Stáhněte si neoficiální vylepšenou Operu Mobile 9.5

Diskuze o programech pro Windows Mobile
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Stáhněte si neoficiální vylepšenou Operu Mobile 9.5

Příspěvek od ziminix »

Na XDA určitě najdeš portovanou verzi pro Xperii.
Vojcek
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 14, 2009 20:40
Zařízení: HTC Touch Cruise

Stáhněte si neoficiální vylepšenou Operu Mobile 9.5

Příspěvek od Vojcek »

Zdravim

Pouzivam Touch Cruise/Polaris a rovnez jsem vyzkousel verzi OM 2808, udelal podle navodu a doinstaloval fix, aby nevybihala pokazda softwarova klavesnice. Bannery a animace funguji, tady O.K. Jen jsem zjistil, ze po prechodu na youtube.com mi nabehne m.youtube, tedy osekana mobilni verze. To bych jeste ozelel. No a pak, kdyz chci spustit video nebo jakykoliv flash, nepochopitelne se mi otevre program STREAMING MEDIA a spojeni stejne nenavaze: "CONNECTION FAILED".

Pouzivam verzi WM 6.0. Pristroj koupen u Sunnysoftu. Kamarad, jeste pouziva Kaisera s WM 6.1 ma stejny problem. Operatora mame kazdy jineho. Dokonce jsem se po umisteni daneho programu pidil za pomoci Total Commanderu (WINDOWS/STARTMENU/PROGRAMS)i jineho prohlizece skrze PC a nasel. Dal jsem si vyhledat podrobnejsi informace o ceste k programu ci jeho slozce, pricemz jsem byl adresovan na /WINDOWS/STREAMINGMEDIA.EXE , zaskrtle atributy byly SYSTEM a HIDDEN cerne, sede pak ROM. Slozku ci soubor takto umisteny nenalezl. Mezi klasickou moznosti odinstalace programu samozrejme neni. Ma nekdo podonou zkusenost ci radu, jak jej zneskodnit? Pomuze flashnuti?
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

Stáhněte si neoficiální vylepšenou Operu Mobile 9.5

Příspěvek od jjiirrii »

Je to sice mimo téma, ale pro přehrání (i stažení) you tube videa si nainstaluj třeba Youtubeplay je to freeware http://www.freewarepocketpc.net/ppc-dow ... eplay.html a nebo CorePlayer.
Vojcek
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 14, 2009 20:40
Zařízení: HTC Touch Cruise

Stáhněte si neoficiální vylepšenou Operu Mobile 9.5

Příspěvek od Vojcek »

Youtubeplayer a Core Player pouzivam, takze pokud me vylozene neco napadne si pustit, neni problem. Jen je mi lito, ze nejde primo ze stranek nebo si kliknout na odkaz a rovnou fungovat. Takto musi clovek prekopirovat odkaz nebo hledat dle vyrazu. Ale tve rady si cenim :wink:
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů