WM GoHome RC2 vypuštěna

Diskuze o programech pro Windows Mobile
MirekE
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 05, 2008 22:13
Zařízení: Samsung Omnia 7

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od MirekE »

Just Per4mance uvolnili RC2 softwware WM GoHome pro ovládání Windows Mobile zařízení pomocí SMS, získávání jeho pozice při případném zcizení a hlavně získání telefoního čísla nově vložené SIM karty. Aplikace umožňuje mimo jiné smazání definované sady souborů, smazání kontaktů v případě že byl telefon ukraden a další a to vše pomocí zaslání tzv command SMS.

WM GoHome is application for device based on Windows Mobile Professional system. The main feature of this application is ability to report SIM card changing and controlling the device by SMS command messages. Application allow locate device that has internal GPS receiver and get its GPS location.

Více info na http://www.just-per4mance.com
Rypi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv kvě 22, 2008 12:52
Zařízení: E-ten X600
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Rypi »

Zkusil jsem to a je to opravdu povedený program ;)
RC2 je ke stažení na just-per4mance.com, po vybrání to bude chtít registraci, tak ji nepotvrzujte enterem, ale klikněte na tlačítko potvrdit myší ;)
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od milos797 »

Tak toto je pecka. To by mal mať nainštalované každý. Skúšal som ako to funguje a je to fakt bezproblémové. Premenil som kartu, po chvíľke mi prišla sms. Potom som skúsil napísať požiadávku na GPS súradnice, vyšiel som na balkon a prišli mi súradnice. Je to celkom premakané, na PDA nič nenapísalo, žiadné informácie o získavaní GPS pozície... Hneď mi je ľahšie na srdci :-D
Rypi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv kvě 22, 2008 12:52
Zařízení: E-ten X600
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Rypi »

souhlasím, také se mi velice líbí. Skoro se až těším, že mi telefon někdo čmajzne :-D
davirek
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 05, 2009 15:46
Zařízení: HTC Touch Pro

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od davirek »

Nějak se mi to nedaří zprovoznit, nevím, kde dělám chybu. Nastavené mám vše, a když odešlu command sms, zařízení neprovede vůbec nic, prostě na sms nereaguje. Mám HTC Touch pro

Necituj poslední příspěvek. ziminix
Rypi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv kvě 22, 2008 12:52
Zařízení: E-ten X600
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Rypi »

a zpráva ti nepřijde, nebo přijde?
musíš odesílat sms z čísla, které jsi nastavil jako povolené (na QVGA verzi 3. ikonka)
davirek
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 05, 2009 15:46
Zařízení: HTC Touch Pro

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od davirek »

Cislo mam nastevene spravne, z toho taky posilam prikazove sms, mam vga verzi. Napadlo me, jestli neni potreba cisla do aplikace zadavat mezinarodnim formatu +0420....... Nebo to staci obycejne 777..... ?
Jinak ani odpovedni sms mi zpet z pda na prikazove cislo neprijde. Zkusil jsem i prikaz na restart zarizeni a nic se nestane. proste ty sms uplne ignoruje :-) nechapu.
Rypi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv kvě 22, 2008 12:52
Zařízení: E-ten X600
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Rypi »

zadej to jako +420. Je to tam někde i napsané....
davirek
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 05, 2009 15:46
Zařízení: HTC Touch Pro

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od davirek »

Tak prece. Problem byl v tom mezinarodnim formatu. Dekuji. Jeste jedna vec mi vrta hlavou v infu o programu se pise i o ceske verzi. Mate program v ceske verzi?
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od milos797 »

Tak tam česká verzia je asi zbytočná. Proste nastavíš 2 čísla, dáš zapnúť a viac neriešiť. Nie je to program denného používania, takže neviem. A ten príkaz ktorý posielaš sms-kou je jedno či je v češtine alebo v angline, pretože to je skrátka kód - aj keby bol v češtine tak to je príkaz, ktorý si nezapamätáš a musíš ho mať niekde napísaný. Ja som si to uložil do konceptov v priateľkynom telefóne.
Inak čo by mňa nenapadlo ale spýtal sa ma to kolega - a čo keď tá karta, ktorú tam ten kto mi telefón ukradne vloží nebude mať kredit :-) mňa by to fakt nenapadlo, už stráááášne dlho som kreditnú kartu nepoužíval, ale predsa. V takom prípade to je asi v čudu však, keďže mi sms o polohe neprejde...
Rypi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv kvě 22, 2008 12:52
Zařízení: E-ten X600
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Rypi »

nevím jestli bude česky program, ale určitě bude český návod na webu :)
bez kreditu se sms neodešle....
Mir.da
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 08, 2008 15:48
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Kaznějov

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Mir.da »

Chtěl jsem se zeptat.Zasekl jsem se při autorizaci.Napíšu čísla,dám autorizovat,přijde mi sms,ale nevím co s ní mám udělat dál. :-( Stále mi to píše,že autorizace běží a nic se neděje.Po nějaké době mi to píše,že autorizace neproběhla z časových důvodů.Nevíte co s tím?Mám HTC Polaris,origo ROM a verzi pro QVGA.
gaggag
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned čer 26, 2005 17:27
Zařízení: Pápá WM. Welcome Android -> Zatím jen 845ka :)
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od gaggag »

Verze pro smartphone nebude?
MirekE
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 05, 2008 22:13
Zařízení: Samsung Omnia 7

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od MirekE »

První číslo musí být číslo které je právě používáno v zařízení na kterém se to autorizuje.... v naprosto stejném formátu, v jakém je v SMS která příjde, většinou mezinárodní formát, tzn: +420123123123
MirekE
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 05, 2008 22:13
Zařízení: Samsung Omnia 7

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od MirekE »

Verze pro Smartphone je ve fázi příprav.
Mir.da
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 08, 2008 15:48
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Kaznějov

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Mir.da »

Číslo mám nastavené zprávně,aspoň doufám. :wink: Ta sms mi přijde ve formátu AUTHNEWSIM AUTHNEWSIM +420mé číslo +420číslo na které bude zaslána sms +číslo63372482693 a pár nul.Co s tím?
Mir.da
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 08, 2008 15:48
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Kaznějov

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Mir.da »

Ahoj.Co dělám blbě?Zadám čísla v mezinárodním formátu,přijde sms a stále mi to píše,že probíhá autorizace.Když dám ukončit,tak se autorizace přeruší a napíše mi to,že program není autorizová. :-( Co s tím?
Rypi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv kvě 22, 2008 12:52
Zařízení: E-ten X600
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Rypi »

pokud dáš autorizovat, musíš počkat (max 10s) a behem tohoto procesu by ti žádná SMS přijít neměla...
- Do prvního pole zadáváš svoje číslo.

Napiš zde víc infa....
MirekE
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 05, 2008 22:13
Zařízení: Samsung Omnia 7

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od MirekE »

1. Zkus uzavřít všechny aplikace před tím, než nastartuješ WMGHM
2. Ještě předtím než nastartuješ WMGHM, odešli sám sobě SMS (jakoukoliv)
3. Změř si čas za jak dlouho tato SMS dorazí... nesmí to trvat déle jak 5 minut
4. Podívej se do přijaté SMS na číslo, kdo ji posílal. Za předpokladu že nemáš v telefonu uloženého sám sebe, měl bys vidět číslo v mezinárodním formátu, jak je obsažené v SMS... pravděpodobně uvídíš <+420123123123> (samozřejmě místo 123123123 bude tvé číslo)
5. Tohle číslo (bez ostrých závorek) musí být uvedeno v první kolonce autorizace.
6. Nastartuj WMGHM a zkus autorizaci znovu.

Zdá se, že během autorizace něco blokuje příjem SMS a ta je přijata až poté, co autorizaci stronuješ. Proto bych sázel na nějaký rezidentní program.

P.S: se zprávou AUTHNEWSIM už nelze dodatečně nic udělat. Nepomáhá její ruční přeposlání ani nic jiného. Je určena výhradně pro program.
Georf
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned bře 18, 2007 15:43
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Plzeň

WM GoHome RC2 vypuštěna

Příspěvek od Georf »

Mam problem s autorizaci.

U HTC Touch HD se mi ukazuje po zadani obou cisel authorizing a ani na druhy telefon nic neprijde. Na HTC tytn se mi nespusti ze pry je potreba vyssi CF a pritom tam mam 3.5. Poradte prosim co s tim
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů