Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Jiří Hrma »

Už několik dní se ví, že Microsoft na pondělí 15. února od 15:00 chystá na Mobile World Congressu tiskovou konferenci (zde budete moci sledovat živé zpravodajství). Nikdo ale nevěděl, zda se na ní dočkáme představení Windows Mobile 6.6 nebo tolik očekávaných Windows Mobile 7. V rozhovoru pro stanici FOX News však finanční ředitel Microsoftu (CFO), Peter Klein, potvrdil, že operační systém Windows Mobile představí právě v Barceloně na MWC. Konečně je konec všem spekulacím, hurá! Celé video si můžete prohlédnout zde a onen důležitý moment najdete v čase 3:51.

obrázek

Redaktorka se Petera ptá, zda se s Windows Mobile 7 setkáme už v tomto roce? Peter ji odpovídá a potvrzuje, že Microsoft nyní na novém mobilním systému pracuje a daleko více k tomu budou moci říci v únoru na MWC. Tím přímo potvrdil, že se v Barceloně s WM7 opravdu setkáme.

Zdroj: WMPowerUser
kultus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob čer 25, 2005 11:12
Kontaktovat uživatele:

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od kultus »

zase tam optimisticky bych to nevidel...rekl jen ze o tom budou schopni rict vic v Barcelone nerekl ze bude predstaven...
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Jiří Hanč »

Říká tam "mnohem víc" a vzhledem k tomu, že se o WM7 mlží už hodně dlouho a v podstatě se pořád nic neví, tak je relativně pravděpodobný, že půjde o představení...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Standa »

Už ať to tu je, rád bych se vrátil k WM, a sedmička bude pro mě rozhodovací bod na dalších pár let.
Jonage
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 19, 2008 13:56

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Jonage »

Konečně! Řekl bych že Microsoft se bude snažit zburcovat trochu veřejnost na svojí stranu tím že příjde s něčím úplně novým. On celkově poprask kolem nového "zvětšeného iPhonu" je velký a Microsoft se bude snažit více zviditelnit. Proto bych čekal, že nebude dále zdržovat představení WM7 dalšími zbytečnými meziverzemi.
Těším se na MWC a také na živé zpravodajství od Jirky Hrmy. :)
DirtyKing
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv říj 29, 2009 10:27
Zařízení: Microsoft Lumia 640 DS Black

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od DirtyKing »

Juchů, už se docela těším, jsem moc zvědavej :) I když WM 6.6 mi docela vyhovují :)
Uživatelský avatar
Kukin
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 20, 2008 11:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostravak :D

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Kukin »

Jo je to fajn, jeste by zaroven mohlo byt predstaveno i par zajimavych zarizeni a byl bych spokojen na max :tlem:
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od _iNTERFACE »

tiez si myslim ze micsrosoft nie len svojimi vyrobkami ale uz aj lacnou jednoduchou reklamou ide cestou konkurencie, takze o WM7 urcite pocut na mwc budeme !! ak nie, tak mozno na kvlalite produktov to nespravi nic, ale na cene akcii urcite...takze? :wink:
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od AtoM. »

interface: Když si tím jseš tak jistej, tak proč si nekoupíš všechny akcie M$, co si můžeš dovolit? :grin:
kultus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob čer 25, 2005 11:12
Kontaktovat uživatele:

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od kultus »

Waiet píše:Říká tam "mnohem víc" a vzhledem k tomu, že se o WM7 mlží už hodně dlouho a v podstatě se pořád nic neví, tak je relativně pravděpodobný, že půjde o představení...
podle mne nepujde a jen mlzi dal...tak se nechame prekvapit ale samozrejme bych byl radsi kdyby WM7 uz oficialne predstavili taky to bude pro mne rozhodnuti jestli se vratit k WM nebo zkusit treba slusne se rozvijejici android ktery jeste pekne zamicha karty ikdyz mozna uz trochu zamichal :wink:
Matiniela
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned led 06, 2008 19:57
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Ostrava

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Matiniela »

Snad už nás přestanou napínat a přestaví WinMo 7 jsem velmi zvědav
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od radospol »

Si nejak pleties:) windows phone 7 neexistuje,iba windows phone s wm7 budu existovat.
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Pacik »

No oni můžou představit WM7, ale to neznamená že hned potom vyjde... Můžou ho taky představit a vydat až příští rok...
Uživatelský avatar
Honza Zajíc
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 05, 2010 19:05
Zařízení: HTC Desire HD

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Honza Zajíc »

MINICOOPER: prosimtě co to je windows phone 7? :D
piErcE
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 30, 2009 2:14
Zařízení: iPhone

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od piErcE »

No, windows phone je novy nazev windows mobile. takze to co bylo "windows mobile 7" je ve skutecnosti "windows phone 7"...
DirtyKing
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv říj 29, 2009 10:27
Zařízení: Microsoft Lumia 640 DS Black

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od DirtyKing »

Ale prd, název OS se stále jmenuje Windows Mobile, ale telefony, které tento systém mají, se nazývají jako Windows Phone ;)

Windows Mobile se vůbec nepřejmenoval na Windows Phone ;)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pozor, to není tak úplně pravda. V některých tiskových materiálech Microsoftu se skutečně objevuje výraz "Windows Phone 7" (například v různých programech přednášek jsem to viděl). Ale jinak Microsoft se bude navenek snažit propagovat brand Windows Phone - telefony s Windows, které budou poháněny systémem Windows Mobile XX. To jen pro úplnost.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Svestka »

Nejde o logiku jde o takové optické sloučení všech zařízení ze strany microsoftu ono se tomu potom dá lépe dělat reklama a podobné věci takto stačí říct windows phone a každý ví ano toto je telefon s WM a je jedno jaký, prostě se to jmenuje stejně bude to asi to samé :D. Mimo jiné jde dle mého i o jakési oddělení předešlých systému od WM 7 a snažení se nalákat nové lidi něčím novým ( a to i kdyby to měl být pouhý název). Jde sice o pouhou změnu názvů ale i to dělá své.
Tom_82
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 03, 2008 15:55
Zařízení: Samsung Galaxy S

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od Tom_82 »

Co se týče Windows Mobile a Windows Phone, tak by to kluci z MobilManie či SmartManie měli pořádně pozjišťovat a napsat o tom smysluplný článek, protože v tom mají očividně chaos NEJEN ONI...

Na většině možných webech jsem četl, že budoucí WM budou Windows Phone. Zde jsem se tu někoho na to ptal a tuším, že nějaký moderátor či jeden z autorů mi odpověděl, že Windows Phone je označení telefonu (který Windows podporuje) a Windows Mobile je označení operačního systému - což mi připadá málo pravděpodobné (Microsoftu přece může být jedno jak se říká přístrojům, jde hlavně o propagaci SOFTWARE).

Zde v diskuzi čtu příspěvek od Jiřího Hrmy, který píše: "Pozor, to není tak úplně pravda. V některých tiskových materiálech Microsoftu se skutečně objevuje výraz "Windows Phone 7" (například v různých programech přednášek jsem to viděl)."..

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale připadám si tady jako na střední škole oděvní - kde nikdo pořádně neví, jaký je rozdíl mezi tričkem a košilí.. MŮŽE TEDY NĚKDO POŘÁDNĚ A S JISTOTOU ZJISTIT, ČEMU SE MÁ JAK ŘÍKAT A JAKÁ JE KONEČNÁ PRAVDA??? Děkuji
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Potvrzeno: Microsoft představí Windows Mobile 7 na MWC

Příspěvek od YAMATO »

Jestli to ovšem vědí aspoň Microsofti :lol:
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů