Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
tomasino1
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: ned srp 10, 2008 14:33
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: bratru 150 km od Prahy:-)

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od tomasino1 »

Tak jsem znovu volal na Zákaznickou linku a potvrdili mi, že aplikace Počasí, Akcie a You tube - to vše se nevejde do balíčku Surf&Mail, dochází prý ke stahování dat - tedy k účtování :cry: .
Asi máme každý jiného T-Mobile operátora :tlem:
T.
bub7
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob říj 10, 2009 20:00
Zařízení: Google nexus s
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od bub7 »

Tak na tenhle balíček jsem poměrně naletěl. T-mobile mi učtoval i jakékoli přihlášení, jak na forum tak do své mail schránky, tak i třeba na netový obchod. Zrušil jsem to a mám klid. Mám skoro neustále v dosahu wifi a jsem spokojený.
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od permar »

Moje dlouhodobá zkušenost s tímto tarifem je asi taková : Všechny emaily ,došlé i odeslané jsou zdarma( jsou součástí tarifu), brouzdání po netu pomocí OperyMini jsou zdarma-i pokud přes tento prohlížeč stahujete soubory a dokonce nezapočítává se vám to do 30MB FUP limitu. Pokud používáte jiný prohlížeč IE,Operu Mobile atd. stažená data se vám započítávají do FUP limitu. ICQ ,přes jakoukoliv aplikaci ,se vám započítává do FUP limitu. A tady pozor! - kdo má Surf&Mail s 100MB FUP tak za data projeté přes protokol ICQ,platí!!!!! Nezapočítávají se do FUP 100MB ,je to moje osobní zkušenost,kdy mě operátor nalákal na zvýšení FUP z 30MB na 100MB,jenže jaksi zapoměl mi sdělit tuto podstatnou věc,pokud nevěříte tak si prostudujte Všeobecné obchodní podmínky T-Mobile.
Na počítání vámi stažených dat,pro majitele PDA , je asi nejlepší aplikace Battery Status, popřípadě SPB WirelesMonitor, to pro případ,že si chcete zkontrolovat vaše měsíční vyúčtování. Aplikace Battery Status vám to dokonce hodí i do formátu XML,takže si to hezky můžete vytisknout a porovnat,kolik jste toho projeli.

A jiné aplikace -počasí,YouTube ,internetové rádio atd se samozřejmě započítávají do vašeho FUP limitu,na to nesmíte zapomenout!

Zde máte Obchodní podmínky pro tyto tarify :) ,čerstvě stažené ze stránek T-mobile
Přílohy
Surf&Mail.pdf
(85.78 KiB) Staženo 95 x
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od niky79 »

tomasino1 píše:Tak jsem znovu volal na Zákaznickou linku a potvrdili mi, že aplikace Počasí, Akcie a You tube - to vše se nevejde do balíčku Surf&Mail, dochází prý ke stahování dat - tedy k účtování :cry: .
Asi máme každý jiného T-Mobile operátora :tlem:
T.
Samozrejme, ZE DOCHAZI KE STAHOVANI DAT, k cemu by to jinak bylo? Ke koukani na fakturu, jak tam mam nauctovany uplne nevyuzity tarif? To ti opravdu rekli? :lol: :lol: :lol: :lol: A opravdu myslis, ze u tmobile na hotline vědi, co je to aplikace Pocasi a Akcie, a jak to funguje? :lol:

Nemame jineho operatora, ja celou dobu mluvil o Suft+ (50 MB dat v cene, cena 117 Kc.)
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od PITT »

Na zák. lince se mi několikrát stalo že ani nevěděli o čem mluví a plácali vyloženě nesmysli. Když tam zavoláš třikrát tak pokaždé ti budou nakecávat něco jiného.Je třeba brát to s rezervou a věř tomu co tady máme na 100proc. odzkoušeno.
Jinak u T-Mobile hned zjistím jestli si účtovali něco navíc přes t-zones kde se mi to objeví v " moje útrata ". :wink:
tomasino1
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: ned srp 10, 2008 14:33
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: bratru 150 km od Prahy:-)

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od tomasino1 »

Z předchozích příspěvků a z OP T-Mobile mi vychází toto resume: Protože mám Surf&Mail, mám prostě s aplikacema typu Počasí, ICQ, You Tube apod. prostě smůlu-naúčtují mi vše.
Pokud bych měl aktivováno jen zvýhodnění Surf+, "možná" bych se do tohoto paufálu vešel :tlem:
Díky všem T.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od All.Os »

tomasino1: A není to tak a není a není :-)

Požívam Suf&Mail cca půl roku a jediné, co jsem za tu dobu platil navíc, bylo připojení v zahraničí.
tomasino1 píše:Tak jsem znovu volal na Zákaznickou linku a potvrdili mi, že aplikace Počasí, Akcie a You tube - to vše se nevejde do balíčku Surf&Mail, dochází prý ke stahování dat - tedy k účtování :cry: .
Asi máme každý jiného T-Mobile operátora :tlem:
T.
Všechny zmíněné aplikace jedou přes port 80 a jsou zahrnuté v ceně balíčku. Bez ohledu na výmysly operátora.
bub7 píše:Tak na tenhle balíček jsem poměrně naletěl. T-mobile mi učtoval i jakékoli přihlášení, jak na forum tak do své mail schránky, tak i třeba na netový obchod. Zrušil jsem to a mám klid. Mám skoro neustále v dosahu wifi a jsem spokojený.
Před Surf&Mail jsem používal Surf+ a nic z toho mi neúčtovali, jenom mail přes IMAP, což je pochopitelné, ve zvýhodnění Surf+ tento protokol zahrnut není.
permar píše:...A tady pozor! - kdo má Surf&Mail s 100MB FUP tak za data projeté přes protokol ICQ,platí!!!!!
Toto je pravda tehdy, pokud si v QIPu nenastavíš připojení přes port 80. Zda to jde i v jiných IM nevím.
tomasino1
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: ned srp 10, 2008 14:33
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: bratru 150 km od Prahy:-)

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od tomasino1 »

Inicioval jsi u me dalsi "priblbou" zacatecnickou otazku:-) Prosim te, port80,resp. pripojeni pres nej, se nekde nastavuje. Nic jsem nenastavoval, jedu na prednastavenou operu od HTC. Diky T.
IMHO pisu z TP2:-))
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od All.Os »

Nikde ho nastavovat nemusis, jen v QIPu.

OT: Jsi si jisty, ze znas vyznam zkratky IMHO? :-)
tomasino1
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: ned srp 10, 2008 14:33
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: bratru 150 km od Prahy:-)

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od tomasino1 »

Ty v..e, ty mi davas,ano, mel jsem na mysli BTW :tlem:
Ja se proste bojim, ze mi potom prijde faktura na 5tis :twisted:
Bez ICQ, kde je ten QIP (?), asi risknu aplikaci Pocasi v telefonu od HTC :P
Diky za trpelivost. T.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od All.Os »

Neboj se, se Surf+ zaplatis maximalne 800,- nebo tak nejak, vic se neuctuje.
tomasino1
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: ned srp 10, 2008 14:33
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: bratru 150 km od Prahy:-)

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od tomasino1 »

No jo, ale já mám Surf&Mail :tlem:
Nehledě já nechci platit ani těch 800,-Kč....
My nechceme tušit, my chceme vědět :lol: :lol: :lol:
T.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od All.Os »

Surf&Mail je totez. Vsechno co jsem napsal je overene a naprosto jiste :-)
katoo
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: čtv lis 29, 2007 10:27
Zařízení: MPx200,HTC UNI O2 128MB,I-mate Jasjar 128MB
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

Které aplikace běží s tarifem Surf+ zdarma?

Příspěvek od katoo »

Mám surf+
Na ICQ používám SLICK,kde nastavím port 80
Na brouzdání po netu zase Operu mini
Na skype je toho víc,třeba ISkoot,IM+ For Skype (ten je placený)

Jak to tu ale pročítám tak bude nejlepší přejít k O2,ještě zjistím pokrytí signálem.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů