HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od Standa »

Jaký program ti na WM chybí? Hry chápu, ale z ostatních věcí? A chybí ti určitý druh programu nebo jen prstové ovládání programu?
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od selice »

Hry, o tom zadna.

Ale ku prikladu mi chybi Shazam. Ano je tady nahrazka MusicID ale nefunguje spravne. Ale o tom diskuze neni. :)
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od mlndsk »

Shazam bude na marketplace velmi brzy - dle zahranicnich serveru. Tusim ma stat kolem $5, 5 pisnicek mesicne zdarma v ramci trialu.

Kteer dalsi aplikace Vam chybi.

Hry skutecne vynechte.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od Daidalos »

ziminix píše: Tak jsme se zasmáli :lol: takový lidi si přece nebudou kupovat WM, na který nejsou kvalitní (rozuměj s dobrou grafikou) hry, flash tam téměř nejede, streamovaný videa skoro taky ne :) Od toho je tu iPhone, ne?
No právě,že tohle se HTC snaží změnit,protože tyhle lidi mají hlavní podíl na trhu.Nejsme to my,ale oni a pokud by se furt snažili dělat jen zařízení pro práci,tak by za chvíli zbankrotovali.Taky proto vyrábějí čím dál více zařízení s Androidem a snaží se,zatím neúspěšně,udělat zařízení pro multimediální zábavu..
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od permar »

Trošičku odbočím....nechybí mi hry,programy a jiné podobné věci,chybí mi v nových PDA procesory od Intelu chcete-li Marvellu. Nevím proč a z jakého důvodů se jen zřídka objeví v nějakém PDA viz Asus P552,565 či Samsung Ominie, prostě na dnešní požadavky systému a tzv Touch Flo nadstaveb se Qualcomm prostě jaksi nehodí. Měl jsem tu možnost srovnání reakcí u HTC HD a svého již "stařičkého "Asusu P535 ,no a nebylo co řešit,prostě Marvell či Intel jasně vede......To je to jediné co mi opravdu v PDA chybí :)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od YAMATO »

Standa píše:Jaký program ti na WM chybí? Hry chápu, ale z ostatních věcí? A chybí ti určitý druh programu nebo jen prstové ovládání programu?
Tak já bych si třeba hrozně rád opravoval chyby a pod. v knížkách v .pdb přímo v PDA, ale žádná aplikace to neumí. A nebo třeba blogovací aplikaci, na UIQ byl alespoň jednoduchý Blogger, na WM zatím vlastně taky nic...
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od pavliicek »

mlndsk píše: Vemte si, ze pokud treba hodina odstavky zarizeni stoji radove tisice dolaru za hodinu, tak se takove chytre zarizeni zaplati za par sekund/minut.
Pokud hodinova odstavka zarizeni stoji tisice dolaru, pak nechamu, proc neni zrizen tym, ktery ma support 24/7 s poradnym vybavenim na miste a ne mikrokrabickou v ruce s GPRS pripojenim, na ktere ovladani vseho trva hodiny. Chtel bych videt, jak si pres remote desktop budu delat selecty v databazi:-)
davemann
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob čer 06, 2009 2:36
Zařízení: htc touch diamond 2

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od davemann »

no ja uz jsme se rozhodsl ze kupim hd2 ale nasel jsem fotky z jak foti a musim zatim řict že foti 5* huř než diamond 2! nevim jestli je to ofiko ty fotky nebo blbe fotil ale fakt hnus
tu je odkaz!

pod videem

http://ai.rs/" onclick="window.open(this.href);return false;
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od 4n's »

No, HD2 je opravdu vynikajici zarizeni.

Co se tyce vasi diskuse, pokud srovnam drazsi Sony Ericssony (tez urcene na zabavu) a WM, tak nevaham. Java hry nikdy nebudou takove kvality jako alespon tech par lepsich her na WM (Orions, AoE, Warfare, CoD2, Tomb Raider, atd.) a uz kvuli nim se vyplati jit do WM na zabavu. Nehlede na to, ze nebudete mit problemy s filmy v AVI, WM maji WiFi, dotyk. displej, ... Davat 8000+ za nejnovejsi sony ericsson? Nikdy, radeji (na pomery Windows Mobile) pomalejsi Asus P320. Tot muj nazor.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

HTC HD2 v akci: Prohlédněte si jej na desetiminutovém videu

Příspěvek od niky79 »

pavliicek píše:
mlndsk píše: Vemte si, ze pokud treba hodina odstavky zarizeni stoji radove tisice dolaru za hodinu, tak se takove chytre zarizeni zaplati za par sekund/minut.
Pokud hodinova odstavka zarizeni stoji tisice dolaru, pak nechamu, proc neni zrizen tym, ktery ma support 24/7 s poradnym vybavenim na miste a ne mikrokrabickou v ruce s GPRS pripojenim, na ktere ovladani vseho trva hodiny. Chtel bych videt, jak si pres remote desktop budu delat selecty v databazi:-)
Presne! Sam bych to nenapsal lepe...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů