Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od RDT »

Preferujete-li z nějakého důvodu oficiálního ICQ klienta, bude se vám líbit ten mobilní, který nabízí téměř stejné možnosti, jako jeho stolní verze. Není problém komunikovat s několika kontakty zároveň a mezi diskusemi na postranní liště přepínat, používat statusy, spravovat kontakty, jejich skupiny a podobně. Finální verze je k dispozici v češtině a je stabilní.

Vrchní část obsahuje váš nick, avatar a do „Napsat vzkaz…“ můžete vyplnit status. Níže už uvidíte své kontakty. Výběrem kontaktu se otevře okno pro chat. Stiskem malé šipky u nicku protější strany lze zavřít konverzaci, zobrazit detaily o kontaktu nebo kontakt zablokovat. Levým tlačítkem „Seznam kontaktů“ se vrátíte, aniž byste konverzaci uzavírali. Všechny aktivní diskuse najdete v levé liště, odkud mezi nimi můžete snadno přepínat.

Informace: Tato zpráva původně vyšla na serveru Windows Mobile Downloads, kde najdete užitečné informace o dalších freeware aplikacích.

Bleskovka

Na hlavní obrazovce lze v pravé nabídce změnit váš stav, zobrazit detaily o vybraném kontaktu, přidat kontakt nebo skupinu, upravit, zablokovat nebo odstranit kontakt či vstoupit do nastavení, kde můžete určit uchovávání historie, automatický příjem zpráv od neznámých odesílatelů, zvuky, grafické efekty a další. Přes volbu „Nabídka“ -> „Skrýt ICQ“ minimalizuje klienta, který stále zůstane běžet v systémové tray liště, takže je rychle dostupný z obrazovky Dnes (pokud tedy nemáte aktivní některý z celoobrazovkových pluginů).

Další informace naleznete na oficiálních stránkách, českou verzi 1.0.20.1 můžete stahovat přímo z naší download sekce.
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od Krwell »

má už někdo odzkoušeno ? je to stejně pomalý jako minulá verze ? to byl hlavní důvod proč jsem přestal používat oficiálního ICQ klienta na touch HD
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od permar »

Mám odzkoušeno,již dva dny používám a zkouším toho to klienta. Starší verzi jsem neměl,takže nemohu srovnávat. Používám ho na Asusu P835. Nabídka je celkem strohá,váš stav se dá zobrazit ve třech režimech, neviditelný,pryč a online . Dále v hlavní nabídce jsou tyto položky: můj stav,přidat,spravovat,nastavení,nápověda ,odhlásit se a skrýt ICQ. Přijímat nebo odesílat soubory nelze. Aplikace se dá minimalizovat,jediné co mi vadí je ,že nevidím zda mi kontakt odepisuje ,tak jak jsem zvyklý u QIPu,připojení na ICQ protokol je rychlé,ale abych řekl pravdu po dvou dnech používání se vracím ke QIPu ,je to asi o zvyku,to prostě musí posoudit každý zvlášť.
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od 4n's »

taky bych dal prednost QIPu.
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od Qwerts »

me by zajimalo jestli ta aplikace je delana jen jako demonsrace ze se to opravdu umi pripojit nebo nekdo mysli vazne ze je vhodna pro bezne pouzivani... :D
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od niky79 »

Ja to ICQ normalne pouzivam -> zda se mi pouzitelnejsi nez QIP.
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od Qwerts »

me prijde nesmyslne razeni kontaktu, ze jsou smichane offline a online dohromady, kdyby aspon bylo razene nejdriv online a pak offline...a na moje nervy je to moc pomale, nez se nekam doscrolluju tak radsi tasknu na outlook a napisu smsku :D
skurakai
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 10, 2008 18:27
Zařízení: HTC TyTn II, WM 6.1

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od skurakai »

Na mém HTC TyTn II je práce s tímto programem docela porod. Neuvěřitelně zpomalený, žravý a nic neumící program oproti konkurenci.

Tudy cesta nevede.

Tento program je určen pro silnější stroje a lidi kteří preferují vizuální stránku před funkční. A ti kteří preferují vizuální touch stránku u této aplikace také narazí :-) Touch non friendly vše strašně prťavé.

moje objektivní hodnocení > QIP PDA
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od Qwerts »

Ja pouzivam Beejive, sice nic neumi, ale to nic umi dobre a rychle :D
tomulinek
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř srp 19, 2009 15:23
Zařízení: Galaxy S3, Transformer, Xoom 3G

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od tomulinek »

Souhlasím, funguje-li QiP pro PDA, není nutné instalovat cokoli dalšího.
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od Visor33 »

též jsem zkusil nového klienta pro ICQ a je to dost pomalá aplikace (čekal jsem to...)
Zůstávám proto věrný aplikaci PIGEON. Zdá se mi ještě lepší než zmiňovaný qip.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od niky79 »

Qwerts píše:me prijde nesmyslne razeni kontaktu, ze jsou smichane offline a online dohromady, kdyby aspon bylo razene nejdriv online a pak offline...a na moje nervy je to moc pomale, nez se nekam doscrolluju tak radsi tasknu na outlook a napisu smsku :D
To asi nemluvis o ICQ, nebo mas nejakou starou verzi. V tom novem to mam tak, ze ve skupine General jsou pouze ONLINE kontakty. Offline kontakty jsou zarazeny do skupiny Offline. Prave jsem to overil, ze tomu tak skutecne je :lol:
Touch non friendly vše strašně prťavé.
Zrovna v tomhle je ICQ na tom mnohem lepe nez QIP :lol: :lol: :lol:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od Jiří Hrma »

QIP PDA je velmi dobrý, ale vadí mi jedna věc a nenašel jsem na ni řešení. Pokud mi přijdou nějaké zprávy do offline, tak když se připojím, dostanu jen změť paznaků a čtverečků, ale žádný srozumitelný text. Přitom normálně při online koverzaci funguje i diakritika bez problémů, tak by mě zajímalo, čím tohle u QIPu je :-(
piszkot
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob kvě 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Bydliště: Trinec
Kontaktovat uživatele:

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od piszkot »

Vracím se ke qipu ... qip má mnoho nastavení co toho icq nemá ... tohle je hodně odfláknuté a ořezané a je to mnohem pomalejší než qip ..ztráta času aspon pro mne :)
hys
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 17, 2008 15:22
Zařízení: HTC Touch HD [ROM 1.56.401.0]

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od hys »

  • - Hodně pomalé.
  • - Nemožnost založit přes něj účet.
  • - Těžkopádnost, chcete-li přejmenovat kontakt, musíte zapnout konverzaci, vrátit se do kontakt listu a teprve pak jde s kontaktem něco dělat, přes spodní menu, pouhým kliknutím na kontakt POUZE konverzace.
  • - Žádný antispam, první mi přišel po šesti hodinách po založení účtu.
  • - Některé kontakty NEJDOU ani přidat, velmi špatně použitelné pro správu kontaktů.
  • - Nelze přesouvat kontakty mezi skupinami.
  • - Nemáte-li založenou nějakou skupinu nepřidáte žádný kontakt.
  • - Cca po dvou hodinách začne padat je nutný měkký restart jinak už vůbec nenajede, po druhém padání jsem ho už odepsal.
  • - Nemožnost potvrdit autorizaci, přijde to jako normalni zpráva ale žádná hláška ani možnost u kontaktu ji potvrdit.
za cca 12 hodin používání samé špatné zkušenosti, jako alpha verze dobrý, ale jako funkční program za 4-. Pětka není jen proto že je to graficky dobře uspořádané, alespoň pro mne.
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od Lupik »

Tak zkusil jsem to na Diamondu 1 ařeknu vám že víckrát to tam nenahraju.. je to dooost pomaly a na muj rychlej chat to fakt nestiha .. jednu zpravu jsem psal snad 5 minut:D
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od Kwazzy »

Jsem se vytesoval, ze co to uz konecne ICQ udelalo za novinu, ale voni jeste stale nekde v dobe s pred 5 lety. Pouzivam pigeon a na ten zatim zadny ICQ klient nema, jestli vubec nejaky jiny .... hold rusky programatori si klidne pokori kohokoliv, kdyz chteji.
skurakai
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 10, 2008 18:27
Zařízení: HTC TyTn II, WM 6.1

Nová verze oficiálního ICQ klienta pro Windows Mobile

Příspěvek od skurakai »

Jiří Hrma píše:...Pokud mi přijdou nějaké zprávy do offline, tak když se připojím, dostanu jen změť paznaků a čtverečků, ale žádný srozumitelný text.
Jirko zkus poslední verzi. Také mi to vždy QIP dělal, ale u poslední verze 2140 se mi to zatím nepodařilo nasimulovat. Možná že to je už v pořádku?

Chtělo by to otestovat :-)

Jediný problém co zatím mám je ten, že v detailech informací o kontaktech se místo diakritiky zobrazuje azbuka.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů