Export kontaktů WM5 - instalace z telefonu

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
felixx
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 10:58
Zařízení: HTC HD2
Kontaktovat uživatele:

Export kontaktů WM5 - instalace z telefonu

Příspěvek od felixx »

Ahojte.
Nedávno (přiznávám, mou vinou = lama + registry) jsem si znefungoval připojení k PC na svém Tornadu - funguje jen připojení Mass Storage přes WM5torage, takže bych potřeboval udělat HR. To umím, ale musím udělat zálohu kontaktů, leč do Outlooku je nedostanu, protože mi nefunguje připojení přes AS...
Takže má otázka: existuje nějaká aplikace pro zálohu kontaktů (vytvoření např. txt souboru se zálohou v telefonu), která se ale instaluje z telefonu a ne z PC? Měl jsem nainstalovaný Sprite Backup, ale ten mi vždy na začátku zálohy zkolaboval. Taky jsem našel Contact Exporter, ale ten je nedokáže pak do čistýho telefonu importovat, umí skutečně jen export.
Díky za jakékoliv rady :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

felixx
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 10:58
Zařízení: HTC HD2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od felixx »

Díky za bleskovou odpověď, není to však úplně přesně to, co hledám, protože Export Contacts mi při zvolení Import napíše Importing feature is not ready yet a Contact Exporter dle mého názoru (i jsem jej zkoušel) umí jen exportovat, nikoli importovat. Takže mám sice 2 možnosti (programy), jak dostat kontakty z telefonu, alébrž žádnou možnost dostat je zpět.
Ještě zkusím najít novější verzi Export Contacts, která umí i import...
Chmalka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 25, 2006 15:04

Jeyo Mobile

Příspěvek od Chmalka »

Zkus Jeyo Mobile Companion. Synchronizace funguje dobre a vse se da na PC zazalohovat a pak opet dostat do mobilu. Ja jsem s timhle reseni dost spokojena
felixx
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 10:58
Zařízení: HTC HD2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od felixx »

PC ale vůbec nepozná, že má připojenej telefon, tudíž to neví ani Jeyo a tedy nefunguje. Potřebuju něco, co s PC vůbec nespolupracuje, jen dělá zálohu přímo v telefonu, odkud jsem schopen to pak dostat (resp. z paměťovky).
Jeyo tedy tuším taky nebude to pravé ořechové.. :-(
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Muzes zkusit Pim backup. Instaluje se do pristroje. Udelas si zalohu a ulozis si ji kam chces, pak ji jenom obnovis.
felixx
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 10:58
Zařízení: HTC HD2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od felixx »

Patří ti díky alternative :)
PIM backup (zkouším verzi 1.5) funguje. Jen není pro WM5 SP, ale pouze pro PPC, ale s tím se vyrovnám, hlavně že chodí tak, jak má.
Dobrou.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů