active sync

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

active sync

Příspěvek od 1979 »

tak i pres me tretui PDA, porad narazim na problemy s kterymi si nevim rady :-(

propojoval jsem Xperii s PC v praci - vse fachalo, outlook s kontakty a ukoly...v pohode
pak sjem ale provedl Hard reset a uz se mi to nedari propojit...v active sync v PC jsem dal "odstranit mobilni zarizeni" a v PDA v active sync mam ted napsany, ze se mam spojit c PC a synchronizovat...ale nedari se, pri tom driv vse fachalo hned a v pohode...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

active sync

Příspěvek od Jiří Hrma »

Dej si "Start, Nastavení, Připojení - USB..." a tam odškrtni "Povolit rozšířené možnosti USB" (nebo něco v tom stylu, záleží na lokalizaci, nevím jak přesně to X1 má); pak by ti to mělo fungovat.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

active sync

Příspěvek od 1979 »

no tak o tomto figlu vim...zkousel jsem...
provedl jsem soft reset a potom propojil s USB, - PDA zaclo pripojovat ale kikslo to na PC, kde to spustilo AS, ale potom (cca 15s) to hodilo hlasku ze nelze PC pripojit...
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

active sync

Příspěvek od radospol »

Skusil by som hladat problem v pc. Tiez som mal pred pol rokom tento problem. Ked som preplacol windows v pc,tak to potom fungovalo v pohode a funguje stale.
Youzza
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned lis 08, 2009 21:20
Zařízení: HTC Touch Pro 2

active sync

Příspěvek od Youzza »

Mám dotaz k synchronizaci mailů pomocí ActivSync.
Pro synchronizace s PC používám na zařízení ActiveSync a na PC Exchange Server 2007 (pomocí GPRS, EDGE podle toho co je k dispozici tam, kde se zrovna nacházím). Ve standardním nastavení pro synchronizaci si mohu zvolit (Program/ActiveSync/nabídka/možnosti/E-mail/nastavení) jen synchronizaci mailů buď za poslední tři dny nebo den jeden. Žádná další možnost není. Potřeboval bych tento interval protáhnout alespoň na 14 dní nebo měsíc. Verze WM je 6.1 originál CZ lokalizace od Sunnysoftu. Doinstaloval jsem jen Total Commander CZ, ukazatel baterie Batti a nějaké další aplikace. Zásah do OS telefonu jsem provedl jen pro nastavení zobrazování více oken v OperaMini než přednastavené dvě, jinak nic. Nevíte tedy někdo prosím jestli se interval dá protáhnout? Případně, jestli se toto téma již někde řešilo, pošlete mi link kde. Díky. Já jsem jej nenašel. Ještě jednou díky všem.
Youzza

Edit(17.11.)
Již jsem zjistil příčinu, tak jen pro ostatní. Omezení na jeden nebo tři dny zpětně bylo nastaveno správcem Exchange serveru. Chyba nikoliv v přístroji.
morfik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 24, 2010 13:26
Zařízení: p990i, hd 8910i , pocket loox n500

active sync

Příspěvek od morfik »

Ahoj mam takovej problem sou to dva dny co sem do ruky dostal pocket loox n500, a narazil sem hned na zakladni problem a to je ho sparovat s pc hledal sem k tomu prez jakej program to ma jit az sem nasel activesync 4.5. Po instalaci toho programu mi pc napise ze nyni se zarizenim muzu pracovat ale activesync mi to pda nenajde hraju si stim uz par hodin a nikde sem zatim nenasel radu jak to zprovoznit mam to este cely v anglictine takze to je o trochu slozitejsi nedostanu tam cestinu dokus to nepropojim s pc. Snad se najde nekdo kdo by mohl poradit kdyztak napiste sem nebo na icq: 248981169 dik.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

active sync

Příspěvek od koumes »

Takže máš XP a AS4.5 asi.Jestli ti PC nenajde PDA,skus Hard reset-tovární nastavení.Pak připoj PDA a AS by ho měl ajít.Jestli ne,tak je problém v PC.A TotalCom s pluginem umí vše s PDA.
morfik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 24, 2010 13:26
Zařízení: p990i, hd 8910i , pocket loox n500

active sync

Příspěvek od morfik »

zkousel sme i na jinem pc hard reset sem zkousel taky, jedinny co este zkusim je nainstalovat windovs 7 a zkusit to tam ale uz ne prez AS ale Mobil device center. jinak uz fakt nevim cim by to mohlo bejt protoze kdyz to pripojim dole mi vyskoci okynko ze to pda je pripraveno k pouziti takze ho pc rozpoznal ale nejde sparovat s AS a nejde mi dohlavi proc pokud bys o necem vedel dej dalsi radu.

tak sme to zkousel i na tech win7 s mobil centrem a taky nepripojim pokud bys mel semnou chvilku trpelivost a mas trochu casu pls napis mi na icq 248981169 bych se na neco chtel zeptat a po icq je to rychlejsi dik predem za ochotu
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů