Nějakej kvalitní sport tracker

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Nějakej kvalitní sport tracker

Příspěvek od Bartyx »

Lidi neznáte někdo nějakej pěknej sport tracker? Používám teď Endomondo Tracker, kterej je free na Marketplace, ale má dost omezený funkce.
Chtěl bych něco, co nejen že umí měřit průměrnou rychlost, čas a vzdálenost, ale třeba taky maximální rychlost, převýšení, nebo třeba i graf toho, jak jsem se pohyboval v nadmořských výškách. Chtěl bych taky uploadování na web, kde se mi uložej statistiky, ale taky by se mi líbilo to, kdyby program uměl moje "výlety" ukládat do telefonu a já si je mohl zpětně prohlížet.
Endomondo sice podporuje hromadu sportů, ale pro všechny má stejný hodnoty co měří. Jako hodně mi třeba chybí maximální rychlost u kola a u lyží.
ivko2
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 11, 2009 13:13
Zařízení: Diamond

Nějakej kvalitní sport tracker

Příspěvek od ivko2 »

Zkus SportyPal http://sportypal.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Nějakej kvalitní sport tracker

Příspěvek od Bartyx »

Ten vypadá dobře, a zatím to vypadá, že s ním budu spokojenej. Jen by mě zajímalo, jakým způsobem uploaduje jednotlivý workouty. Protože třeba půjdu běhat, doběhnu na konec, vypnu tracking a program začne automaticky uploadovat? Nebo se mi to uloží a můžu ho uploadnout kdykoli. Teď ležím s virozou, tak jsem ještě nevyzkoušel. Jde mi o to, že se připojuju jen přes wifi doma.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Nějakej kvalitní sport tracker

Příspěvek od Nolf »

Ano, odesílat záznamy můžeš až později. Na netu si je pak prohlížet. Taky jsem je posílal přes wifi.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Nějakej kvalitní sport tracker

Příspěvek od Bartyx »

Super, zatím to vypadá, že tenhle splní moje očekávání na maximum. Díky moc oboum.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů