Pár otázek k OziExplorer

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: stř led 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

Pár otázek k OziExplorer

Příspěvek od yaqwsx »

Mám několik otázek k OziExploreru:
Jak prodloužit záznam tracku nebo nasatvit aby se po vyčerpání kapacity automaticky započal další? Protože nejde nastavit délku více jak 999 a to stačí tak maximálně na 5 hodinový výlet...
Nekoliduje OziExplorer se S2U? Občas, když mi PDA vypne display, tak už nejde probudt a pomůže jedině SR...
A poslední dotaz se týká 3D zobrazení na PC. Nedá se nějak nastavit podrobnost 3D zobrazení? Rád bych totiž zobrazil větší plochu - mám mít referát do zeměpisu, tak bych chtěl 15 minut zaplácat o povrchu a ukazováním významných bodů na 3D mapě :grin: Google Earth moc nepřipadá v úvahu - ve škole sice wi-fina je, ale je tam filtrování MAC a nevím na jakým PC to bude....

Děkuji za odpovědi
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Pár otázek k OziExplorer

Příspěvek od Milan Pištělka »

To ukládání jen 1000 bodů mě taky vadí, ale snad to opraví v příští verzi.
Zatím to řeším tak, že ukládám log file, ve kterém jsou všechny body.
Je to v File>Záznam tracku>Zkopírovat záznam tracku. Musí ale být zapnut "Záznam tracku do souboru".
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: stř led 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

Pár otázek k OziExplorer

Příspěvek od yaqwsx »

Ten log jsme stále nevyřešil, ale zbylé věci ano.
Ozi vs. S2U: Stačí neuspávat PDA pomocí tlačítka, ale v Ozim File->Uzamknout/vypnout display->Vypnout display
3D: Podrobnost výškové mapy je určena rozlišením 2D mapy, takže stačí zmešit mapu a i na školním PC to jede celkem slušně. Sice tam není skoro nic vidět, ale...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů