SkyBook - Facebook ve Windows Mobile

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
McLaren
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv črc 24, 2008 20:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

SkyBook - Facebook ve Windows Mobile

Příspěvek od McLaren »

Obrázek

Facebook v dnešní době zažívá velký rozmach, jedná se o rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně ke komunikaci mezi přáteli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Přístup do facebooku už můžete mít i z mobilního telefonu s Windows Mobile pomocí aplikace SkyBook.

Více info a download zde:
http://www.touchpro.cz/?p=clanek&id=16
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

SkyBook - Facebook ve Windows Mobile

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na Facebooku jsem včera zakládal skupinu SmartMania.cz, takže kdo máte zájem, přidejte se.
Jinak TouchPro.cz - pěkný web :-)
McLaren
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv črc 24, 2008 20:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

SkyBook - Facebook ve Windows Mobile

Příspěvek od McLaren »

Díky za pochvalu, snažím se :-)

Tak už nás je v té skupině 14 :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

SkyBook - Facebook ve Windows Mobile

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak jsem po několika oficiálních a neoficiálních verzích mobilního facebooku otestoval SkyBook a musím říct, že je to zřejmě nejlepší FB klient pro Windows Mobile.
U ostatních programů byly problémy s aktualizací nebo celkově s připojením, ale SkyBook jsem včera používal v kuse asi dvě a půl hodiny a nezaznamenal jsem ani jediný bug.
Umí pochopitelně aktualizovat status z vlastní 'zdi' , psát zprávy nebo vzkazy přátelům, vkládat nebo fotit fotky na zeď, či do profilu, prohlížet si a zoomovat fotoalba a jiné standartní funkce.
Mě nejvíc zaujala jedna funkce navíc, kterou ostatní programy neměly. Ve skyBook lze sesynchronizovat svůj vestavěný WM adresář kontaktů (Outlook) s adresářem přátel z Facebooku a do toho interního se Vám tak přidají profilové fotky a data narozenin. Jen to chce chvilku času a upravit jména kontaktů přesně tak jak jsou na Facebook aby se nevytvořila duplicitní položka (třeba Jarda Novák a Jaroslav Novák ) , díky tomu jsem si ale aspoň uklidil v kontaktech(každej jistě někdy narychlo zapisoval od někoho v hospodě nebo u baru číslo a pak netušil na druhý den nebo za tejden, kdo je vlastně EđĐ]VA ĐđNovaaokva :grin: ).
Přikládám další mirror ke stažení SkyBook, sjednotil jsem stručný a přehledný návod a vlastní screeny, je důležité před používáním SkyBook potvrdit jeho přístup k Vašemu profilu na Facebook, upload fotek atd. Proto se nejdříve proklikejte těmito odkazy:

Návod a odkazy:

1) Registrace na serveru FaceBook(pro ty, kteří ho dosud nepoužívali nebo se neodhodlali :) --> Facebook.com <--
2) Mirror ke stažení programu Skybook ze serveru FreewarePPC.com nebo stahujte přímo CAB z přílohy (viz dole)
3) Odkaz na více informací o aplikaci přímo ze serveru FaceBook(pro registrované) a sledování updatů --> ZDE <--
4) Pokud jste se registrovali na FaceBook nebo ho už používáte, povolte přístup programu SkyBook k vašemu profilu ZDE
5) Povolte upload fotek z PDA přímo na Váš profil kliknutím --> SEM <--
6) Povolte měnit status na Facebooku z aplikace SkyBook --> TADY <--


Tááák, a je to všechno. Vypadá to komplikovaně, ale proklikat se přes odkazy Vám zabere minutku a SkyBook za to opravdu stojí.

Screeny:

Obrázek
___________________________________Obrázek
Obrázek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrázek
Obrázek

SkyBook.CAB
Instalační CAB ke stažení zdarma
Testováno na WM6.1 s VGA a GPRS
(1.13 MiB) Staženo 169 x
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

SkyBook - Facebook ve Windows Mobile

Příspěvek od Kato »

Jedna pro me naprosto podstatna otazka - umi to FB IM? Na ostatni veci mi staci obycejne mobilni webove rozhrani.. Aneb reseni FacebookIM (byt ta aplikace ma k dokonalosti taky hodne daleko, tak rozhodne co se tyce stability (jak zde bylo zminovano u jistych klientu), jsem zatim nemel jedinny problem.
(a uprimne receno autorizovat nejake FB apps treti strany jenom pro to, aby mi to fungovalo standardne.. Byt s tim problem fakt nemam, tak mi to prijde zvlastni)
Twistius
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv pro 25, 2008 12:25
Zařízení: HTC Touch Diamond

SkyBook - Facebook ve Windows Mobile

Příspěvek od Twistius »

teda nevim co na tomto klientovi je tak uzasne...nastavil sem si vse jak je tu psano a stejne mi to vyhazuje errory, nejdou pridavat videa ale predevsim mi ve skybooku chybi takova ta uvodni stranka s novinkama (kdo se s kym spratelil, kdo se stal fanouskem nejake skupiny,kdo si zmenil status atd)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů