Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět

Nej navigace podle Vás?

Nav N Go iGO8
17
45%
TomTom Navigator
12
32%
Garmin Mobile XT
0
Žádná hlasování
NDrive
1
3%
Sygic Mobile
3
8%
NAVIGON
0
Žádná hlasování
Automapa
2
5%
Copilot
1
3%
GoogleMaps
0
Žádná hlasování
Jiná
2
5%
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Příspěvek od lookass »

Ahoj fandové HD2, "na trhu" je k dispozici hromada parádních navigací, ale kterou si stáhnout a nainstalovat, anichž bychom stahovali vše a dělali pokus-omyl? 8-)
Pište, co kdo používáte na HD2, co jste vyzkoušeli a rychle vyměnili za jinou, klady a zápory, jezdíte v zobrazení výška vs. šířka a hlavně: jak probíhá u jednotlivých navigací UPDATE map? (např. iGO a Sygic mají třeba mapy jednotlivých států zvlášť, u ostatních je to jeden velký soubor) - tak se ptám, abych při updatu nemusel stahovat zase tuny dat...
Já osobně jsem stáhl postupně všechny a teď nevím kterou z nich... :twisted: (s TT mám zkušenost, ale ostatní "v akci" neznám) :smile:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Příspěvek od mike-biker »

To je poměrně těžká otázka, srovnával jsem loni na dvou zařízeních iGo a TT7, přijdou mi +- stejné, iGo je graficky na vyšší úrovni, což mě nijak neovlivňuje. Využil jsem i 10ti denní trial verzi CoPilota, má rovněž svá plus, ale je už trochu méně vybavena. Používám TT7, mapy 845. 8-)
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Příspěvek od lookass »

právě, co tak projíždím fóra ohledně navigací na HD2, tak velká většina frčí na iGO s mapami od TA...
A celkem mě překvapilo, že skoro nikdo nevyužívá Garmin XT :roll: Zvlášť, když do něj člověk může přihrát turistický mapy Topo Czech, Aero mapy atd. a využít to i na kole a toulkách krajem.. tak sám nevim... nejlepší by bylo každou vidět chvilku v akci a vidět její grafiku
sowda
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 26, 2010 21:19
Zařízení: HTC HD2 Leo

Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Příspěvek od sowda »

Každý vychvaluje tu, na kterou je zvyklý a tu také používá. Zkoušel jsem Garmina, Copilota (ten by asi nebyl špatný, kdyby tam chodilo hlasové navádění) a stejně jsem se vždy vrátil na TomTom. Neporadí Ti nikdo, musíš si to opravdu vyzkoušet sám. (:-))
ZVERuS
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 29, 2010 20:43
Zařízení: HTC2

Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Příspěvek od ZVERuS »

ja osobne som skúšal IGo8 ale to bolo ešte na starom PDA. IGO bolo fajn ale strašné sekalo. Potom som vyskúšal SYGIC a pri ňom som zostal do teraz. Naviguje celkom dobre, v novej verzii pribudlo hlásenie policajných hliadok a prekážok na ceste. nedávno som skúšal aj http://www.dynavix.sk/sk-trial.html" onclick="window.open(this.href);return false; vyzerá celkom dobre ale nepodarilo sa my ju rozchodiť, buď sa sekne pri štarte alebo načíta úvodné menu a po chvíli sa reštartuje HD2.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Příspěvek od vaseks0001 »

Podle me Nav N Go iGO8
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Příspěvek od KVARK »

Poslední verze iGo Primo má nádhernou grafiku, intuitivní ovládání a je radost ji používat. To vše však za cenu pomalejší fixace a vůbec celé svižnosti aplikace oproti původnímu iGO 8.3.2. U kterého se mi zdá ovládání, přehlednost i grafika na dost nízké úrovni.
Dlouho jsem používal TomToma, ale zpátky z iGo bych už nešel. Používám střídavě Primo a původní iGO.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Anketa: Jaká je NEJ... navigace pro HD2 podla vás?

Příspěvek od vaseks0001 »

Ano IGO Primo ma hodne dobre propracovane ovladani a grafiku. Ohledne te rychlosti nezda se mi ze by na HD2 byla nejak pomalejsi. i ta fixace je podle me stejne rychla
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů