Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od Jiří Hrma »

Před nedávnem jsme vám v našem podrobném článku přiblížili, jak bude vypadat třetí generace TouchFLO prostředí od společnosti HTC, kterým budou po uvedení na trh vybaveny například komunikátory Touch Diamond 2 a Touch Pro 2. Na internetu se nyní objevily doplňující informace o tom, jak bude vypadat nový vzhled aplikace pro čtení SMS, která se spustí v případě kliknutí na zprávu v TouchFLO 3D pluginu na obrazovce Dnes. Nový vzhled mi trochu připomíná styl konverzace na twitteru, rozhodně je to ale přehlednější než klasické zobrazení ve Windows Mobile 6.1.

Bleskovka
Původní vzhled a nová nabídka TouchFLO

Zdroj: PocketNow.com
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Zdravím, já mám ve svém Touch Pro - Energy Rom 2.1b, které obsahuje Manilu (TF3D) z chystaného TP2 a tuhle funkci tam nemám. Možná že je tahle funkce dostupná, pouze, když jsou aktivovány threadované SMS.. Ty ale zapnuté nemám, jelikož na SMSky používám SMS UnAccent a u něho by nefungovaly odpovědi na smsky, kdyby byly aktivované. Jinak Energy Rom je, jak jsem psal, beta, takže ne vše ještě funguje jak má, ale musím říct, že to je celkem pěkný krok dopředu. Taby v TF3D fungují dokonce stejně jak v portrait i landscape režimu i s "klouzavou plochou dole". Ještě bych dodal, že je v novém TF3D dá se říct "dokonalý" tab kalendář, na kterém se dá dokonce tapat na dny a celý kalendář vlastně ovládat z TF3D, což mě velmi potešilo. V TF3D je dále možné si nastavit Email, editovat kontakty (u kontaktu potom vidíte které Vám poslal SMSky, maily a pod) a je obsaženo i nové počasí s náhledem na 5 dní dopředu na hlavní obrazovce. Další funkce je, že po kliknutí na horní stavovou lištu, kde se nachází malé hodiny, info o síti a pod, vyjedou notifikace stejně jako v Androidu. Takže když máte více nepřečtených SMS, mailů, nebo zameškaných hovoru či neukončených BT přenosů a "neodkliknutých" upozornění kalendáře apod.. máte po kliknutí na vrchní lištu vše jednoduše pohromadě.. Bohužel je tato romka primárně určena pro FUZE, ale to není problém, protože jsem si k tomu sehnal i patch na TP HW klávesnici. Co mě vadí, ale myslím, že se to ještě dotáhne, je, že v Comm managerovi nejde ukončit připojení k E a nejde to ani při kliknutí na E v horní liště (protože vyjedou notifikace). Naštěstí funguje automatické odpojování, které lze nastavit v Diamond tweaku. Ještě jedna věc mě docela potěšila a to je "jakékoli menu" v systemu WM 6.1 vypadá podobně a "velce" jako v samotném TF3D, tudíž lze klikat pěkně prstem aniž bych se bál, že se netrefím :)
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od carnero »

Ty SMS vypadají velmi dobře. Celkově se zdá že TF3D hodně zasahuje do systému. Hodně hluboko. A bohužel pořád se stejně mizernou možností něco nastavit. Takže stále buď a nebo.

Bigis: U nového TF3D doufám jen ve tři věci - že kalendář naučí respektovat regionální nastavení a bude umět týden začínající pondělím; že se ty menu zrychlí protože čekat sekundu po tapnutí na tlačítko než se dorozbalí nabídka je ale neskutečná otrava, skoro bych řekl že EnergyROM 2.1 beta právě díky těm menu je naprosto nepoužitelná; a nakonec doufám že se zrychlí kalendář, pokaždé když jsem najel na tab s kalendářem trvalo tři sekundy než se do něj vykreslily růžky symbolizující události na ten den (a to mám v kalendáři jen slabých 800 položek).
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Je pravda, že to je ještě nedoladěné. Taky mi chvílinku trvá než se kalendář načte celý., ale menu mi jde celkem svižně.. U kalendáře se mi nějak nepodařilo nastavit pondělí jako první den.
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od Vlasta_CZ »

to carnero: Nevim jak Tobe, ale u mne jde normalne nastavit v kalendari TouchFlo aby tyden zacinal pondelim ( tedy u normalni prodejni verze ROM ). A to kdyz otevru kalendar a dam v pravo dole Nabidka / Nastroje / Moznosti.
Mam ale HD... Ale bylo by zvlastni, kdyby u novejsi verze TouchFlo tato moznost volby nebyla....
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Vlasto, tady bude problém, že to je anglická romka a bůh ví jak tam oni maj řazený dny v tejdnu :tlem: - Ale opravdu to tu nejde. Může to být i tím, že to je opravdu ranná vývojová verze, nevím.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od radospol »

Bigis píše: Co mě vadí, ale myslím, že se to ještě dotáhne, je, že v Comm managerovi nejde ukončit připojení k E a nejde to ani při kliknutí na E v horní liště (protože vyjedou notifikace).
Mam na HD tiez ROM s novou manilou a ked chces ukoncit spojenie, tak musis tapnut priamo na off-on.Takto to funguje na vsetkych novych rom pre HD a myslim ze by to tak malo fungovat aj pre tvoj pristroj.

Tak som zistil,ze po vela ROM s novym touch flo, iba jedina a najnovsia ROM Davideuck V_2 Rhodium ma tieto nove sms.
Uživatelský avatar
dj.digiman
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 13, 2008 11:04
Zařízení: Omnnia W

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od dj.digiman »

nevim přijde mi mrhanim místem na LCD kdo ma čist dlouhý sms a odpovídat na ně todle mi přijde sice fajn ale celkem nepraktický chci vidět na co odpovídam a co idelaně oboje komplet celí proto mi současnej system vyhovuje vic než tydle omalovanky
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Chystané TouchFLO prostředí nabídne také nový vzhled pro SMS

Příspěvek od radospol »

A v tom trejde nevidis celu spravu? a nevies na co odpovedas? Ja ano.Neviem ako je to na 2.8" ,ale na 3.8" je to uz vyuzitie displeja a nie na ukor niecoho ineho..Aspon mam predstavu o celom dialogu.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů