Problém se sychronizací [Windows Vista]

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
kemo
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 02, 2008 10:51
Kontaktovat uživatele:

Problém se sychronizací [Windows Vista]

Příspěvek od kemo »

Zdar,
mám problém se synchronizací svého FSC T810 se systémem Windows Vista Ultimate (64bit). Mám nainstalovaný WMDC 6.1 . Připojím telefon, a ten se sesynchronizuje. Pokud ho ale odpojím a znovu připojím už ho WMDC nenajde. Není vůbec připojení. Dokonce ani neběží žádné nové zařízení v USB (například flash disk). Pokud PC restartuju běží vše jak má, ale zase pouze do doby než připojím telefon. Zkoušel jsem i na notebooku a tam beží vče jak má (WMDC 6.0). Zkoušel jsem i WMDC 6.0, problém byl ale stejný. Zkoušel jsem i několikrát WMDC přeinstalovat a nic. Nevíte někdo co s tím? Prosím nestojím o rady typu: ,,Vykašli se na Vistu stejně je na prd." Mám své důvody k užívání tohoto systému (např. 8GB RAM) Děkuji...
pankrejro
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: stř úno 20, 2008 10:53
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Chrudim

Problém se sychronizací?

Příspěvek od pankrejro »

Pokud máš, tak zkus synchronizovat přes BT. Zkus taky nainstalovat nové ovladače pro USB (pokud ani nevyskočí bublinka s nově rozpoznaným hardwerem). A pokud to nepůjde, tak je chyba přimo ve windows PC. V PDA si nastav synchronizaci jen přes USB, může tam být nastaveno třeba jen napájení.
kemo
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 02, 2008 10:51
Kontaktovat uživatele:

Problém se sychronizací?

Příspěvek od kemo »

Ovladače USB jsou nainstalovány. Jak jsem psal přístroj se připojí ale pouize jednou. Podruhé už ne a zaroveň po prvním odpojení nefungují žádná USB. Synchrnizovat přes Bluetooth jsem se pokoušel, bohužel se mi nepodařilo ani spojit.
pankrejro
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: stř úno 20, 2008 10:53
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Chrudim

Problém se sychronizací?

Příspěvek od pankrejro »

Re-instal windows na pc tohle není obvyklá chyba a prakticky nemá řešení. Myslím že HR na pda by nepomohlo protože to je zjevně chyba PC.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém se sychronizací?

Příspěvek od koumes »

Ještě před re-instalací Win bych skusil obnovit původní soubory.Vlož inst.CD do mechaniky,nech naběhnout a pak zavři okno a spusť přík.řádek,do něj napiš : sfc /scannow.Pak restartni PC a uvidíš.
kemo
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 02, 2008 10:51
Kontaktovat uživatele:

Problém se sychronizací?

Příspěvek od kemo »

Tak ač nerad tak jsem přeinstaloval Widle. Pomohlo...uvidíme jak dlouho to bude fungovat. Díky...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů