Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Tonda512 »

Já jsem ještě neslyšel, že by zařízení nebylo vyreklamováno kvůli flashi neoficiální ROM.....
steklin
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte led 15, 2008 15:26
Zařízení: Samsung i9300 Galaxy S3

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od steklin »

to niky79: V tom pripade jsi hlupak ty, protoze v prekladu rikas: Koupil jsem si TD 2 s WM 6.1 a po koupi jsem je zmenil na 6.5. Proc by jsi to tedy delal??? Kdyz WM 6.1 jsou lepsi? Kdyz jsem spokojenej s tim co mam tak prece nemenim ne?
Jinak s Daidalosem souhlasim: nekdy to proste vratit nejde,
ale na to bys prisel sam, kdybys zapojil svuj mozek jeste predtim, nez zacnes flamovat
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Milan Pištělka »

niky79 píše:....... a opet tvrdim, ze to rozdeleni tech ikonek je chaoticke a zmatene (a tim vubec nemyslim to "plastove usporadani"), nehlede na skutecnost, ze si nemuzete zmenit jejich pozici (takze vami nainstalovane programy, u kterych je predpoklad, ze je budete pouzivat nejcasteji, jsou uplne na konci stran).
Toto není pravda - pořadí jde nastavit, u 6.5 zatím jen tak, že buď na začátek nebo na konec. U vývojové verze 6.5.1 už to jde drag and drop, tzn. tažením na pozici, kde chci ikonu mít.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Svestka »

niky79 píše:nehlede na skutecnost, ze si nemuzete zmenit jejich pozici (takze vami nainstalovane programy, u kterych je predpoklad, ze je budete pouzivat nejcasteji, jsou uplne na konci stran).
Pokud vím, tak by ikonky v nabídce start by prohazovat jít měly libovolně. Tedy alespoň cca před měsícem jsem viděl pěkné video, kde toto prohazování uživatel prováděl.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od niky79 »

steklin píše:to niky79: V tom pripade jsi hlupak ty, protoze v prekladu rikas: Koupil jsem si TD 2 s WM 6.1 a po koupi jsem je zmenil na 6.5. Proc by jsi to tedy delal??? Kdyz WM 6.1 jsou lepsi?
Rikam, ze jsi novacek a ze proste nemas rozhled. Neflashoval jsem kvuli WM 6.5, ale kvuli Touchflo 2.5.
Ale někdy se prostě Stock-spl nedá udělat.Co když ti vyplivne mobil/obrazovka.Oni to zpraví a hle copak to tam je za rom.."
Ke zmene ROM nepotrebujes mit funkcni displej, imho. Ale i kdyby, museli by prokazat, ze zmena ROM vedla ke zniceni displeje, coz prokazi asi tezko... Zakon mluvi jasne :)
Pokud vím, tak by ikonky v nabídce start by prohazovat jít měly libovolně. Tedy alespoň cca před měsícem jsem viděl pěkné video, kde toto prohazování uživatel prováděl.
Mas pravdu :lol: Kdyz mi obrazovka po dotyku rolovala, nejak me ani nenapadlo podrzet nad ikonkou dele prst :tlem:
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od nirman »

Porad ale nechapu co noveho prinesl samotny MS s WM6.5. Pracovali na nem tusim rok co si matne vzpominam na prvni top secret informace.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od HTCKlorec »

Co pozeram ten Marketplace, tak tie hry su ohavne niektore. 6-7 dolarov za SIMS 3 alebo Americky futbal. To je ok. Ale pozrite si grafiku. Nehanbia sa?

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 05, 2009 15:32) --

BTW neviete, o kolkej a v akom casovom pasme (GMT 0, +1, alebo to ich taiwanske) bude WM6.5 upgrade k dispozicii?
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od bkf1 »

niky79 píše:u WM 6.5 vyuzijes rozhodne mene stylusu nez u starych 6.1-icek
A co polozky ve WM6.5, ktere jsou tak male, ze se do nich netrefis prstem? Pomuzes si D-Padem... ale vlastne dneska nemame zadny D-Pad... takze zase zpet ke stylusu...? to ma byt jako ten pokrok...? Kde jen udelali soudruzi z Ameriky chybu...?
PS: Bavim se o soucasnych zarizenich (Diamond mezi ne uz nepatri).
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

taky by me zajimalo v kolik přesně zitra pujde wm 6.5 stahnout.....kdo ji prvni budete mit tak tosem pisněte....cheers
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od HTCKlorec »

Ja nespim dnes kvoli tomu, minimalne o 00.00 budem este hore :D
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

taky nespim....jsem v anglii.... takže česko a slovensko je o hodinu přede mnou...rozhodně čekam dokudto tam nebude....
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Daidalos »

niky79 píše:[Ale i kdyby, museli by prokazat, ze zmena ROM vedla ke zniceni displeje, coz prokazi asi tezko... Zakon mluvi jasne :)
Nic takového by prokazovat nemuseli.Jakýmkoliv neautorizovaným zásahem do mobilu přicházíš o záruku.Ať už se jedná o přeflashnutí ROM,nebo otevření přístroje.Jinak Samozřejmně flashnutí ti samoosobě displej nepokazí..
Uživatelský avatar
Pavlus
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát říj 31, 2008 11:32

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Pavlus »

Taky se nemůžu dočkat :tlem: Hlavně jsem zvědav, jakou verzi TouchFlo tam HTC dá.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od niky79 »

Daidalos: to je samozrejme hloupost. Jedna vec jsou zarucni podminky, vec druha je zakon, ktery stoji nad nimi :)

"Ustanovení občanského zákoníku výslovně zakazuje ve spotřebitelských smlouvách sjednávat jakékoli vyloučení či omezení práv spotřebitele při uplatnění odpovědnosti za vady či odpovědnosti za škodu."

Jinak receno, pokud mi vypadne tlacitko z PDA, je uplne jedno, co bylo delano se SW casti zarizeni, protoze ani pri te nejlepsi vuli nelze predpokladat, ze by neautorizovane nahrani FW zpusobilo vypadnuti tlacitka.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Kulík »

nirman píše:Porad ale nechapu co noveho prinesl samotny MS s WM6.5. Pracovali na nem tusim rok co si matne vzpominam na prvni top secret informace.
No, kromě vizuální změny (lepší ovladatelnost prsty a jiná grafika), hlavně o dost lepší správu RAM, celkovou optimalizaci systému apod..
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

taky asi nejvic cekam na to jakou verzi touch flo dostanu...a taky na marketplace se tesim...sem v anglii takze mi pujdou i placene aplikace....huraaaaaaaaaaa
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od HTCKlorec »

Hmmmmm, ty sa mas... Aspon daj prosim vediet, ako presne sa postupuje pri platbe, a ake su jej moznosti. Diky.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

jj..určitě budu informovat o tom jak to tady v UK frci.....nejlepší by to pro me bylo platit přes paypal..nebo aby to fungovalo jako v App Store od aplle..zaregistrovat se...zadat kreditku a frčíš.....uvidime zitra
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Daidalos »

Osobně si myslím(doufám),že to skutečně bude jako u Applu.Jen zaregnout kreditku a hned stahovat,žádný Paypal a další zbytečnosti abych musel udělat 50věcí než si něco stáhnu.A taky sem zvědav na ty cenu,doufám,že budou pěkné abych měl v mobilu konečně něco placeného :-)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

Naprosto s tebou souhlasim Daidalos.....proto se nejvíc těším na marketplace.ne že bych měl nedostatek programu.nebo nevedel kde je hledat....ale doufam že to bude jako u apple....tím že budou na marketplace miliony uživatelu budou moct jit ceny aplikaci dolu...a budeme moct stahovat spoustu cool aplikaci za babku........
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů