Originální stylus pro HTC HD2 konečně v prodeji

Diskuze o programech pro Windows Mobile
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Originální stylus pro HTC HD2 konečně v prodeji

Příspěvek od _Ja »

Může mě někdo vysvětlit jakým způsobem je možné na kapacitním displeji v nějakém kreslícím programu malovat? Už o tom pomalu musím přemýšlet, protože většina výrobců zmagořila a cpou to do všech PPC. Takže v budoucnu sehnat něco kloudnýho s odporovýn displejem bude problém.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Originální stylus pro HTC HD2 konečně v prodeji

Příspěvek od mike-biker »

No určitě těžko, ale ony mobily zatím na to nejsou zařízeny. Přece jen od toho nikdo nečeká tvorbu výkresů přes MiniAutocad, stejně jako tvorbu animací atd. Prostě PC to není a dlouho ještě nebude! Já si nedokážu představit ani práci s Excelem a Wordem, je to jen na opravdu nahlížení a pidiúpravy. Kdo chce malovat, ať si nekupuje mobil s kapacitním displejem. :-(
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Originální stylus pro HTC HD2 konečně v prodeji

Příspěvek od Standa »

Kdo chce malovat, ať si nekupuje mobil s kapacitním displejem... typická, velmi jednoduchá rada. Stejně jako nelíbí se ti beztlačítkové touch telefony? Kup si jiný.
Stačí nám snadná pomoc, a to hodit odkaz na obchod, kde se dá koupit komunikátor s WM6 a vyšším, který má WVGA o stejné šířce portrait displeje jako 3.5" VGA, CPU Intel/Marwell min. 520MHz nebo Snapdragon, GPS, stavovou diodu, flash diodu, autofokus, stylus v těle telefonu, slot na karty venku, 3.5mm jack, hardwarový směrový ovladač, hw tlačítka na bocích přístroje, a bude schopen ležet na stole bez viklání. Nic složitého a přehnaného, jen vlastnosti, které tu už byly i na docela starých přístrojích.
Hoď funkční odkaz a věř, že nadávači se na pár let odmlčí... ;-)
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Originální stylus pro HTC HD2 konečně v prodeji

Příspěvek od _Ja »

Úplný souhlas se Standou !!!!! Pádíme mílovými kroky zpět. :-D :smt010
Losondros
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát led 08, 2010 3:06
Zařízení: HTC HD2

Originální stylus pro HTC HD2 konečně v prodeji

Příspěvek od Losondros »

Taky souhlasím se Standou... :!:
Nechápu některý lidi, kteří píšou, že by si takovou obludu nekoupili (ten stylus), že je to hrůza nebo že se vysmívají lidem s kapacitním displejem při práci s remote desktop anebo že je ten displej pro puberťáky na machrování. Jestli někdo chce machrovat, tak ať machruje, ale to přece není případ od případu.
S prominutím...každej člověk, snad ví, co potřebuje a taky si to koupí. Potřebujete vzdálenou plochu? Tak si kupte rezistivní displej a lidi, kterým stačí na čtení mailu, dokumentů a prohlížení netu "jezdit" prsty po lcd, tak ať si koupí kapacitní. Já ho mám a jsem spokojenej. Vytahovat stylus by mě otravovalo. Někdy by se určitě hodil, to nepopírám, ale kdo tvrdí, že běžně vytváří tabulky v excelu, tak to se mi zdá jako pěkná kravina. To není pohodlný ani se stylusem.

Tenhle stylus se mi zdá drahej a protože není kam dát k telefonu, tak bych ho po měsící nemohl najít. A nevím na co bych ho používal. Vzdálenou plochu používám tak málo, že to zazoomování přežiju a navíc mám u sebe téměř pořád notebook. A excel maximálně prohlížím. Kdyby to byla součást mé práce, tak bych si nekoupil telefon "přizpůsobený" na prsty. :)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Originální stylus pro HTC HD2 konečně v prodeji

Příspěvek od _iNTERFACE »

_Ja píše:pro obyčejného uživatele
ak si toto slovne spojenie myslel vazne tak potom si velmi odporujes....lebo beznemu uzivatelovi treba co? je to jednoduche funkcnost a tu mu poskytne ovela viac kapacitny display kedze ho nemusis stlacat, ale staci jemne pohladenie co pri dlhodobom uzivani velmi ocenis...
viem ze je par uchylakov, ktori si mobilne zariadene pomylili s desktopom, ale opakujem, ze tychto ludi je velmi malo a cim dalej tym mej, takze s beznym uzivatelom to nema spolocne NIC :!: :wink:
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů