iLauncher v2.3 (3.0) diskuze

Diskuze o programech pro Windows Mobile
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

to je ruda jako sovetska vlajka :-D (ale to U v horni liste, to bych si taky pral :wink: )
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

me ta cervena barva textu a tmavy pozadi moc nejde do sebe, trochu to bije do oci. Mozna bych zvolil nejakej svetlejsi obrazek :) ale kazdymu se libi neco jinyho.
E.T.
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát srp 25, 2006 0:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od E.T. »

Jiří Hrma píše:me ta cervena barva textu a tmavy pozadi moc nejde do sebe, trochu to bije do oci. Mozna bych zvolil nejakej svetlejsi obrazek :) ale kazdymu se libi neco jinyho.
přesně tak v tom už se nedá radit,ale ve skutečnosti je to skvěle plastický a super čitelný,mě se to teda líbí moc,vybíral jsem z 50ti obrázků,nemáte nekdo nejaký další celkový vychytávky funkčnosti přístroje????
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

nevim proc,ale kdyz mam spustenej magic button tak pravy horni roh ,kde je krizek na zavirani aplikaci ,tak ten je v takovem ctverecku kterej ma odstinove jinou barvu nez themes a nevypada to zrovna moc hezky. dela Vam to taky? tady koukam na kolegu,ze magic button mu jede,ale pravy horni roh je ok...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

tohle mi delalo jen kdyz jsem pouzival WisBar (nebo nejaky jiny program, ktery totalne preskinuje horni listu).
E.T.
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát srp 25, 2006 0:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od E.T. »

mě magic button přemenil klasický křížek v křížek v kolečku,ale nevadí mi to...jinak magic = dobrá věc a jinak funguje v pohode.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

E.T. píše:mě magic button přemenil klasický křížek v křížek v kolečku,ale nevadí mi to...jinak magic = dobrá věc a jinak funguje v pohode.
jj, tohle udela. Akorat je ten jeho krizek o neco vetsi nez ten klasicky...
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

jak se daji menit ikonky v ilauncher? sem si nejake stahl,ale kdyz sem je vyhledaval v programu tak mi je to nezobrazilo.. dekuju za odpoved
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

NeoPlex píše:jak se daji menit ikonky v ilauncher? sem si nejake stahl,ale kdyz sem je vyhledaval v programu tak mi je to nezobrazilo.. dekuju za odpoved
V nastaveni iLauncheru na zalozce Shorcuts si staci vybrat z nabidky zastupce u ktereho chces ikonku zmenit. Potom kliknes na Image a vyberes cestu k novym ikonkam.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

no a muzes mi pls hodit nejakej odkaz na nejake ikony? ja sem nejake stahl,ale ty mi prave nejak nsli ,tak sem asi stahnul nejake spatne... dekuji
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

NeoPlex píše:no a muzes mi pls hodit nejakej odkaz na nejake ikony? ja sem nejake stahl,ale ty mi prave nejak nsli ,tak sem asi stahnul nejake spatne... dekuji
ja zadny externi ikonky nepouzivam, jen jsem vybiral z tech, ktere jsou v ilauncheru defaultne...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vyšla nová verze iLauncheru 3.0 :-)

Další informace v této bleskovce, download Trial verze zde.

Obrázek Obrázek
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

uz jste nekdo ten novy iLaunecher zkusili? A jdou v iLauncheru zmensit ty ikony? Nebo alespon nahradit jinyma?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

nAscA píše:uz jste nekdo ten novy iLaunecher zkusili? A jdou v iLauncheru zmensit ty ikony? Nebo alespon nahradit jinyma?
uz jdu na nej :)
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

ok pak napis, jak se ti jevi
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jiří Hrma píše:
NeoPlex píše:no a muzes mi pls hodit nejakej odkaz na nejake ikony? ja sem nejake stahl,ale ty mi prave nejak nsli ,tak sem asi stahnul nejake spatne... dekuji
ja zadny externi ikonky nepouzivam, jen jsem vybiral z tech, ktere jsou v ilauncheru defaultne...
jeste jednou zpet k tem ikonkam - pri instalaci si vybiras, zda chces nainstalovat take QVGA/VGA sample Icon set, ve kterem je celkem dost ikonek primo od SBSH...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak jsem si cca hodinku hral s novou verzi iLauncheru 3.0, a musim rici, ze jsem vice nez mile prekvapen. Ve trojce je hafo drobnych vymozenosti, ktere dokazi usnadnit praci.

A zacneme pekne od shora, drobne zmeny (i kdyz tady dle meho k horsimu) doznal Battery bar. Ten je nyni tvoreny souvyslym prouzkem s prechody barev, me tam vsak chyby signalizacni carky, ktere u starsi verze byly. Plugin na Today pro zobrazovani ikonek asi nijak rozepisovat nemusim, presto se v nabidce novych ikonek objevilo i nekolik specialnich aplikaci, jako Screen Capure (celkem dobra utilitka, jen skoda ze nema zastupce primo jako lnk soubor a tudiz si ji nenamapuji na hw tlacitko, jinak je rozhodne lepsi nez Screen capture od Resca a poradi si i s VGA SS, coz treba Jeyo Mobile Comp. neumi), Screen rotate, SendSMS (to se mi obzvlaste libi, mezi ikonky si pridate tohoto zastupce, nastavite tel. cislo a jedinym tapnutim uz pisete sms, cislo je vlozeno automaticky).

Krome klasickych tabulek na Today (Apps, Games...) jsou tu dalsi, extra tables, ktere pridavaji zastupce napr. do Tray listy (hura!) nebo do horni systemove listy (pouzivam WisBar, ale pro ty kdo ne je to super vec). Nechybi ani moznost predefinovat si na Today odkazy ze SoftKeys.

Dalsi novinkou je TaskManager, ktery je celkem propracovany a nabizi temer to same, co napr. oblibeny Magic Button (a nezvetsuje Krizek a Ok), ale zase neumi v horni liste zobrazit aktualni spustene aplikace, to umi pouze po rozkliknuti sve nabidky. Osobne ho ale pouzivat nebudu, ne proto ze by mi nevyhovoval, ale opet je tu WisBar :-) Jinak soucasna verze neni v cestine, ale podle zprav od beechera na ce4you uz jsou ceske podklady v priprave a bud budou pro verzi 3.0 dodatecne vydany nebo se s nimi setkame v nejakem novejsim buildu.

Celkove mam z noveho iLauncheru 3.0 velmi dobre pocity, rozhodne je lepsi nez starsi verze (jeste aby ne :) ), prinasi radu dobrych featurek a rozsahle moznosti nastaveni.

Tolik tedy me dojmy :twisted:
Přílohy
iLauncher 3.0 toho zvlada opravdu hodne !
iLauncher 3.0 toho zvlada opravdu hodne !
ilauncher3.jpg (106.57 KiB) Zobrazeno 5257 x
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů