Hledám aplikace

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Hledám aplikace

Příspěvek od Nyny »

Zdravim,
vlastnim HTC HD2, nektere aplikace mi chybi a tak bych se chtel zeptat, zda nekdo nevite, zda neco takoveho pro Win Mobile existuje.

1) aplikace, ktery by pri prichozim hovoru umela vyslovit jmeno volajiciho. Na sve N73 jsem tohle mel a ted mi to chybi.

2) aplikace, ktera by po spusteni umela vypsat soucasne GPS souradnice, nadmorskou vysku, rychlost pohybu a smer pohybu.

3) aplikace, ktera by rozsirila moznosti nastaveni profilu pri vyzvaneni. Ty tri moznosti co jsou tam ted je opravdu malo.

Moc dekuji za pripadne rady
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

hledam aplikaci

Příspěvek od koumes »

Ad 1:to ale nojka uměla pouze s HF a ne normálně.
Ad 2:Navigace
Ad 3:Je mnoho softu na profily.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

hledam aplikaci

Příspěvek od IkE Blaster »

PhoneWeaver je podle mě jeden z nejvíce nedodělaných komerčních softwaru. Doporučuji spíše SPB Phone Suite.

2) GPSViewer, VisualGPSce - ale asi ani jeden neumí rychlost, to bys musel použít nějakou kompletní navgaci.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Hledám aplikace

Příspěvek od IkE Blaster »

Používám ho na WM6.5 a nemám jediný problém. Jediné, co neumí, je změna podsvícení (na Touch HD funguje, předpokládám, že na HD2 taky, takže nejspíš problém S200 - neumí ho ani PhoneWeaver). Podle mě stáří odpovídá zastaralosti WM. Mě osobně přijde PhoneWeaver takový nedodělaný. Občas pomalé reakce, občas zmatené prostředí. Nevím, nepasuje mi. Asi vyzkoušet obojí a každý si může vybrat dle svého :)
Alena Svobodová
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: stř led 03, 2007 17:43
Zařízení: HTC HD 2, T-Mobile MDA Pro, 128 MB RAM

Hledám aplikace

Příspěvek od Alena Svobodová »

Ad 1) Umí to aplikace Voice Command (Nastavení - Osobní - Voice Command). Je potřeba povolit v nastavení. Nevýhoda - neporadí si s češtinou - čte "anglicky".

Ad 2) Neznám.

Ad 3) Na rozšíření možností nastavení profilů používám aplikaci phone Alarm (http://www.pocketmax.net/phonealarm.html" onclick="window.open(this.href);return false;) a jsem s ní spokojená.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Hledám aplikace

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

1) Jen dodám, že Microsoft Voice Command není výchozím programem v systému a je třeba ho doinstalovat, je myslím ke stažení přímo na webu Microsoftu.

2) Na tohle existuje poměrně dost free programů, projeď některé servery s free programy pro WM, třeba freewarepocketpc.net atd. a něco najdeš.

3) Sám používám SPB Phone Suite jak na WM6.1, tak na WM6.5.x a nikde jsem nezaznamenal problémy s kompatibilitou, navíc má skvělou funkci automatického měnění profilů podle nastavených pravidel.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

hledam aplikaci

Příspěvek od Nyny »

koumes píše:Ad 1:to ale nojka uměla pouze s HF a ne normálně.
Ad 2:Navigace
Ad 3:Je mnoho softu na profily.

Ad 1: NOKIA to umela normalne bez HF, proste stacilo v nastaveni zaskrtnout "vyslovit jmeno volajiciho"
Ad 2: Navigace je na tohle trochu nepohodlna a navit treba muj TomTom neumi nadmorskou vysku zobrazit
Ad 3: ja vim, ze je hodne programu, ale nektery stojej za ... proto jsem myslel, ze mi nekdo doporuci neco vyzkousenyho


Vsem moc dekuju za rady, ten voice commander urcite vyzkousim, ten vypada zajimave. Na profily uz testuju ten SPB Suite, ale na tu GPS sem neuspel. Programu sem nasel nekolik, ale neni to ono. Bohuzel jsem nevyzkousel ten GPS Viewer, protoze jsem ho nenasel ke stazeni.

Jinak, telefon se casto sam pripoji na net, aby stahnul pocasi, kurzy men atd. Ale uz se neodpoji a vyboji to baterku, neni na to nejaka chytra utilita, ktera by to sama pri necinnosti odpojila?
spacirv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pát pro 12, 2008 21:07
Zařízení: HTC HD2

Hledám aplikace

Příspěvek od spacirv »

Ad 2 : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=670116" onclick="window.open(this.href);return false;

Mám to ve své HD 2 ,přidá se to jako nová stránka v Sense a po
spuštění je fixnutý do dvou vteřin. Je tam čas, rychlost,výška,
souřadnice, směr .....a je to SUPER
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů