S2U2 - Zázračná verze 1.52

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od groovox »

Po instalaci jsem nevěřil svým očím - RAMka si "chrochtala" na neuvěřitelných 45% a bravurně ignorovala nový počin pana A_C.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od matelkoxxl »

neviem presne co tym myslis,ale dnes som aj ja 2 x robil soft reset,lebo som mal iba 35% volnej ram,aj ked inac mam volne min. 51%.az potom mi napadlo pozriet do task managera a az som oci vyvali,ked som videl ze proces s2u2.exe mi zerie namiesto obvyklych 1800kb az vyse 18 000kb!!!tak som vypol a zapol s2u2 a zatial to je v poriadku...
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od jozinzbazin »

To mattelko: prosím, kdes to přesně našel - tu momentální spotřebu? Nějak se toho nemůžu dopátrat :twisted: Díky.
JZB

EDIT: Jsem to ale lama, hlavně, že píšeš o taskmanageru. Mrknul jsem tam a předpokládám, že to je ta ikonka, která vypadá jako "pavouk" :tlem: Ukazuje 62%. Jen mi to nějak není jasné jak jsi přišel na reálnou momentální spotřebu, když jsi to měl locknuté :?: :roll:
JZB
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od matelkoxxl »

v task manageri...ked myslis spotrebu toho s2u2.exe.celkovu ram mam na today v plugine od spb pocket plus.

Kód: Vybrat vše

http://www.dotfred.net/TaskMgr.htm
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od YAMATO »

Hm, osobně vidím od verze 1.42 jen samá zhoršení, kolize s jinými app. atd.
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od jozinzbazin »

Zatím jsem nepřišel na to, proč mi to občas nelockne. Musím ho znovu nahodit a pak je to v poho. Nejsem si jistej, jestli se to nestává po SR. Musím prověřit.
JZB
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Možná kapku offtopic, ale není nějaká alternativa, která vypadá podobně, ale stačilo by, aby jen zamykala... "a odemykala"
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od jozinzbazin »

To unus: mluvíš mi z duše. To by fakt úplně stačilo. Ty ostatní serepetičky okolo bych vůbec nemusel. Jo, v systému je možné nastavit lock a unlock, ale už to není tak pohodlné jako přes S2U2.
JZB
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od IkE Blaster »

Pokud máte QVGA, tak stačí nainstalovat nějakou starší verzi, 0.6, 0.81, .0.86, případně novější 0.9x nebo 1.05. Některé byly problémové, ale jedna z nich běhá perfektně (mám na druhém PC CAB, tak příp. zjistím přesně verzi). S VGA se dá počítat pořádně až od 1.05 (tuším, nevím jistě, možná pozdější, už se mi to plete)

Pořád tam je CallerID, tak ten vypnout. Jinak vím, že jsou o mnoho rychlejší a často méně problémové. Ale i tak jedu na 1.42 (líný upgradovat, navíc vyhovuje, CallerID mi od 1.20 nefunguje (teď by už asi měl), používám Inesoft Phone)
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od jozinzbazin »

To IkE Blaster: já vím, že vzdělání neodráží inteligenci :-,(ale fakt jsem to nepochopil). Bylo by možné, pro nás lamy, dešifrovat :?: Sorry. Díky.
JZB
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od IkE Blaster »

O vzdělání a inteligenci nemluv, na obojím pracuji (a asi i dlouho budu) :) (řečnická odpověď, aby zase nebyly narážky odevšud) // Dobrá, tahle poznámka už nedává moc smysl no...

Starší verze jsou často rychlejší, méně náročné a mají méně zbytečných funkcí. V mém příspěvku si "dekóduj" ty verze a vyzkoušet je (lze vygooglovat). Případně na ac-s2.com je changelog, tak podle toho vybrat ideální.

A psal jsem, že spíše jen pro QVGA, VGA podpora (resp. jen VGA grafika pro grafické prvky - posuvník, ikony, ...) přibyla až později, do té doby je vše kostičkované (doublepixel)


// Všechna čest tedy :grin: (překvapivé, ale potěšující)
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od jozinzbazin »

To Ike blaster: Díky. Jo a pokud jde o to vzdělání a inteligenci, tak na rozdíl od tebe se obávám, že mou inteligenci už nevylepším :-D :-D . Asi je to tím, že už brzo začnu trénovat naskakování do penálu. Přece jen 58 roků už mě asi opravňuje chápat jinak, než většina uživatelů tohoto fóra :lol: :-D :tlem:
JZB
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od matelkoxxl »

tak po vsetkych problemoch s novou verziou som sa nastval a nahodil zasa pocketshield najnovsiu verziu.sice je to shareware (nevadi :lol: ) ale je lepsi a zerie menej ram ako s2u2...
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od jozinzbazin »

To matelkoxxl: ty kluku, ty jseš dobrý zdroj informací. Hned jsem na něj přešel taky. Zatím nemůžu hodnotit, ale tváří se velmi přívětivě a vypadá to, že umí :lol:
Btw. díky za zaslání těch tónů.
JZB
Mischell
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 27, 2008 16:14
Zařízení: xperia x1

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od Mischell »

Tak jsem musel tento prográmek odinstalovat.Během noci dokázal vybít baterii až o 50% :twisted:
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

S2U2 - Zázračná verze 1.52

Příspěvek od milos797 »

Ahojte,
uz dlhsiu dobu sa trapim s nastaveniami S2U2 na Touch HD. Dnes som si nainstaloval aj navsiu verziu a stale nic. Ide o toto:
chcel by som, aby to pri prijimani hovoru bolo takto:
ak je zariadenie zamknute, tak mi naskoci len posuvna lista (najlepsie by bolo ta standardna z Touch Flo ale nevadí ani ta zo S2U2) ale nesmu mu reagovat tlacitka - to kvoli vyberaniu z puzdra.
ak je zariadenie nezamknute, a teda aktualne na nom pracujem, tak nech sa mi zobrazi normalny sposob prijimania hovorom - FT3D standardny.
Da sa to tak? dik
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů