Přehravač videa

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Kollda
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 14, 2006 9:08
Bydliště: sepekov

Přehravač videa

Příspěvek od Kollda »

čau mam takovej problem, schánim nejakej lepší program na video na mpx220. klidně bych si něco stáhnul, ale nejde to. jestli by ste mi to někdo moch poslat na email. [email protected] diky moc.

Edit by J.Hrma: Chlape cti si po sobe ty prispevky, za prvy jsi dotaz napsal ve spatne sekci (tohle opravdu nepatri do Her, ale do Softwaru => presunuto). Dale chyba v nazvu (Prekravac opravdu neni Prehravac, jak si asi puvodne zamyslel), a za dalsi, tohle se tady uz 1000x resilo, tak priste misto duplicitnich temat zkus pouzit tlacitko Hledat!
A jeste jedna vec, nemusis stejny prispevek psat do vice for, opravdu to staci napsat jednou. Zkus trochu zabrzdit, nejprve si precist pravidla fora a uvidis ze to hned pujde lepe...

Nastaven status Varovani
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

A jinak na video TCPMPlayer (BetaPlayer), je freeware a stahnes ho na betaplayer.corecodec.org.
GobliN
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 23, 2007 19:05

Příspěvek od GobliN »

zdravím!
Mám dotaz - asi blbej ale rád bych věděl jak to je: kaiser neumí přetáčet video,ale co když si tam nainstaluju třeba TCPMP?? půjde to potom přetáčet?? Jde mi o to, že bych si tam rád natáhnul třeba nějaký epizody seriálu s délkou 45min. Nebo teda musim video rozdělit? díky
Uživatelský avatar
HeadHunter
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte čer 21, 2005 10:15
Bydliště: Vyškov/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HeadHunter »

Koukám, že se tu dnes urodilo...samé smysluplné dotazy. Chlape je hřích, že ty máš v rukách Kaisera. Co je u tebe přetáčet? Přehrávat? Proč by jsi měl video o délce 45minut rozdělovat? Nejaký rozumný důvod?
Jinak pro přehrávání v PPC je nejlepší video konvertovat do rozlišení displeje (např. PocketDivXEncoder). Jestli chceš konkrétnější odpověď tak se zamysli a napiš dotaz jako člověk.
GobliN
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 23, 2007 19:05

Příspěvek od GobliN »

Čau,
Nechápej to spatně - myslel jsem že když tam mám video a chci se dívat na něj až např. od 21. minuty tak jestli to půjde posunout. A ptám se proto, že na mobilmanii jsem četl že kaiser přetáčet (posunovat - nevim jak jinak to napsat) video neumí!! Tak bych rád věděl jestli je to jenom o softwaru a dá se to vyřešit nějakým přehrávačem, třeba tim jak si psal a nebo že se teda budu dívat na film, pak to budu muset třeba v půlce vypnout a třeba za hodinu si to budu chtít dokoukat a budu to muset pouštět od začátku. Tak už si rozumíme??
Uživatelský avatar
HeadHunter
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte čer 21, 2005 10:15
Bydliště: Vyškov/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HeadHunter »

Samozřejmě, že tohl třeba TCPMP (doporučoval ti ho Jirka) umí. A myslím, že to umí většina přehrávačů. U WM se nedá takhle říct, že dané zařízení něco neumí. Umí to co do něj nainstaluješ :wink:. Omlouvám se za trochu ostřejší předchozí post.
GobliN
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 23, 2007 19:05

Příspěvek od GobliN »

jojo, díky za vysvětlení. Mimochodem kaisera ještě nemám ale to se snad do ledna spraví! hezký zbytek dne
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů