SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od Jiří Hrma »

V prosinci loňského roku vydala společnost SBSH nový program Calendar Touch, který si díky své optimalizaci pro ovládání pomocí prstů získal velké množství příznivců. Nová verze celkově vylepšuje ovládání celé aplikace a rovněž upravuje většinu nabídek do takové podoby, abyste stylus nemuseli téměř vůbec vytahovat. Pokud jste zápasili s angličtinou, verze 2.1 vás potěší i přítomností české lokalizace. Pro přístup k hlavním funkcím byla nově přidána spodní tray lišta.

Bleskovka

Plná verze programu stojí 25 USD a rozhodně doporučuji vyzkoušet alespoň 12 denní trial verzi, kterou můžete stahovat z tohoto odkazu (přímý link na cab soubor). Touch Calendar 2.1 je určený pouze pro Pocket PC (majitelé smartphone telefonů mohou využít Papyrus Calendar, který také pochází od SBSH).

SBSH Calendar 2.1 na videu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Oi4UP6p9dGs[/youtube]

Zdroj: Tisková zpráva
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od permar »

Takže ,musím říct,že moc povedený kalendář,přehledné,jednoduché ,rychlé ovládání...prostě v jednoduchosti je síla,mě se moc líbí....
SaintPaul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 07, 2009 17:36
Zařízení: Orange SanFrancisco = ZTE Blade

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od SaintPaul »

Přesně tak. Je to dobře investovaných 25 USD.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od hafush »

Tak to mě udělali radost. Před časem jsem zkoušel předchozí verzi,kterou všichni doporučují jako optimální variantu pro kalendář, ale já jsem zápasil s tou angličtinou a tudíš jdu hned stahovat a zkoušet.
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od jonathanio »

Nekamenujte mne. Vim, ze se to tady uz nekolikrat resilo, ale hledam, hledam a nenachazim. Jak si v tf3d nastavim tenhle kalendar na soft key? V Advanced Config ani v HD Tweak jsem tuhle moznost neobjevil. Dekuju

EDIT:
2 YAMATO: Diky :)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od YAMATO »

AdvanceConfig-Menu-MoreSettings-KeyMaping
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od jonathanio »

Nova verze 2.1.3

http://www.sbsh.net/products/windows_mo ... ndar_touch" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od Pistolník »

Až doteď jsem používal Pocket Informant. Zbytečně mnoho nastavení. Po několika hodinách úprav a nastavení však dobré a použitelné. Potřebuji v měsíčním náhledu různé ikonky k různým událostem. WM kalendář se svými čtverečky a trojúhelníčky je pro mě nedostatečný. V náhledu jsou všechny události stejné.
Vyzkoušel jsem SBSH Calendar Touch a ------ perfektní :P . Jednoduché nastavení, pěkné ikony již v základu. Touch friendly. Mohu všem vřele doporučit místo defaultního WM kalendáře. :smt023
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od honefr »

Vypadá dobře ale jde nastavit jako výchozí kalendář :?:
Pak bych do toho šel :smt023
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od Pistolník »

Jasně, že jde. Jednak se tě to zeptá na kterou soft key klávesu to chceš. Ale jestli máš kdekoliv - na home, či u mě HTC Touch Home, události, či kalendář, tak po kliknutí se spustí SBSH.
Pozn.: Na začátku instalace pod zvolením jazyka se to zeptá na PIM. Zakřížkuj.
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od jozinzbazin »

Chybí mi u něj funkce, tak jako i u jiných kalendářů a PIMů, možnost následujícího nastavení:
Zadám si úkol - zavolat bráchovi ve 13,00 hod. Napíšu si tam i jeho číslo a to buď přímo do textu úkolu, nebo do poznámky. V danou dobu mě to upozorní a vyskočí na mě hláška tak, jak byla zadaná. Jenže mi tam chybí funkce, kliknout přímo na to napsané číslo, aby se začalo přímo vytáčet. Takhle vezmu hlášku na vědomí, zavřu kalendář a jdu do dialeru a vytočím číslo bráchy.Nemá někdo zkušenost, jak toho docílit přímo? Snad jsem to popsal dostatečně srozumitelně.

Už jsem se nejen zde na fóru ptal, byť trochu jinak, ale žádná uspokojivá odpověď. Tak to zkouším znovu. Předem díky.

JZB
Hynek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 25, 2009 18:04
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od Hynek »

permar píše:Takže ,musím říct,že moc povedený kalendář,přehledné,jednoduché ,rychlé ovládání...prostě v jednoduchosti je síla,mě se moc líbí....
Nevím jak vy, ale mám verzi 2.1 a ve WM 6.5 mě moc nefunguje. Úpravy události musím dělat pomocí HW klávesnice (při kliknutí na jakékoli upravy se sice otevře SW klávesnice, ale dokud nevysunu HW tak to zustane viset. To bych ještě strávil, ale pokud u jakékoli události zadám opakování, tak se mi nenávratně ztratí ze všech zobrazení. Najdu ji jen pomocí hledání, nebo v jiných kalendářích. Přeinstaloval jsem to i z jiného zdroje, ale je to furt stejné. Prostě na OmniiProII to nechodí. Nebo má někdo radu?
Marek Hajn
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: sob říj 31, 2009 17:05
Zařízení: Samsung Galaxy S4 + recenzované telefony
Bydliště: Praha

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od Marek Hajn »

Koukám, že všichni jsou spokojeni, tak proč jen já mám rozporuplné pocity?

Instaloval jsem Calendar Touch na OmniiPro s WM 6.1 - pomalý start, aplikace zamrzala při zadání nové údálosti a při přetáčení displeje po vysunutí HW klávesnice. Nepovedlo se mi zjistit proč, tak jsem ji zase odinstaloval.

Včera jsem Calendar Touch nainstaloval přítelkyni do HTC Touch2. Podotýkám, že se jedná o nový telefon, kde ještě není nic jiného instalováno > instalace proběhla až na pátý pokus, telefon zamrzl při výběru jazyka v počátku instalace, dlouhý start aplikace, zamrzání v průběhu nastavení a zadávání nové události.

Do obou jsem instaloval poslední verzi 2.1.3. Tu včerejší jsem znovu stahoval z webu SBSH.

Poradí mi někdo co dělám špatně? Aplikace se mi líbí a rád bych ji využíval, ale zatím mi není přáno.
Případně mi prosím poraďte vhodnou alternativu. Děkuji.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

SBSH Calendar Touch 2.1 s vylepšeným ovládáním

Příspěvek od Jiří Hrma »

marekhajn: Obávám se, že tohle bude lepší řešit přímo s výrobcem, protože to asi jako uživatel nemáš příliš možnost ovlivnit. Já jsem teď tenhle program zkoušel na mivvy zero a bez potíží vše funguje.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 46 hostů