Nový Pocket Informant 9 tajně vydán, vyzkoušejte jej!

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nový Pocket Informant 9 tajně vydán, vyzkoušejte jej!

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zhruba po roce přichází společnost WebIS s novou verzi špičkového kalendáře Pocket Informant 9. Zajímavé ale je, že devítková verze zatím nebyla oficiálně představena, i když na serveru výrobce se již objevily instalační cab soubory pro stažení trial verze (pro Pocket PC i smartphone). Vzhledem k tomu, že zatím není dostupná žádná tisková zpráva, nemám k dispozici přesný seznam novinek a vylepšení, lze ale očekávat lepší podporu pro Windows Mobile 6.5 a snad i nějaké nové funkce. Více se dozvíme už 28. září, kdy by měl mít Pocket Informant 9 premiéru. Vy si ale už nyní s předstihem můžete finální trial verzi stáhnout a vyzkoušet, zde jsou odkazy na jednotlivé soubory. Potěšujícím faktem určitě je přítomnost české lokalizace. Plná verze programu by měla být k dispozici za 30 USD.

Bleskovka

Zdroj: WMPowerUser.com
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Nový Pocket Informant 9 tajně vydán, vyzkoušejte jej!

Příspěvek od carnero »

Docela by mě zajímalo, zda zapracovali na ovládání prsty. U osmičky to nešlo zrovna nejlépe... což byl důvod, proč jsem PI přestal používat. S D-padem to bylo všechno super.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Nový Pocket Informant 9 tajně vydán, vyzkoušejte jej!

Příspěvek od strojvudce »

Tak zatím kromě pár změněných ikonek jsem nepozoroval žádný podstatný rozdíl proti 8.51. Žádná vylepšená podpora pro ovládání prsty.
Ale na blogu na ofic stránkách jsem viděl jeden screen a tam menu vypadalo uplně jinak. Jestli by byl rozdíl na WM6.1 a 6.5 netuším.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Nový Pocket Informant 9 tajně vydán, vyzkoušejte jej!

Příspěvek od Diamant »

A nie je možné, že sa to v menu bude dať prepnúť, či má byť finger friendly alebo nie?

Ja som si kvoli Informantovi namapoval ovládanie hlasitosti a čťervený a zelený telefón na šípky, lebo prstami sa to fakt zle ovláda.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Nový Pocket Informant 9 tajně vydán, vyzkoušejte jej!

Příspěvek od strojvudce »

Tak v menu je položka "Dotykový režim", ale ta pouze nepatrně roztáhne některé lišty a schová rolovací posuvník. Neni to ale žádná novinka, bylo to už ve v8.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů