Spravce jako JeyoMobileCompanion... ?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Ante
nováček
nováček
Zařízení: Samsung Galaxy Mega 6,3+NOTE3+Yoga tablet 2-1051L

Spravce jako JeyoMobileCompanion... ?

Příspěvek od Ante » pon úno 22, 2010 0:49

Vzdy kdyz mam novy telefon, tak se snazim nalezt SPRAVCE telefon/PC.
Chodi mi totiz textove zpravy jako objednavky, ve kterych jsou kontaktni telefony, adresy...no a ja s temi daty potrebuji rychle a oprativne pracovat. Priklad : "Bydlim Fucikova 666..." - no a ja v kompu z toho "Spravce" zkopiruju adresu, dam do MAPY.CZ, najdu souradnice a ty si napisu do pracovniho sesitu. Nebo v internetovem bankovnictvi zkopiruju z te SMS fofrem autorizacni kod a ten zadam ihned do stolniho pocitace...
Na svych toulkach po netu jsem par "SPRAVCU" nasel, ale proste zadny nechodi tak, jak fungoval treba NOKIA OVI SUITE - tedy co se tyce rychlosti a prehlednosti... Velice se tomu pro Windows Phone blizi jako jediny co jsem nasel - JeyoMobileCompanion. U nej je to celkem rychle, ale treba zase zkracuje SMS zpravy a to taky neni dobre.
Uz jsem jasal, kdaz jsem asi pred mesicem objevil "Efficasoft Mobile Express " - ale ten mi zase neodesila zpravy z meho HTC HD2 :( Jinak je svizny, rychly...

Mate nekdo prosim vyzkouseny nejaky jiny program, ktery by umel spolehlive pracovat s SMS-kami a telefonnimi kontakty ?

( MobilEdit nechci ani videt - o tom psat nemusite... ;) a program "MyMobiler" taky znam...mmch pekna vecicka, ale pro me pomala... )

Diky moc Ante

Odpovědět

Zpět na „Aplikace“