1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Diskuze o programech pro Windows Mobile
WiMan
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte zář 15, 2009 12:01
Zařízení: Samsung B7610

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od WiMan »

Mne na Acer nikdo nepřemluví, po velmi špatných zkušeností se servisem.
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od carnero »

Jak říkal kamarád: "Acer byl super... než shořel". Celkově ani E-ten, na jehož základech nyní Acer staví, nebyl zrovna etalonem kvality. Ale pokud někdo chce levnější mobil, musí si tu kvalitu odpustit. Pak Acer nejspíš poslouží. HTC není žádný zázrak a Acer asi bude o něco horší. Což _osobně_ považuji již za neakceptovatelný stav věci.

S ohledem na své známé a na několik desítek firemních Acerů bych si nic od Aceru nevzal ani kdyby mi to strkali zdarma.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od uni »

Samozřejmě je nesmysl si myslet, že když fy. "A" udělá věc o takové kvalitě, že fy. "B" udělá to samé levněji. To je nesmysl, vše se vyrábí za stejných podmínek, jen se liší návrh konstrukce a výstupní kontrola, což prostě o něco prodraží kvalitní výrobek. Nekvalitní jede na to, že nekvalitní nahradí jiným kusem, tak to dělá třeba Acer, kdo chce ušetřit, musí s tím počítat, ale hlavně potom nebrečet, "nejsem dost bohatý, abych si kupoval levné věci" stále platí. To není o kvalitě fy., ale o obchodním modelu. Jistě i Acery z řady Ferrari jsou jistě vysoce kvalitní, jejich premiant řada. V PDA žádné jméno nemá, bude tlačit cenu/kvalitu. Např. Smasung si toto dovolit nemůže, jeho by to poškodilo i v segmentu telefonů, proto dělá i komunikátory kvalitně. A logicky, dráže.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od bkf1 »

Mno... takze toliko k Aceru... ja nevim jak nekteri, kteri obhajuji Acer, ale ja nejsem tak bohaty, abych riskoval 10 tisic za produkt podobny notebooku od firmy, co ma ohledne notebooku tak spatnou povest... to radsi dam 10 tisic za zarizeni, ktere ma treba skoro polovicni vykon/parametry, ale vydrzi...
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od Kamil Pulicar »

No je pravda ze eteny nebyli z top plastu, ani nemeli zadne super technologie, byl to prumer s dobrou cenou. A neznam nikoho komu by se eten porouchal sam od sebe, vzdy to bylo vinou uzivatele.
Je jasne ze v kazde serii se najdou vadne kusy i u sebelepsiho vyrobce.
Pamatuji si kdyz jsem mel v ruce poprve acer M700, silenej plastak pochybne kvality, ale drzel kvalitne i kdyz pusobil jako hracka.

Uvidime jak to bude s komouskama od Aceru, doufam ze budou kvalitni a konkurenceschopny pro HTC.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od ziminix »

Podívejte se, já jsem dneska objednával Acer F900, takže uvidíme, jaká tam bude kvalita, když tam není žádná pohyblivá část. Možná pak zkusim i F1, uvidím podle situace a ceny. Pokud by spadnul tak jako M900, tak by to byl celkem luxus :)
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od Standa99 »

........
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od carnero »

kapu: Konkurenceschopné evidentně budou. Díky ceně. Spousta lidí si koupí cokoliv, když to bude levnější.
HrdinaJan
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 13, 2009 17:44
Zařízení: HTC DESIRE S

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od HrdinaJan »

Ja mam ACER NB tenkrat za cca 45000 a dneska vice nez rok po koupi bych ho porad nemenil. Proste funguje uplne OK a i dneska by se za dane penize nedalo nic vyrazne lepsiho koupit.

Jinak Na F1 si pockam a nevylucuju jeji koupi. Treba OMNIA II je stejna skupina, ale o cca 30 procent jinde cenou. :)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od Daidalos »

Jo jako F1 vypadá solidně,pokud bude se zárukou nevidím důvod nekupovat..

Je fakt,že Acer je hodně poruchový ,ale pokud bude záruka..bez záruky bych do toho nešel ani náhodou.
Je fakt,že třeba od HTC by to stálo o 30% víc.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od barberry.pha »

ja jsem si kupoval acera nt pred ctyrmi roky a nemel jsem s nim zadny problemy, moji vinou jsem ho daval do servisu(prastil jsem do neho a odesel harddisk) prijel si pro neho kuryr s brna a do peti dnu jsem ho mel zpatky doma a nic neplatil, tak nevim ale u me vse ok, notebopk kolem 10 tisic si kupuji domu misto stolniho pc aby mi nezabiral misto a vsichni kdo ho takhle maji tak zadny problem, pokud bych chytel delsi vydrz baterie a aby byl odolnejsk tak bych si urcite kojpil nejaky drazsi nez ty levnh ktery supluji stolni pc,
u F1 a pda aceru bych vahal jenom proto ze s tim nemam zkusenosti ale u notebook bych nevahal
tak az bude nejaka recenze tak si ji rad prectu a pokud bude zajimava i cena a bude mi vyhovovat tak bych o nem klidne uvazoval
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od uni »

Daidalos píše:Jo jako F1 vypadá solidně,pokud bude se zárukou nevidím důvod nekupovat..

Je fakt,že Acer je hodně poruchový ,ale pokud bude záruka..bez záruky bych do toho nešel ani náhodou.
Je fakt,že třeba od HTC by to stálo o 30% víc.
Tak to jsi docela bohém, protože mě tak ani nezajímá záruka jako hromada času, co mě stojí zprovoznění PDA. Více, než PC..... To nějakých 30% více za pořízení je vcelku směšná částka za ty ušetření dva víkendy, např. :lol:
ezzz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv úno 12, 2009 19:05
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Chrudim

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od ezzz »

Já mám od Aceru 2. NB, první jsem funkční po 3 letech ještě prodal. Tento druhý se po 2 měsících pokazil (může se stát), odeslal jsem ho tedy po domluvě se servisním střediskem na opravu a během 2!!! dnů se mi opravený vrátil. Zkušenost z letošního dubna. Takže Acer na servisu myslím si hodně zapracoval.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od ziminix »

Daidalos: Pokud se u nás officiálně zařízení od Aceru dočkáme, tak si myslím, že F1 už mezi nimi skoro jistě nebude. Jinak záruka, záruka, pořád se řeší záruka, pokud se k zařízení člověk chová slušně a moc nepokusuje, tak ji využije málokdy.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od Standa »

Hele, abych ti nepřipomněl Flejma... vysekali jsme se na něm oba... :-D
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od ziminix »

Jo no, to bylo takový zařízení :) Hele, ale v tomhle směru ETeny zas tak špatný nebyly, a ty Acery jedou ze stejnejch linek, za podobný ceny, takže by to špatný bejt nemuselo, ale nebudu mít dost času to otestovat :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od Standa »

Flejm měl velmi kvalitní kostrukci, ale byla tam dost pos*aná elektronika. A protože v F1 je už kompletní řešení (QC), nebude tam snad co pokazit, takže bych se taky nebál, možná jen ta konstrukce...
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od ziminix »

Myslim si, že u týhle vyšší řady si snad dají trochu víc záležet. Když se to nehejbe, tak by to vychytat mohli.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od KVARK »

Kdybych měl prachy, tak si ho hned před-objednám. Za ty peníze prostě bomba! 8-)
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

1 GHz Acer F1 se začne prodávat 6. října za příjemnou cenu

Příspěvek od Qaz »

jj, ta cena je parádní vzhledem k parametrům.

Jsem si myslel, že by aspoň Mobildick mohl ty Acery prodávat, když mobily dováží a prodává i Samsung Omnii 2, která se tu zatím neprodává. Tak jsem napsal e-mail do Mobildicku, ohledně nových Acerů a odepsali mi, že je to otázka sortimentu jejich dodavatelů a ty že nemají Acer jako značku v nabídce :???:.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů