Market Place

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Florinka
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 06, 2013 10:58
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X2

Market Place

Příspěvek od Florinka »

Dobrý den, omlouvám se, že píši právě sem, ale vážne nevím kde se zeptat. Mam uz dva roky telefon SE XPERIA X2 a ted mi nejde asi 3 mesice market place vzdy to napise ze doslo k chybe a nelze se pripojit at tozkusim pozdeji, uz me to nastvalo tak sem tedkon vymazala pamet telefon aby se mi cely hodil do puvodniho nastavbeni myslela jsem ze mi to pomuze u tabletu mi to funguje ale tady nic, cely ten telefon je peklo. Muzete mi nekdo prosim poradit este k tomu mi konci zarucni doba ted v unoru asi jim ho poslu ale uz sem ho reklamovala trikrat ale oni mï telefon vzdy jen poslou zpet a nic nä nem neopravi
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Market Place

Příspěvek od Ranger »

Pokud de o Windows Mobile, tak je tato služba prostě zrušena. Zrovna tak i podpora software. Je to hrůza když máte zařízení "staré" 2 roky. :x :???: :cry: :roll:
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Market Place

Příspěvek od chmeldas »

Zařízení je sice jen 2 roky staré, ale OS je na tom podstatně hůř. Šťestířje, že do WM jdou instalovat aplikace i bez marketu.
Florinka
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 06, 2013 10:58
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X2

Market Place

Příspěvek od Florinka »

aha a smim se jeste zeptat kde aplikace pro windows mobile sezenu? a jakto ze to bylo zruseno to jste me tedy nemile prekvapili. uz ale od sameho pocatku mam stim telefonem potize. porad si myslim ze ani nemam original, jenze proste nemam nervy se snekym o pravosti telefonu dohadovat
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Market Place

Příspěvek od htcjirka »

Co to placas za nesmysly o pravosti telefonu?

Aplikace,vice nez 110 stran softu

http://www.ce4you.cz/freeware/list.asp? ... aterelease" onclick="window.open(this.href);return false;
http://windows-mobile-6-software.handst ... inment.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

habadej je toho na internetu,staci pouzit google.
Florinka
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 06, 2013 10:58
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X2

Market Place

Příspěvek od Florinka »

Jelikoz strejd amel take xperii ale jinou a mel stejny reklamacni list jako ja proste cár papiru, take si ho kupoval pres net a kdyz s nim sel do kamenne prodejny tak mu rekli ze to neni original - a navic muj telefon vypada trosku jinak nez orginal - na vysouvaci klavesnici mam divny znaky a do tedka nevim jak na ni napsat otaznik
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Market Place

Příspěvek od Ranger »

htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Market Place

Příspěvek od htcjirka »

Mas sedivku,tj dovezenou xperii,ale to neznamena ,ze neni original :roll: K te se dava zarucak dane prodejny,jen u nich pak muzes reklamovat.
Florinka
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 06, 2013 10:58
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X2

Market Place

Příspěvek od Florinka »

to jo ale ta prodejna to jsou pekny smejdi opravdu, pokazdy co jsem ho reklamovala tak proste nic neudelali, pokazdy mi telefon restartujou a vymeni pametovku na vic se nezmuzou a posledne mi snim neudelali vubec nic ale lezel jim tam mesic.bohuzel mam tu smulu ze to je od meho bydliste daleko
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Market Place

Příspěvek od htcjirka »

Ale zatim jsi nam napsala, ze jsi reklamoala kvuli marketplace,ale to neni chyba,protoze Microsoft ho uzavrel,tak co chces reklamovat?
Florinka
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 06, 2013 10:58
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X2

Market Place

Příspěvek od Florinka »

nn, stim marketem jsem to zjistila nedávno, ale nereklamovala jsem ho s timhle. Ani ho reklamovat nebudu, já to potřebovala právě zjistit co s tím je a teď když vím že nepujde tak ho prece nebudu reklamovat. Telefon má spousty jinych vychytavek na reklamaci :D uz v zivote bych si ho nekoupila opravdu omyl.Jenze jsem si ho vybrala k narozeninam, takze ted je mi blbe si kupovat jiny tak to musim este par let vydrzet
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů