Ilauncher a Mobile Shell

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
E.T.
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát srp 25, 2006 0:23
Bydliště: Praha

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od E.T. »

Zdravím,koupil jsem si aktivaci programu SBSH ILAUNCHER ale už to nepoužívám a chtel bych tento serial vyměnit za serial na program Spb Mobile Shell.Nechci tu podporovat nejaký cracky smysl mé výmeny je v legálně zakoupených seriálech ;-)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

njn, ale ilauncher je vázaný na owner name a spb mobile shell (pokud mne paměť nemýlí) ne (jen sn). v tom je docela zásadní rozdíl, nehledě na to, že tento způsob "výměny" registračních údajů asi není až tak moc legální :lol:
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Ja myslim, ze ta vymena by byla mozna, kdyby nekdo chtel. Mohlo by to byt na bazi toho,ze by jeden druhemu prodal svuj sw za stejnou cenu a je to jak vymena. Ale je otazka,jestli se najde nekdo, kdo bude chtit menit opacnym smerem.
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od Mispulin »

Mám dotaz na uživatele iLauncheru: někde jsem četl, že se dá nastavit tak, aby každý spuštěný a minimalizovaný program udělal ikonku dole v tray liště. Mě se le dělají ikonky jen nahoře vedle tlačítka "Start". Dá se to někde v nastavení změnit? Případně existuje jiný SW, který by to uměl? Díky!
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ja používám iLuncher dost dlouho a myslím, že do tray jsou dát jen klasicky zástupci pro spouštění programů. Spuštěné programy se zobrazují pouze v taskbaru(pokud si zapneš jejich zobrazování). Možná sis to spletl s QIPem, ten se spustí a když se minimalizuje, tak se jeho ikonka zobrazí v tray a dá se pomocí ní otevírat minimalizované okno QIPu. Po ukončení zas zmizí, ale nevím o jiném programu, který by to dokázal.
iLauncher je dobrý na záložky v homescreen, na správu spuštěných programů je podle mě lepší WkTask (který je oproti iLauncheru zdarma)
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od matelkoxxl »

skusil som ten wktask a je to fakt program aky potrebujem,ale akosi mi blbne s tf3d...asi skusim ten ilauncher...
alebo mi viete odporucit este nejaky podobny program ako je wktask,ale aby fungoval korektne aj s tf3d pluginom???

edit: tak som skusil ten ilauncher,ale asi po minutke nastavovani som ho hned odinstaloval...zbytocne komplikovany a neprehladny...a neviem ci vobec dokaze to,co som od neho cakal.to je hlavne aby zobrazil tie spustene programy v hornej tray liste...
edit2:tak som uz skusil aj dinar soft handy switcher a tiez ma problemy s tf3d... :???:
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od Mispulin »

farokh píše:Ja používám iLuncher dost dlouho a myslím, že do tray jsou dát jen klasicky zástupci pro spouštění programů. Spuštěné programy se zobrazují pouze v taskbaru(pokud si zapneš jejich zobrazování). Možná sis to spletl s QIPem, ten se spustí a když se minimalizuje, tak se jeho ikonka zobrazí v tray a dá se pomocí ní otevírat minimalizované okno QIPu. Po ukončení zas zmizí, ale nevím o jiném programu, který by to dokázal.
iLauncher je dobrý na záložky v homescreen, na správu spuštěných programů je podle mě lepší WkTask (který je oproti iLauncheru zdrama)
Přesně tohle jsem měl na mysli - takovou funkci co umí QIP. Je to jedna z vychytaných věcí, která rozhodla že na ICQ používám tohoto klienta. Tak mě napadá, že je zvláštní, že nějaký "profláklý" program na schování ikonek běžících programů do tray není znám. :-(
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od matelkoxxl »

neviem ci som to pochopil spravne,ale tak to co xces ty vyborne zvlada ten wktask manager...dava ikonky spustenych programov hore do tray listy a tam si mozes medzi nimi prepinat.akurat sa nema rad asi s touch flo 3d pluginom :cry:
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od Mispulin »

"Hore do tray listy" ????? Tray lišta je přece ve WM dole a tam bych si představoval právě ty ikonky. Ale díky za tip, kouknu se na to.....

Necituj poslední příspěvek. ziminix
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Došlo asi k omylu. Horní lišta s tlačítkem Start se jmenuje taskbar, dolní lišta s tlačítky se jmenuje softkeybar nebo softbar a lišta těsně nad softkeybarem pro zobrazování zástupců programů nebo funkcí se jmenuje Tray-lišta.
Jinak nevím, co jsi očekával, nebo chtěl od iLauncheru, ale zvládá výborně záložky na todayscreen a chvíli jsem ho používal i na zobrazování spuštěných programů dokud jsem naobjevil WkTask. Tvým problémem je z mého pohledu samotný TouchFlo3D a ne iLauncher. Musíš se rozhodnout : buď budeš mít na today užitečné pluginy, záložky iLauncher a případně i nějaké hodiny(doporučuji Pocket Digital Clock) , nebo budeš mít na today efektní kráááásný TF3D s obřím sluníčkem , ale v praxi naprosto nepoužitelný a omezující.
Kdybys zvolil první možnost a chtěl bys pak něco nastavit v iLauncheru, nebo zapnout zobrazování spuštěných programů, tak mi napiš SZ, pomůžu ti s nastavením. iLauncher taky nedělá absolutně žádné problémy, nepřekáží ostatním programům a s WkTask funguje taky bez problémů. Rozdíl ve správci spuštěných progů z iLauncher a WkTaskem je ten, že iL. zobrazuje jen ikony v taskbaru, kdežto WkTask zobrazuje klasické taby jako na PC a jelikož je to program přímo určený pro správu spuštěných aplikací, tak má i široké možnosti nastavení např. různých výjímek pro některé programy a panel rychlého spuštění kdyby se ti všechno nevešlo do iLauncheru.
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od Mispulin »

Chtěl jsem jen SW, který zvládne minimalizovat běžící programy do tray. Nic víc, nic míň. Co mě k tomu vede? Chtěl bych mít jedním pohledem na today vždy jasno, který programy mi běží na pozadí a dokázat se k nim dostat HW tlačítkem - směrovým křížem. iLauncher, když vypnu všechny věci pro který je primárně určen (tuday pluginy....), tak dokáže zobrazit ikony na pozadí běžících programů, ale jen vedle tlačítka Start (taskbar). A to není moc praktické: jednak je tam málo místa (oproti tray liště), jednak se posunují / přeskupují standartní ikony WM a jednou zabírají více místa jindy méně, jednak se k těm ikonám nedostanu HW směrovým tlačítkem, jednak je vedle start tlačítka nápis START který se přepisuje jinými aktuálními nápisy.......(to sice jde v iLauncheru vypnout, ale stále to není vono), prostě mě připadá tray lišta přímo stvořená na zobrazení ikonek minimalizovaných programů ale vidím, že šikovným lidem kteří umí takovou utilitku vytvořit se to prozatím bohužel nezdá. ;-)
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od ziminix »

Mrkni na tohle, z popisu sice není moc zřejmé, co to vlastní dělá, ale možná je to to, co potřebuješ:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=273200
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od Mispulin »

Teď jsem si to zkusil nainstalovat a není to ono: tohle jen umístí do tray lišty ikonu, na kterou když kliknu tak se mi vypíše seznam běžících procesů s možností jejich ukončení atd.. :-(
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od IkE Blaster »

A proč nevyhovuje například WkTask? Sice budou zobrazené na task liště, ale všechny vedle sebe... Dolů je asi nedostaneš
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Ilauncher a Mobile Shell

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jestli chceš čistě správce spuštěných programů, tak je WkTask ideální volbou, ale k tomu iLauncheru: stačí v nastavení zaškrtnout aby zobrazoval ikonky zprava doleva, nastavit vhodný odstup od kraje a budou se ti řadit pěkně vedle stavových ikonek volume,battery,signal atd. Ale je hloupost kupovat nebo stahovat iLauncher, vypnout 90% jeho funkcí a používat ho jen na spuštěné programy když máš možnost používat WkTask, který je pouze k tomuto účelu a zdarma. Můžeš si v něm taky nastavovat odstup od levé a pravé strany a je díky jednoznačnému účelu i jednodušší na nastavení.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů