Skype

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
chodecx
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř dub 05, 2006 6:01
Bydliště: Napajedja

Skype

Příspěvek od chodecx »

Nevi nekdo kolik kb stahne Skype za 1min? jestli se vyplati vic, nez volani za 7,5Kc..
Dekuji
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od atomion »

:-D Promiň, ale teď si mě pobavil :-D Tak jestli jsem odhadem dobře počítal tak přes datový tarif (0,06,- Kč za 1 KB dat) by tě vyšla minuta na něco přes 140,- Kč. Je to jen hrubý odhad, ale stačí ;-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

A s jakym si pocital datovym tokem? 140,- se mi zda moc...

Ja jsem ted zkusil Skype pro PPC (HighCPU verzi) a jednu minutu jsem "mluvil do repraku" a druha strana samo taky a tady je vysledek :-)

Universala jsem mel pripojeneho k PC (pro komunikaci jsem vyuzil pripojeni k netu z PC via ActiveSync) a pomoci Net Activity Diagramu jsem monitoroval tohle pripojeni, a tady je vysledek / 1minutu komunikace:
Obrázek
Obema smery jsem tedy prenesl celych 501kB...
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od atomion »

Jop.. tak chyba byla asi v mých výpočtech.. Počítal jsem Skype pro PC (první chyba), ten má tok asi 40 KBps krát 60 krát 0,06. Ale Stejnak se to nevyplatí :-)
eukubus
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 24, 2006 20:10
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eukubus »

navic blba kvalita zvuku
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jinak po vcerejsim relase novych WM verzi se dnes objevila nová trojková verze Skype pro PC... stahujte zde
(jedna se o sestaveni 3.0.0.190)
Ray
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 11, 2006 9:27

Příspěvek od Ray »

Funguje Vam ten Skype pre Smartphony v2.2 beta? Mne to vypisuje, ked ho chcem spustit, ze nevie najst vsetky subory.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

A instaloval si to do pameti telefonu? SP verze ma tusim na nekterych telefonech problemy pri spousteni z karty (btw mozna ani na kartu nainstalovat nejde, nemam smartphone, tak nemohu overit)
Ray
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 11, 2006 9:27

Příspěvek od Ray »

Ano, ale vypisuje to stale.
mildik1
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 08, 2007 16:57

Příspěvek od mildik1 »

Na jakym smartphonu a s jakym připojenim by Skype mohl fungovat nejen jako chatovaci program, ale i pro bezny telefonni hovor? A jak už tu někdo psal, vyplati se to vubec?
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stevik »

Nainstalil jsem na Uniho Skype. Funguje ok, UMTS nastesti tady v Brne je. Zvuk jde pouze ze zadniho repro a nenasel jsem volbu, jak to presmerovat do sluchatka a jeste v lepsim pripade na BT HandsFree. Poradi nekdo?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

A kdyz sluchadla k unim pripojis tak se ti do nich zvuk automaticky nepresmeruje (myslim klasicka pres jack)... u BT hluchadel by melo v BT manageru pomoci nastavit jako "Set as wireless stereo" nebo "Set as headset"... A pokud nic nezabere, tak jeste mkrnout v nastaveni skype, zda tam neni naka volba pro presmerovani do repro.

Btw uni ma repracek vzadu? :-D
dominik76
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon kvě 14, 2007 5:01

Příspěvek od dominik76 »

no skypuju pouze do ciziny jinak by se mi to v nasi vlasti urcite nevyplatilo....
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stevik »

Ale ja vim, :-D , mam Uniho 3 dny, studuju ho a jsem jeste trochu vyplasenej. Jasne, ze ma dva, a uplne jinde. Jsem rad, ze ho mam.

To s tim nastavenim zkusim, diky!
RedBull
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv kvě 04, 2006 20:52
Zařízení: Omnia W, HTC TyTN II

Skype přes USB

Příspěvek od RedBull »

Udelal jsem zajimavou zkusenost se Skype:

nova verze 2.2.0.36 pro Wizarda je rychlejsi a stabilnejsi - pres wifi to svisti jedna radost.

Ale! - umi se propojit jen a)Wifi b)Wifi + 3G

S tou starou pro pomale procesory, ktera je myslim jeste ke stazeni v download sekci, se dalo pripojit i skrzeva USB kabel se kterym pripojuju Wizarda k desktopu při synchronizaci. Takze pres USB to vlastne bylo stejny jako pres Wifi. S novou verzi uz to ale pres USB nefunguje :(

Ma nekdo podobnou zkusenost?
propann
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 14, 2008 21:47

Příspěvek od propann »

Ahoj, potreboval bych to vedet na 100% pujde mi Skype - myslim normalne mluvit na PDA Asus A696? ja nevim protoze tento mobil nema GSM...tak jesi to pujde normos jako na HTCkach....ted mluvim normalne propojeny po netu, pujde mi hovorit? dekuji ;-) popripade co by jste mi doporucili za PDA s GPS do 8500?? dik
trancemaniac
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned úno 10, 2008 18:47

Příspěvek od trancemaniac »

Jen se chci zeptat jestli existuje cestina pro skype? nikde jsem nic nenasel, ale zas tak ji nepotrebuju, ale kdyby byla tak by to bylo dobre.dik
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů