Jaky pouzit soft ( jak udelat ? )

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
shark
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv čer 23, 2005 7:07
Zařízení: MDA Compact IV
Bydliště: praha

Jaky pouzit soft ( jak udelat ? )

Příspěvek od shark »

panove prosim poradte mi.
potrebuju nasledujici veci, predpokladam, ze to zmenim nebo udelam pouze nejakym softem, a potreboval bych od vas poradit jakym nebo jak... :wink:
- pouziti zvuku, a to tak , abych si mohl priradit libovolny zvuk libovolne udalosti ( vyzvaneni, sms, pripomenuti,...) a to tak, abych mohl pouzit i zvuk z jine , nez systemove slozky (nebo my document).
proste abych mohl pouzit zvuk odkudkoliv. nebo jestli to jde nejak udelat pres registry nebo nejake jine configuracni utility...
zkousel jsem Sound Manager 1.1, ale ten mi nejak nefungoval

- soft reset. potreboval bych programek, kterej by umel po soft resetu zadat si sam pin, tzn abych ho nemusel vyplnovat ja rucne.
zaroven bych ale potreboval, aby ten soft reset byl "na tlacitko", tim myslim ikonu. maximalne potvrdit po zmacknuti tohoto "talcitka" (tapnuti na ikonu) jestli ano nebo ne. abcyh nemusel nekde v pate rolete sesteho menu mackat desatou polozku. neco jako ma spb shell, ale ten to ma bez toho pinu

dekuji
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jaky pouzit soft ( jak udelat ? )

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na zvuky doporučuji Tonality.
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Jaky pouzit soft ( jak udelat ? )

Příspěvek od Bruca »

k SR - diamond nemá "čudlík" pro reset?
jinak koukni sem: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... =softreset

EDIT: tak teď vidíte, jak umím číst :grin: :lol: . To o tom pinu jsem totálně přehlíd. tak se omluvuju :roll:
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Jaky pouzit soft ( jak udelat ? )

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

k PIN - doporučuji v takovém případě PIN vypnout. Chápu, že na něj někdy po SR člověk zapomene a pak je půl dne nedostupný, ale kdyby se zadával sám, tak by jaksi ztratil svojí ochranou funkci.

k SR - nejrychlejší cesta je asi opravdu přes tlačítko, jinak doporučuju třeba free program ShutXP, který po spuštění(klidně ho namapuj na nějakou klávesu nebo hoď zástupce na homescreen) zobrazí tři velká funkční tlačítka jako na stolních Win XP
Obrázek
shark
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv čer 23, 2005 7:07
Zařízení: MDA Compact IV
Bydliště: praha

Jaky pouzit soft ( jak udelat ? )

Příspěvek od shark »

cudlik na reset samozrejme ma, nicmene je to takovy neprakticky a jde o ten pin.
protoze kdyz se neco stane a zresetuju si to sam, tak by to melo zadat pin (zada ho primo ta aplikace ) . ale kdyz treba telefon vypny, nebo mi ho nekdo ukradne, tak nedela soft reset a tudiz je v poradku, ze pin musim zadat rucne . takze ocharanna funkce trva.

takhle jsem to mel na smartfounu. pin se zadal do resetovaci aplikace a ona si pak pri restartu sama pin zadala. a pri normalnim zapnuti telefonu jsem pin zadaval ja.

nejak podobne to ma i dont forget ( nebo tak nejak), ze si do nej zadam pin a pri nastavenem resetu v nejaky cas ( treba v noci) si to tam pin "napise" samo...
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Jaky pouzit soft ( jak udelat ? )

Příspěvek od Bruca »

nevím, jestli by pak nebylo lepší ochránit komplet celý telefon kódem... (Settings/lock)
tedy, alespoň mně, by víc bolela ztráta dat, než případný kredit na simce - což se dá obratem u operátora zablokovat...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 18 hostů