Telefonování z HTC P 3300 z kalendáře

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Telefonování z HTC P 3300 z kalendáře

Příspěvek od Artemis »

Jsem úplný nováček v používání PDA.Koupil jsem si HTC P3300 Artemis. Před tímto přístrojem jsem vlastnil Nokii a hojně používál připomínky k volání z kalendáře. Potřebuji volat v přesně naplánovaný čas.Takovouto funkci jsem u HTC nenašel. Nevíte někdo o nějakém software? Nevím, čeho bych se už chytil. Nemůžu nic najít. Věřím, že nejsem sám, kdo by takovouto funci využil. Z HTC se nejen nedá volat z kalendáře, ale ani tam nejde vložit kontakt. Umíte mi někdo poradit?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tohle by měl hravě zvládnout Pocket Informant (pokud ti nevadí angličtina). Zrovna včera byla na nakup tohohle softu sleva na 5 EUR (normálně stojí 30). Trial verzi najdeš na webu výrobce
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Příspěvek od Artemis »

Díky za velmi rychlou odpověď. Taková rychlá reakce se jen tak nevidí. Přesto jsem zapoměl podotknout, že jsem starší ročník a češtinu bych uvítal.Kdyby bylo úplně nejhůř, tak se to bubu muset naučit v angličtině.Jsou tyto kalendáře stavěné tak, že komunikují s outlockem?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pocket Informant bohužel v češtině není, ale až pronikneš do jeho nastavení a funkcí, tak myslím že už to ani nepostřehneš. Vážne toho umí hodně. Synchronizace položek s Outlookem je samo stejně jako u klasického Kalendáře bezproblémová - Pocket Informant používá pro ukládání dat stejné soubory jako obyč. Kalendář.

edit: Chybka, na webu výrobce je i CZ verze Pocket Informantu, omlouvám se za mystifikaci :-)
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Příspěvek od Artemis »

Moc tomu nerozumím a asi si to nechám někde nainstalovat (pokud se mi to podaří koupit) Nemám otevřený žádný účet na nákup na netu. Stránky výrobce, na které si mi poslal odkaz, uvádí, že je to SW pro WM 2003. Bude to chodit ve WM 2005? Ev.nevíš o nějaké online technické podpoře, která by mi to byla schopna nainstalovat, nebo alespoň poradit?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nechces nejdriv vyzkouset trial verzi? Instalace neni vubec slozita, stahni si tenhle instlacni soubor, pripoj PPC k PC a synchronizuj pres ActiveSync. Pak spust exac a ono se to nainstalujte do Artemise. Neni to nic sloziteho, a kdyztak muzes psat do fora.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Chyba, omlouvam se. Pocket Informant 2007 existuje také v češtině, tady je přímý link na download aktuální CZ verze
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Pocket informant

Příspěvek od Artemis »

Díky za link Jirko. Pokusil jsem se to nainstalovat a říká mi to že aplikace není platná systému pocket PC. Není to verze pro WM 2003? Nebo to špatně instaluju? Nahrál jsem to do PC, potom přenesl na pamětovku a odtamtud se pokusil nainstalovat
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

Spust to v PC, jak psal jiří výše:
Instalace neni vubec slozita, stahni si tenhle instlacni soubor, pripoj PPC k PC a synchronizuj pres ActiveSync. Pak spust exac a ono se to nainstalujte do Artemise. Neni to nic sloziteho, a kdyztak muzes psat do fora.
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Příspěvek od Artemis »

Tak teď sem se pokusil nainstalovat to do systemi do program files.
Hlásí to úplně to samé."Setup není platná aplikace systemu pocket PC
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

teď si nejsem jistý jestli se chápeme dobře. Mám za to, že ten exe soubor otvíráš v HTC. Otevři ho přímo ve stolním PC...
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Příspěvek od Artemis »

Já..........jsem tě nechápal. Teď sem to udělal, jak píšeš. PC se to pokusilo po synchronizaci nainstalovat do Artemise, ale neúspěšně...."protože není digitálně podepsán důvěryhodným certifikátem" No nevím asi to nezvládám. Navíc jsem teď zjistil, že má Artemis cca 4,6Mb volné (operační paměti?!) není to málo? a nevím čím je zapráskaná, když je potřeba, utilitku na ukončení programů používáma už sem použil i utilitku na soft reset,ale mega se nějak nezvětšují. všechno zbytečné sem s telefonu přesunul na pamětovku. Jsem z toho prostě jelen?!?!?!?!
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Příspěvek od Artemis »

Když se to instaluje samo, jak pozná kde se to má instalovat? Chtěl bych to raději na pamětovku. Ale nevím, asi se to pořád snaží vpravit do PDA a tam je málo místa. V tom případě je to pro mne téměř neřešitelné, protože nevím co s tím.
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

"operační pamět" ubírají spuštěné programy.

ted jsem to zkusil a normálně to jde... spustíš tu instalaci, vybereš části, které chceš nainstalovat. On ti do PPC nahraje instalační caby a pak to na obrazovce PPC potvrdíš - při upozornění na nepodepsanou aplikaci to povolíš a pak se tě zeptá kam to má nanstalovat. zatrhneš tedy storage card
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Příspěvek od Artemis »

Tak ted sem to asi? zvládnul. Ovšem zafajkoval sem Pocket informant Pro 2007 a ještě Trial Flex mail 2007. Vůbec to nemůžu pobrat, tak je to zkouška-omyl. Myslím ale, že sem toho tolik instalovat nemusel, je tam nějakých 18! ikon Hrabal jsem se v tom teď asi 2 hodiny, ale vložení telefonního kontaktu do kalendáře jsem tam nenašel, ten kalendář je téměř shodný s kalendařem od Windows. Druhá varianta je, že jsem slepý a vyhořelý.
Artemis
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 24, 2007 22:40

Příspěvek od Artemis »

Nevíte prosím někdo, jestli můžu použít do HTC p 3300 Artemis 4GB kartu? Chci si nahrát Evropu od TOM TOM a ta má cca 1.7 GB Díky za informaci
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

A to patří do telefonování z kalendáře? Ano, mělo by to jít.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

vzdyt ale 4GB microSD karty nejsou jeste vubec na trhu...

tohle je u unora - SanDisk Presents World's First 4GB microSD Card
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů