Přehrávání a synchronizace hudby s PC

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Přehrávání a synchronizace hudby s PC

Příspěvek od 1979 »

Asi jsem moc náročný, ale rád bych aby moje XPERIA uměla toto:

Mám hudbu na ext. HDD. Ten propojím s PC a chtěl bych, aby se mi v nějakým programu udělala virtuální knihovna všech těchto souborů, co mám v jedné složce na onom HDD (jedná se o mix - neřeším alba ani interprety). No a potom bych rád tyto songy (nebo jejich část) přehrál do XPERIE (na kartu opět do jedné složky). V XPERII bych potom měl přehrávač hudby, který by měl ve své knihovně jen ty soubory, co mám v oné složce na kartě.

Poslouchal bych a průběžně si třeba upravoval počet hvězdiček u songů podle oblíbenosti. Potom bych rád, aby se po propojení s PC provedla nějaká synchronizace, která by změnila počty hvězdiček přímo u songů ve zdrojové složce na externím HDD. Potom bych jen v programu v PC vyselektoval songy třeba s 1 hvězdičkou a ty smazal a nebo si nahrál na příští poslouchání jen songy, které mají 5 hvězdiček apod. A takhle bych fungoval pořád. Občas bych do složky na HDD přihrál nějaké další písničky. Pak bych rád, aby se to projevilo v obsahu knihovny v PC.
Jde mi hlavně o synchronizaci počtu hvězdiček a možnost poslouchat co chci.

Zkoušel jsem to včera celý večer s Win Media playerem a problém nastal už ve chvíli, kdy jsem chtěl do knihovny importovat jen soubory ze složky na kartě telefonu. Nešlo to a házelo mi to tam automaticky všechny songy, co mám na kartě (takže i zvuky ke hrám apod.). A to nechci. Pak jsem zkusil přidat hvězdičky u jedné skladby a po propojení s PC jsem nikde nenanšel možnost synchronizovat změny v hodnocení songů, takže se mi počet * nezměnil v PC.

Myslím si že tu celou dobu popisuju princip fungování iTunes a iPodu (tak nějak mi to totiž vyprávěl kamarád, že mu to funguje s jeho iPodem). Nechci si ale kupovat iPod, ale chci využívat Xperii a její možnosti. Je to možné?
Jak mám postupovat? Jde to vůbec ve windowsech?
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

přehrávání hudby a synchronizace s PC

Příspěvek od uni »

Já bych k tomu připojil dotaz, jak udělat, abys se třeba skladby ze soundtracku s různými interprety umělo chovat a zobrazovat jako jedno album a nerozfrcaně všude možně, tak jak to umí opět překvapivě iTunes/iphone?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů