příspěvek od silvie_s »

valí a dokonce je česky!
DÍKY DÍKY DÍKY :)
antonio22
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv říj 16, 2008 23:30

Příspěvek od antonio22 »

Zdravím,
já jsem na PPC taky lama a zajímalo by mě, jestli je normální že se mi na HTC tytn II sekají, nebo aspoň nejedou plynule videa. Díky
Uživatelský avatar
Filippo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř led 24, 2007 14:12
Zařízení: Nokia 920
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filippo »

Ano, je to normální, TyTN II nepatří k nejrychlejším PPC, ale zejména záleží na rozlišení a formátu videa, pokud budeš spouštět nějaké video/film ve vyšším rozlšiení, než má tvůj displej (240x320) tak vetšinou nebude plynulé
pegas
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob říj 25, 2008 4:59
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Příspěvek od pegas »

antonio22 píše:Zdravím,
já jsem na PPC taky lama a zajímalo by mě, jestli je normální že se mi na HTC tytn II sekají, nebo aspoň nejedou plynule videa. Díky
V kazdem pripade pujde o to aby jsi vysledne video (presne jak pise Filippo) prevedl do spravne velikosti a formatu. K tomuto ucelu doporucuji napr. SPB Mobile DVD nebo Total Video Converter. Oba jsou bohuzel placene ovsem free softu je pro tento ucel take dost. Prave pred chvilkou jsem privedl k dokonalosti prehravani divx + titulku na pristroji HTC TOUCH PRO (WM 6.1 PRO, ROMeOS2 v1.13), pokud mate o postup nekdo zajem dejte vedet, ja se s tim trapil celkem dlouho.
unzigmena
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv říj 23, 2008 23:11

Příspěvek od unzigmena »

Ja bych o to zajem mel:)
unzigmena
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv říj 23, 2008 23:11

Příspěvek od unzigmena »

Tak se mi konecne povedlo rozchodit kodovani titulku v programu PocketDivxEncoder. Stahnul sem si font z http://www.tcpmp.estranky.cz/stranka/navody a nasledne u titulku nastavil kodovani na cp1250 a je to!
pegas
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob říj 25, 2008 4:59
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Příspěvek od pegas »

unzigmena píše:Ja bych o to zajem mel:)
rozbalit a 4 stazene soubory nakopirovat do slozky s TCPMP, odzkouseno, chodi naprosto korekt

http://www.volny.cz/sobotka/WM.6.1.ZIP
upi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 02, 2009 12:47
Zařízení: HTC touch HD

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od upi »

zdravim,
tak sem se rozhodl ze se trošku rozsoupnu a koupim si nejaky poradny stroj, tak sem si koupil htc touch HD, ale zjistil sem že mi nepřehraje filmy v *.avi ( *.mkv sem jeste neskousel :-D)

tak bádám, bádam na internetu a nasel sem to tady, hned sem si TCPMP stahnul, a nainstaloval, problem nastal když sem ho spustil, napsalo mi to že došlo k nečekanemu selhaní programu a že mam odelsat soubor error.txt vývojařům,

tak se chcu zeptat co delam špatně, protože mam vlastne poprve v ruce WM a nejsem si jim uplne jistý

děkuju za radu,

EDIT: plany poplach, prolezl sem forum k htc touch hd a našel sem fungujici verzi :-) jeste sem to neskousel ale verim ze pojede :-)
Rodan HTC
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 07, 2009 21:25
Zařízení: HTC touch Diamond

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od Rodan HTC »

Pro touch Diamonda to asi nejde, nainstaloval sem to a pak sem to chtel spustit ale napsalo mi to nejakou chybu :cry:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od tslany »

pro Touch Diamonda a jiné zařízení s WM6.1 existuje upravená verze která tu je na fóru něklikrát!!!
igracek2
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 02, 2009 12:25
Zařízení: HTC Wizard, WM 6.0; HTC Desire HD, Android 2.2.1

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od igracek2 »

Nová verze je super, ale mám s ní i pár problémů, kvůli kterým se nejspíš vrátím k 0.71 :-(

1.Po schování přehrávače a jeho opětovné aktivaci mi zmizí název přehrávaného souboru. Přitom v menu Volby > Pohled > Informace o přehrávání je zapnut. Nepomůže ani zrušení a opětovné zatržení položky. Vyřeší se to až úplným zavřením aplikace a jejím novým startem.
2.Při nastavování v menu Volby > Pohled se lišty rozhodí úplně a nakonec zbyde pouze spodní řádek s tlačítky přehrávání. Jméno, čas a průběh přehrávání se zobrazují v levé horní části malým červeným písmem přes sebe.
3.Ačkoliv mám nastavenou asociaci s většinou multimediálních souborů, pokud se je pokusím spustit přímo poklikáním, hlásí něco o tom, že nejsou podepsané důvěryhodným certifikátem. Pokoušel jsem se soubory znovu nahrát z PC, abych vyloučil jejich poškození, stejně to nepomohlo. Přitom přímo přes playlist v programu je jde normálně spustit (nevím ale, jestli je to způsobeno přehrávačem, nebo něčím jiným).
4. Při přehrávání videa při změně orientace obrazovky a některých jiných změnách obraz zamrzne (zvuk jede dále), nebo rovnou zmizí. Při dalším otáčení, roztažení na celou obrazovku se zase někdy objeví a bez problému hraje.

Jinak pokoušel jsem se samozřejmě i o přeinstalaci programu, ale bez výsledku.

Pokud byste tedy věděli co s tím, budu vděčný za každou radu. Nová verze se mi moc líbí a byla by škoda ji mazat :-( .

Připojuji že přehráván na HTC Wizard s WM 6.0
deputy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 10, 2009 8:25
Zařízení: ipaw h2210

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od deputy »

jsem zrejme trosku lamka, ale nejsem schopen to nainstalovat.
nahraji cab na pametovou kartu a spustim v PDA....a vysledek "soubor neni platny WinCE instalační soubor"
Je nejaky duvod proc by tato verze nemela jit nainstalovat na Windows Mobile 2003 ?
macek314
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 13, 2009 17:33
Zařízení: HTC S740
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od macek314 »

jakákoliv verze TCPMP mi na telefonu HTC 740 nefunguje: Nečekané selhání programu .... :cry: Víte někdo co s tím ?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od Pavel Vlasák »

tslany píše:pro Touch Diamonda a jiné zařízení s WM6.1 existuje upravená verze která tu je na fóru něklikrát!!!
macek314
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 13, 2009 17:33
Zařízení: HTC S740
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od macek314 »

Vyzkoušel jsem TCPMP 0.81 viz forum , nefunguje :/
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od Libor »

Zdravim :grin: tak to je zvláštní já si ji stáhl už před několika měs. a funguje mi suprově a hraje to aj .flv
přehrálo také 457mb filmek a docela vpoho jen mít vše vipnuté :wink:

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 24, 2009 15:30) --

zdravím :grin: pořídil jsem si hermese 8525 a vnom je nainstalovaný 0,72rc ale nepřehraje vůbec nic a když jsem jej chtěl odstranit tak jsem nenašel kde je uložen. takže jsem to skusil jako u VOXe přeinstalovat tím 0,81rc ale ten dělá to samé když vyberu soubor tak spadne.prosím prosím poradtě mi co stím,HERM mi nepřehraje žádné video
harleyka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 08, 2009 16:35
Zařízení: HTC Touch Pro2

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od harleyka »

Nainstalovala jsem si tento program a po spusteni mi na obrazovce vyskoci hlaska: "Necekane selhani programu. Prosim, poslete "crash.txt" vyvojarum. Program bude nyni ukoncen." Chybi mi nejaky program pro fungovani TCPMP? Stalo se mi to i s drivejsimi verzemi. Hledala jsem crash.txt, ale ve slozce TCPMP se nenachazi. Mam HTC Touch Pro2. Vite nekdo co s tim?
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od PITT »

Mám stejný problém u HD předchozí verze mi fungovala tak že se vracím k 0.72
petr0186
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 11, 2009 20:58
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Vyzkoušejte TCPMP 0.81RC1 v CZ verzi (SP/PPC, freeware)

Příspěvek od petr0186 »

Take mam HTC Touch Pro 2 a program nefunguje.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů