Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Jiří Hrma »

Před časem se na Xda-developers objevila testovací verze ROM, která pocházela z připravovaného komunikátoru HTC Leo. Součástí ROM byla zcela nová verze TouchFLO 3D 2.6, která přináší několik zajímavých vylepšení především v oblasti multimédií. Náhledy obrázků a videí je nyní možné prohlížet v landscape režimu, do něhož se obraz překlápí s vydařenou animací. Podobné je to také v záložce Hudba, kde se objevuje "cover-flow" zobrazení alb, které znají především uživatelé iPhonu. Nové TouchFLO 3D 2.6 přináší také veselejší barevné ikonky a lépe uspořádanou domovskou záložku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZZhI9myqjdo[/youtube]

Autor videa novou verzi vyzkoušel v neoficiální ROM pro HTC Touch Diamond2. Animace a přechody ještě nejsou úplně plynulé, nicméně výrobce má zatím spoustu času, aby vše dostatečně odladil.

Zdroj: PocketNow.com
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Daidalos »

Vypadá to opravdu pěkně.Už se těším až na XDA bude ke stažení i pro VGA ;-)
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od KVARK »

Docela pěkné :) , hlavně to cover-flow. Připadá mi to přehlednější než u dřívějších verzí.
Totéž se však nedá říct o hlavní obrazovce. Hodiny přes půl dislpeje(před tím se to dalo ještě zkousnout),
ale ted´ je v tom i ten rychlo spouštěč. Výsledek vypadá přeplácaně a vůbec to do sebe nezapadá. :???:
A co je nejhorší: přes tohle už žádnou tapetu neuvidíte. :cry:
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: čtv srp 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Stano »

rozhranie touch flo sa distribuuje ako cab či v nejakej inej podobe ?
mám na mysli že keď v súčasnosti mám 6.5wm energy a nechce sa mi meniť WM ale rad by som TF 2.6 dá sa doinštalovať?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Daidalos »

Pokuď vím zatím není optimalizovaný pro VGA rozlišení,takže na tvůj Touch pro zatím není.Jinak až bude,tak pude nainstalovat cabem..
Zde info:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=549911
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=550222
jura55
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř pro 17, 2008 10:13
Zařízení: Optimus 2x
Bydliště: Brno

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od jura55 »

KVARK píše:Docela pěkné :) , hlavně to cover-flow. Připadá mi to přehlednější než u dřívějších verzí.
Totéž se však nedá říct o hlavní obrazovce. Hodiny přes půl dislpeje(před tím se to dalo ještě zkousnout),
ale ted´ je v tom i ten rychlo spouštěč. Výsledek vypadá přeplácaně a vůbec to do sebe nezapadá. :???:
A co je nejhorší: přes tohle už žádnou tapetu neuvidíte. :cry:
No ja nevim, jestli zrovna tapeta je to, co na 3,8'' displeji potrebuju videt.....
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Slim84 »

no nedavno sem mel na HDcku nahozenou romku kde uz tohle TF vicemen byloa jako pekny, vetsina zalozek skvely, ale home zalozka na prd, silene velky hodiny, jeden radek pro kalendar, coz je sakra malo a kdyz sem zmensil hodiny tak zmizel uplne kalendar a nabehli pres celou obrazovku rychly odkazy, coz se me moc nezamlouva, byla to jedina vec kvuli ktere sem tu ROMku s timto TF preflashnul na stary dobry TF 3D v2
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Kulík »

Je vidět, že HTC se snaží rychle sblížit TF3D a Sense, vůbec by mě neudivilo, kdyby se už brzy objevila verze TF3D 3.0 Sense :wink: . Musím říct, že nová verze TF3D je dost návyková a přestože má ještě pár bugů a místy potřebuje ještě optimalizovat, přesto se mi už nechce vracet k verzi 2.1.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od radospol »

Tiez som skusal toto nove tf3d a home obrazovka je posun k horsiemu.Jak pise slim84, v predchadzajucej verzii pri zmenseni hodin bolo vidiet viac uloh. Takto sa zobrazi len oblubene app, aj tych je len 9. Nieje tam zalozka prave pre oblubene programy,kde bolo predtym ovela viac miest.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Kulík »

To nejsou oblíbené app, ale nejčastěji používané akce, můžeš tam dát i telefon, web stránku, widget a pod. Oblíbené app jsou už od verze 2.1 v nabídce HTC Start, kterou můžeš nahradit původní MS. Jeden řádek pro kalendář se může zdát málo, ale já jsem si kalendář nastavil na agendu, takže jedním klikem na ten řádek mám přehled o všech událostech. Jinak z videa není patrné, že hodiny v 2.6, oproti 2.5, obsahují ještě info o počasí jako je to u Sense.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od jacek »

TF je vážně návykové, už aby byla verze 2.6 k mání.
Uživatelský avatar
webspider
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Bydliště: Praha 4, Kamýk

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od webspider »

nevím po shlédnutí mi přišlo, že se v některých nabídkách zejména při prohlížení fotografií, trhá... Co mám zkušenosti s Touch HD kde je to stejné tak s Iphone, kde se trhání vůbec neprojevuje... prohlížení fotek je plynulé...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od IkE Blaster »

webspider: Otevři oči :) "Animace a přechody ještě nejsou úplně plynulé, nicméně výrobce má zatím spoustu času, aby vše dostatečně odladil." Z úvodního příspěvku...
Mateq
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 13, 2009 13:55
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Kontaktovat uživatele:

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Mateq »

Mne sa TouchFlo veľmi páči. Ale používam Titanium od WM 6.5. Na TouchFlo mi totiž prekáža, že tam síce dokážem zobraziť kalendárˇ- t.j. priamo nadchádzajúce udalosti, ale za žiadnu cenu nie aktuálne Tasks. Tu by to išlo aspoň ako rýchla voľba do jednej z tých 3 záložiek.
Ale asi si to cez Toggler spravím, aby som prepínal medzi Titanium a TouchFlo naraz.
Uživatelský avatar
zackon
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob srp 15, 2009 19:29
Zařízení: Samsung omnia II

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od zackon »

Konečně je napadlo TF3D dát barvy.Jako černobílé se mi to moc nelíbí
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Slim84 »

no osobne me se vic libi to jednoduche sedo cerne je takove decentni, i kdyz trocha barev nikdy neuskodi jen se divim ze neudelaj ten Home tab nastavitelnej neco jako ma SPB navolis si co chces na ty uvodni strance a kde to chces
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od radospol »

Hlavne tie hodiny pre slepych by mohli konecne zmensit.
Chris.Dale
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09
Zařízení: iPhone 4 32 GB

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Chris.Dale »

Jsem zvědavý, kolik ještě budou potřebovat verzí, aby do music tabu dali ovládání hlasitosti, protože mít stupně hlasitosti jen podle globální hlasitosti WM je pro poslech hudby naprosto nedostačující
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od milos797 »

No mne sa to velmi paci. Na Home mi pozadie vobec nechyba a az na ten kalendar je tam o hodne viac informacii. Aj tie kontakty, sice nie su take pekne ako v starsich verziach, ale asi lepsie na pouzivanie. Pri opere zalozky? To je ideal. Kalendar, to hadam vsetci vidime aky posun. Co by mna zaujimalo, da sa tam dat programovy tab? Na ten som zvyknuty.
Inak ak by malo byt Touch flow 3 ako Sense, tak to by bola malina. Ono sa to k tomu blizi, ale od sense to ma strasne daleko pokial ide o optimalizaciu. Dat sa co chcem kam chcem. No uvidime. Kazdopadne dakujem Xda ze to, co sa este poriadne nepredava uz mozme mat. Keby sme boli odsuseny len na ofiko veci, tak uz by som musel kupovat po mojom Hd tretie zariadenie len koli systemu.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Nové TouchFLO 3D 2.6 z komunikátoru HTC Leo na videu

Příspěvek od Diamant »

Ja Manilu nepoužívam, lebo tam nie sú úlohy a maily sú viac než mizerné. Na tomto by mali zapracovať.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů