Zmena hlasu

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Iqwak
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: ned pro 24, 2006 12:45

Zmena hlasu

Příspěvek od Iqwak »

Poradte prosim ci existuje software pre smartphone na zmenu hlasu, napr. na zensky hlas alebo podobne. Viem ze pre PC take programy existuju tak by a zaujimalo ci je nieco podobne aj na smart?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

O tomhle se tady kdysi myslim uz diskutovalo, a zadna takova aplikace, ktera by tohle umela neni :(
nowizz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: pon lis 06, 2006 14:34
Zařízení: HTC One S (Ville)
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od nowizz »

jestli chces neco na morfovani hlasu co pracuje v realnym case primo, tak jsem nekde(ted uz ani nevim kde :cry: ) videl navod jak neco takovyho postavit
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

Postavit jakozto vyrobit a mit soft, ktery to umi v smartu je trosku rozdil ne ? :-D
nowizz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: pon lis 06, 2006 14:34
Zařízení: HTC One S (Ville)
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od nowizz »

taq sice to rozdil je, :tlem: ale jestli to chce tak vehementne.................
vosa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 06, 2009 17:01
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Zmena hlasu

Příspěvek od vosa »

ahoj,
chci oživit toto téma nebot jsem tohle videl (slysel) na jednom klasickem mivvy dualsimu, a tak by me zajimalo jestli jste nekdo na neco podobneho uz narazil ?? Vsiml jsem si programu Voice twister který hlasy sice meni hezky ale nedá se s ním telefonovat, nevíte tedy??
..dík...
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Zmena hlasu

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ke změně hlasu slouží program Voice Twister.
Obrázek
Je to placený program, ale můžete si ho zdarma vyzkoušet ve třídenním trialu. Má několik přednastavených modů (Giant, Robot, Squirrel, Alien, Spelunker), ale hlas můžete modifikovat i ručně nastavením intonace a efektů. Umí nahrávat zkreslený zvuk do WAV, upravovat existující audio stopu nebo jen měnit hlas tak, že podržíte stisknuté tlačítko Push-to-Talk na displayi, namluvíte řeč a po puštění tlačítka to bude přehráno se zvoleným efektem.

EDIT:
2 vosa: Sry, nevšiml jsem si, že už jsi ho zmínil v posledním příspěvku. Přímo živá úprava hlasu při telefonování je podle mě nerealizovatelná a neslyšel jsem, že by to nějaký program na jakékoliv platformě umožňoval.
vosa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 06, 2009 17:01
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Zmena hlasu

Příspěvek od vosa »

...hmm to je prave to ja bych chtel aby to bylo pri telefonovani s minimalni casovou mezerou... Ja jsem to poprve videl na obycejnem dualsimu od mivvy(na model si nevzpominam,je to vysouvak) a tak jsem si rikal ze, kdyz to jde tam musito jit I tady...prece neco musi byt, staci neco zakladniho s jednoduchym nastavenim, nekolik preddefinovanych modu ktere pujdou behem volani jednoduse prepinat....vazne jste o nicem neslyselseli???
HTC Desire HD
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 11, 2011 11:41
Zařízení: HTC Desire HD

Zmena hlasu

Příspěvek od HTC Desire HD »

Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů