Problém s web prohlížečem

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
majkll
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv říj 04, 2007 10:54

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od majkll »

Už začínám být zoufalý. U mého Kaisera když se připojím na svou wifi , tak načíst nějákou stránku trvá příšerně dlouho. Hodím tam třeba seznam, nebo smartmanii a někdy se to načítá třeba několik minut. Když jsem to zkoušel na nokii e66 s tím základním prohlížečem tak to bylo uplně neskutečně rychlé. Zkoušel jsem Skyfire,Operu,Iris i IE a všechno hrůza. Icq i skype mi přitom jede v pohodě přes ten samý router.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zkus si udělat kompletní zálohu, pak HR a nainstalovat třeba NetFront, nebo některý z tebou uvedených prohlížečů. Pokud bude internet fachat rychle, tak je problém zřejmě v zaneseném systému od balastu. Nic jinýho mě právě nenapadá, jiné problémy se systémem nemáš? Pokud ti skype běhá v pohodě a hovory se výrazně nesekají, tak nevidím důvod, proč by mělo být prohlížení webu pomalé :???:
Uživatelský avatar
majkll
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv říj 04, 2007 10:54

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od majkll »

Právě že nemám. Icq i skype běhá OK. Jak se vlastně dělá Hard Reset ?
Ted jsem zkoušel smartmanii se skyfire a píše to The network connection (APN) used does not provide full internet connectivity ad needed by skyfire. U netfrontu to psalo něco v tom samém smyslu. Přitom na wifi připojenej jsem a skype jede :-(
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od IkE Blaster »

Projdi si nastavení a zkontroluj vše, co má něco společného s nastavením dat/sítí. Smazal bych všechny datové i jiné sítě a nastavl znovu.
Uživatelský avatar
majkll
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv říj 04, 2007 10:54

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od majkll »

Tak jsem to normálně vyřešil. Problém byl v tom že v setting wifi jsem měl u My network card connects to: work a mělo tam být samozřejmě internet :tlem:

Jinak ze všech zminovaných prohlížečů mi vyšla nejrychlejší asi Opera 9.7 .
Okuliarnik
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 19, 2009 21:15
Zařízení: Samsung i8000 Omnia 2

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od Okuliarnik »

Kúpil som si Omniu 2, nainstaloval niekolko aplikacii (napr. TotalComander, Adobe Flash, SpbMobile,...)a mam dva problemy:
1.Mrzne Opera, po prihlaseni do Azetu sa sama od seba ukonci, uz zamrzla aj tak, ze som musel vybrat bateriu. IE ide bez problemov, ibaze pomalsie ako Opera.
2.Kde mam nastavit, aby som mal v internetovom prehliadaci kurzor? Potrebujem to pri niektorych webovych strankach, kde staci iba umiestnit kurzor na urcite miesto na zobrazenie informacii,ponuku menu ap.

Vopred vdaka
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

2 Okuliarnik:
Zkus místo Opery NetFront. Zaléta jeho používání s nim nemám problémy a kurzor umí taky. Stačí během prohlížení stisknout actionbutton (ten uprostřed d-Padu) a zobrazí se kurzor, šipkami s nim pak hýbeš. Po chvilce sám zmizí.
Okuliarnik
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 19, 2009 21:15
Zařízení: Samsung i8000 Omnia 2

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od Okuliarnik »

Farokh:
ten NetFront som si tam nainstaloval, ale ten kurzor neviem zobrazit. Poradis mi podrobnejsie ako na to?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Problém s web prohlížečem

Příspěvek od ziminix »

S tím kurzorem je to docela problém, protože Omnia 2 nemá žádný navigační prvek, který by zajišťoval jeho pohyb. Vyzkoušej nějakou softwarovou klávesnici, která má kurzorové šipky, přes ně by to snad mohlo jít. Kupříkladu FingerKeyboard je má myslím.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů