HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
hadianoha
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 11, 2008 22:02

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od hadianoha »

ja by som ku spoločnosti HTC a k jej ,,politike" vytvarania nastupcov... povedal len jedno

HTC - Have To make a Compromise
oni to majú už v názve

A lá HTC touch cruise vs. touch cruise 09
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od TomasNM »

Alebo Hi-Tech Compromises:D
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Tonda512 »

Já chci zařízení s D-PADem, OK a Start tlačítka, 2 tlačítka, které budu moci nastavit sám, HW qwerty a ať se to neblýská....to mám tak vysoké nároky?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od IkE Blaster »

Podle těchto požadavků by ti měl ten TyTN vyhovovat, ne? :lol:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Standa »

Bez hardwarových tlačítek, bez diody, špatná qwerty klávesnice, pravděpodobně Qualcomm. To není nástupce Universala, ale další z nenáročné ekonomické řady Touch.
RDT píše:Ti vybírají zařízení v obchodě typem: "Jsem velký manager! Jaké zařízení mi doporučíte?" "Tohle" "Hmmm. To se krásně leskne! To se mi líbí! To musím mít! A hele! Klávesnice! Budu psát rychle SMS!"
Přesně... já bych to jen upravil na širší řady :-) :
"Jsem velký technoidní kluk! Jaké zařízení mi doporučíte?" "Tohle" "Hmmm. To se krásně leskne! To se mi líbí! To musím mít! A hele! Klávesnice! Budu psát rychle SMS! Ale co to je?? Jak se to ovládá? Je to malé, je to složité!! U týpka jsem viděl iPhone, proč toto není tak cool, tak velké a jednoduché a krásné?? Windows Mobile je špatný, nechci ho!
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Tonda512 »

IkE Blaster píše:Podle těchto požadavků by ti měl ten TyTN vyhovovat, ne? :lol:
To jo :-) Ale přece jenom ten stroj má trochu věk, a chtělo by to větší RAM :-) A foťák sice moc nepoužívam, ale něco co by fotilo kvalitou stejně jako P1i by mi taky nevadilo :-)
Casher
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 24, 2006 20:31

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Casher »

tslany: To si moc dobre vystihl, z HTC se stava komercni vec a s PDA/MDA to nema uz nic jinyho spolecnyho nez dotykovej displej, a system (myslim tim bez vsech tech udelatek a srand okolo)....achjo :cry:
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od All.Os »

farokh píše:...doufám že bude mít aspoň USB host, klasický miniUSB plug(místo extUSB)...
Ja jsem nenasel rozdil v pouzitelnosti mezi miniUSB a extUSB. extUSB ma sice jednu stranu rovnou, ale lze k nemu pripojit bezny miniUSB kabel. Jedine snad, ze z pritomnosti extUSB casto vyplyva nepritomnost 3,5 mm jacku, coz je negativum, ale samotne extUSB snad nijak nevadi, ne? HD ma jak extUSB, tak jack...
Casher píše:tslany: To si moc dobre vystihl, z HTC se stava komercni vec...
HTCčka se nekdy distribuovaly zadarmo nebo jen za uhradu nakladu? Ja jsem je vzdycky povazoval za komercni produkt, stejne jako vetsinu ostatnich vyrobku na svete. Malokdo neco vyrabi jen proto, aby potesil ostatni lidi. Vetsinou lide zakladaji podnik s cilem vydelat.
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Tonda512 »

Samozrejme, kazdej prodava za ucelem vydelat, takze kazdej vyrobce je komercni....prijde mi, ze prinasim smulu...od te doby, co jsem se zacal od WM zajimat(za 14 dni to bude rok) tak vychazi same zarizeni Touch apod. A vypada to tak, ze HTC slavi s diamondem apod. uspech, takze toho jen tak nenechaji....
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Standa »

Samozřejmě že je to vždy komerční záležitost. Tslany spíš jen chtěl vyjádřit rozdíl oproti minulosti. Dřív byla pda "poctivá" zařízení s dostatečným výkonem pro vše, a s výbavou všeho, co bylo v té době možné. Dnes je to tak, že pda vypadají jako levná pouťová brož, výkon je cca na 50% dnešních možností a to samé výbava.
Jde v daleko větší míře o design a prezentaci než o opravdovou práci a funkci, jako to bylo dřív. Ale peníze to samozřejmě firmě nese větší, to je bez debat.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od All.Os »

No, tslany podle me o "komercnosti" nemluvil, jen Casher tak jeho slova interpretoval. Ja jsem si diamond poridil pri plnem vedomi toho, co umi a co neumi, rozhodne ne jako designovou zalezitost, proste me u nej nejvic uspokojil pomer vykon/rozmery/cena. Jsem s nim velmi spokojen, i kdyz uznavam, ze priste bych ozelel ty milimetry a koruny navic a sel bych do Touche Pro, klavesnice je klavesnice.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od tslany »

tady nejde o to, jeslti HTC vyrobí HDčko za 5 dolarů, prodá ho za 500 a Gates všechny osobně pomočil, ale o to, že funkcemi ho předstihují 5 let staré PDA. USB Host? k čemu? PDA je jednoúčelové zařízení, pokud si chtělí připojit flashdisk ať si pořídí notebook. Směrová tlačítka? iPhone je nemá, vypustíme je taky. Infra? To je zastaralá technologie a v dnešní době ho na ovládání spotřebičů používají akorát stovky lidí, zybtečně to žere proud, taky půjde pryč. A proč mít nudný matný desing? Lesklé se to líp prodá.
MMartinek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob bře 11, 2006 12:26

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od MMartinek »

Podle me to vidíte moc černě,je pravda,že poslední dobou HTC se svými Diamondy všechny válcuje,ale takový Asus se stále více méně orientuje na klasický PDA design a funkčnost. Mají parádní procesory, dostatek hardwarových tlačítek atd.
Jediný, co mi u nich schází je WM PDA s qwerty..
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Standa »

To jo, ale stejně to podělají aspoň maličkým displejem dobrých tak do symbianových Nokií nebo chybějící diodou.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od IkE Blaster »

MMartinek - jenže HTC je dnes magnát, největší tygr. Prodává nejvíce PDA na úkor ostatních. Jak dlouho se bude Asus snažit? Myslím, že tak moc dlouho ne, když není moc velký zájem o jejich PDA. Proč by naopak HTC investovalo do modernějších a výkonnějších řešení, když se to jejich lesklé, málo výkonné a výrobně levné řešení tak dobře prodává.

Navíc tady se bavíme o klasickém PDA ve stylu HTC Universal (ikdyž řekl bych, že původní PDA byla spíše bez HW klávesnice, ne?), ne o multimediálněji zaměřených PDA (které dělá Asus výtečně)
Icemanek
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 07, 2008 9:36

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Icemanek »

Ja cekam nastupce universala neco jako touch HD s klavesnici s dvema otocnymi klouby jako universal :)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Je pěkné že všichni nadáváte, ale uvědomte si co HTC za ty léta ve světě PPC udělalo. Ted prostě šláply vedle a začali to flákat. Hold chtěli si rychle nahrabat a na uživatelé kteří mají PPC na práci se vykašlali. Docela to dává smysl, chtějí vydělat a prodat deně 100x víc zařízení je rozhodně výhodnější.
Můžeme jen doufat, že se změní moda a mladí si budou hrát na ing..
Potom by se snad mohli vrátit staré dobré časy. (nemluvím o komunistech) :))
Osobně bych řek, že prodej touch serie začne klesat, znám pár lidí co mají HTC jako frajeřinku a systém jim nevyhovuje a další zařízení s windows mobile by si nekoupili. Stačí si projít bazary v brně plné pulty touchů a iphonů, zřejmě jejich majitelé dostali rozum a zjistili, že klasický telefon je jednoduší a nemusí ho několikrát deně resetovat. :))

Nastupce Uniho podle mě nebude v dneštní době udělat něco tak převratného jako byl Uni ve své době už prostě nejde. Uniho jsem měl rád, ale kvalita klouby, vnější informační displej (který zapoměli namontovat) a hlavně EDGE ho zabili.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Standa »

Já myslím, že kvalita kloubu byla na dobré úrovni. A řekl bych, že líp to udělat snad ani nešlo vzhledem k velikosti, hmotnosti a materiálu. Jo jo, dřív se používaly pro kvalitu kovové odlitky a dnes se pro jistotu vynechávají celé funkční bloky pro snížení ceny. :-)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Sir Andrew »

Nabízí se ale otázka proč za každou cenu upgradovat Uniho? Těžko se teď někdy objeví zařízení s méně nedostatky.

V HTC si toho jsou vědomi, tak se snaží zaujmout jinak než nepřekonatelným výkonem.
Monk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 170
Registrován: sob srp 18, 2007 19:12
Zařízení: ZTE Blade
Bydliště: Slovensko

HTC Universal: Dočkáme se letos konečně jeho nástupce?

Příspěvek od Monk »

Nojo nastupca universalu sa to moze nazvat.

Universal pri premiere:

Super Vykon.
Velky displej, max rozlisenie toho casu u ppc
Full qwerty klavesnica
Velke a tazke ako tehla
Cena!!!
*****************************
Htc Zabudol som ako sa to ma volat :D
Super Vykon.
Velky displej max rozlisenie tohto casu u ppc
Full qwerty klavesnica
Velke a tazke ako tehla
Cena!!!


Nojo je to leskle a nema to tu morfovaciu konstrukciu.
Ale inak to splna vsetky poziadavky.

I tak sa mi to nepaci :D a cakam dalej na praveho universala :D
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů