Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od Jiří Hanč »

O Leu tu thread máme, tak laskavě nespamuj a příště hledej...
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od milennium »

Tak mi dnes TG01 přišla...
Tak nejdřív bych chtěl napsat,že jsem ji kupoval přes eBay a ačkoli prodávající inzeroval Anglickou verzi,přišla mi verze Německá s Anglickým lokalizačním balíčkem. To jsem hned nepoznal,protože jsem TG01 spustil (byla už nakonfigurovaná) a vše na mně mluvilo Anglicky... Nicméně jsem se rozhodl udělat Hard reset a pak se to ukázalo... Němčina (nemám ji moc rád) a jak vyšitá... No řeknu vám byl jsem dost naštvaný a samozřejmě jsem hned psal prodávajícímu (zatím bez odpovědi)... No,ale po asi 5 minutách jsem vychladl a to proto,že tak rychlé WM jsem ještě neměl... Opravdu,vše je naprosto rychlé,vše a všude v systému... Otevření složky Windows je otázkou desetiny sekundy... Nikde se na nic nečeká,prostě paráda. Musím ale přiznat,že jsem vypnul tu Toshibáckou nadstavbu. Opravdu není nic moc a opravdu trochu laguje...
Do přístroje jsem nahrnul své standartní aplikace (Skype, Google mapy, NewsBreak, ICQ a navigaci GarminXT) a nastavil Echange a zítra budu testovat. Zajímá mně hlavně výdrž (akumulátor s kapacitou 1000mAh). Raději si vezmu do zásoby druhý přístroj...
Jinak zařízení je nesmírně tenké a lehké a celkem slušně vyrobené - žádné vrzání atd...
Pokud zítra vyzbyde trochu času,napíšu. Ale nejspíše až v sobotu (v pátek jdu na Dj Tiesto)...
Jarda
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od Standa »

Mohl bys prosím tě udělat nějaké vzorové fotky vestavěným foťákem? Viděl jsem nějaké srovnání kvality focení s XDA Flame, a Toshiba lepší nebyla, spíš měl každý něco. Což mě na tak nový přístroj zklamalo. Pořád ale doufám, že to byly jen blbě focené obrázky.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od mike-biker »

To je hrozný - dva obří mobily s úhlopřící nad 4" TG01 a HTC Leo a do obou se dají baterky 1.000mAh a 1.230mAh. :-( . Pokud to budou šlapající mašiny, co jim za půl dne dojde pára, tak je to piha na kráse. :-(
Mik98
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte zář 08, 2009 15:13
Zařízení: Apple iPhone 3GS 16GB
Bydliště: Slovakia

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od Mik98 »

HTC Leo ma mat len 1230mAh baterku?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od mike-biker »

Z vonku to tak naozaj vyzerá. :-(
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od Svestka »

Na Ce4You je uvedena baterie s kapacitou 1230 mAh ovšem jedná se o poměrně starý článek a 100% to zatím asi neví nikde ale tento údaj je velice pravděpodobný osobně bych u touch modelu nepředpokládal 1500 mah. Opravdu při této úhlopříčce a TFT LCD displeji lze očekávat extrémně krátkou výdrž to nemluvím ani o zatížení procesoru například při sledování filmu.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od mike-biker »

Když už udělají takhle velký "hovada", tak přece nevadí, že to nebude mít na tloušťku 12mm, ale 14 a dám tam alespoň 2.000mAh baterku. Je mi jasný, že to není mobil pro vodáky :lol: , ale měl by vydržet alespoň přes den. Mě Omnia i8000 vydrží na 1.500mAh z 800Mhz procákem a AMOLED displejem 3,7" ca 20-40 hod. podle zatížení. To beru jako slušný. 8-)
Porovnával jsem to s Xperií, která má slušnou výdrž a vyjdou nastejno.
SRY za OT. :oops:
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Toshiba TG01 se 6. října také dočká Windows Mobile 6.5

Příspěvek od Svestka »

Jasně, jenže pravděpodobně jako lepší reklama pro zařízení právě slouží co nejtenčí rozměr přístroje než velká výdrž, příkladem může být TG01, kde zcela nesmyslně umístili 1000 mah baterii pouze za tímto záměrem. Ono totiž rozměry se udávají všude zatímco velikost baterie se dá lehko "zakecat" je jasné, že kdo se doopravdy o zařízení zajímá, ten si specifikaci baterie najde ale bežné uživatele to dle mého nezajímá, nebo si řekne stejně budu zařízení nabíjet každý den takže nebude problém. Problém ale může nastat právě pokud je uživatel den bez energie nebo pokud chce využívat wifi/gps tam potom ocení každou mah navíc. (Osobně bych si tipnul výdrž při puštěné hudbě a prohlížení webu s připojením na internet přes wifi maximálně 3 hodiny a to už je na pováženou)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů