Program pro správu SMS

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Program pro správu SMS

Příspěvek od Svestka »

Hledám rychlého správce sms, přes kterého půjdou klasicky psát sms a prohlížet obsah sms, který je v mobilu. Nepotřebuji žádné jiné služby krom sms avšak vyžaduji buďto robustní nastavení nebo skvěle zvládnutý program, který by mi sedl (individuálně bych posoudil každý doporučený program). Rozhodně nechci žádné efekty navíc, ale správce musí být rychlý a zároveň přehledný. Zkoušel jsem SMS-Chat od společnosti VITO ale mrzí mě absence jakéhokoli nastavení, přestože většinu času mi program vyhovuje najdou se situace kdy je jeho metoda řazeni a přidružování do "chatu" velice nepraktická.

Děkuji za jakoukoli alternativu.

P.s. Doufám, že nevytvářím duplicitní téma, sám jsem se totiž docela divil, když jsem žádné podobné nemohl najít.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Program pro správu SMS

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jeyo Mobile Companion. Umí toho sice ještě mnohem více, ale pro mě je to jeden s "must have" programů k WM :-) A plná verze stojí přijatelných 20 USD.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Program pro správu SMS

Příspěvek od Svestka »

Děkuji za odpověď ale asi jsme se nepochopili. Uznávám, že bude asi chyba v mém popisu, hold mě to při psaní nenapadlo. Takže já nehledám program pro přehled informací o ppc (včetně sms apod.) v PC ale přímo o správce sms zpráv v telefonu.
Fugas
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 09, 2009 12:51
Zařízení: SonyEricsson Xperia X1, X2

Program pro správu SMS

Příspěvek od Fugas »

Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů