Vyzkoušejte neoficiální verzi PointUI 1.02 pro WVGA displeje

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyzkoušejte neoficiální verzi PointUI 1.02 pro WVGA displeje

Příspěvek od Jiří Hrma »

Uživatelské prostředí PointUI (psal jsem o něm zde) považuji za velmi zdařilý počin, a to nejen díky pěknému grafickému rozhraní, ale především kvůli nabízeným funkcím, podpoře gest a faktu, že je vše nabízeno zcela zdarma. Výrobce se primárně zaměřil na vývoj QVGA a VGA verze, na fóru xda-developers se ale objevila neoficiální upravená verze, která podporuje i displeje s WVGA rozlišením (Xperia X1, Touch HD, Toshiba G910).
PointUI_WVGA.CAB
WVGA verze prostředí PointUI 1.02b
(1.2 MiB) Staženo 139 x
PointUI - vývoj a nové verze
V posledních měsících se mohlo zdát, že se vývoj PointUI postředí zastavil, což ale není pravda. Autoři totiž celé prostředí upravovali pro operátora Bell, který se jej v podobě utility BellUI rozhodl použít jako základní uživatelské prostředí v komunikátorech HTC Touch Diamond a Touch Pro, které prodává pod svým brandem. BellUI tak nahradilo všem dobře známé prostředí TouchFLO 3D, a pokud jste již někdo BellUI vyzkoušel, pak mi jistě dáte za pravdu, že v mnohých ohledech původní TouchFLO 3D plugin překonává. O BellUI si můžete přečíst více na mém oblíbeném blogu Carnero.cc. Brzy bychom se měly dočkat zcela nové verze PointUI 2, která již nabídne plnou podporu WVGA rozlišení a spoustu nových funkcí, ostatně podívejte se na přiložené video.

Chystané PointUI 2 na videu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R3UGPBv8XOs[/youtube]
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte neoficiální verzi PointUI 1.02 pro WVGA displeje

Příspěvek od alternativ »

Tak to nevypada vubec spatne.
Osobne jsem za chvili po koupi vypnul TouchFlo, protoze mi prijde nanejvys tragicke a pouzivam klasickou Today nabidku.
Az vyjde nova verze PointUI,tak hned odzkousim!
SaintPaul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 07, 2009 17:36
Zařízení: Orange SanFrancisco = ZTE Blade

Vyzkoušejte neoficiální verzi PointUI 1.02 pro WVGA displeje

Příspěvek od SaintPaul »

PointUi dnes vyšla ve verzi Home 2 - více na pointui.com
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Vyzkoušejte neoficiální verzi PointUI 1.02 pro WVGA displeje

Příspěvek od Libunda »

Jen chci doplnit, že na těchto stránkách je ke stažení tento soft i v podobě panelu pro Xperii...... :smt023
Bohužel neotestuju, bo ji mám v servisu........... :tlem:
SaintPaul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 07, 2009 17:36
Zařízení: Orange SanFrancisco = ZTE Blade

Vyzkoušejte neoficiální verzi PointUI 1.02 pro WVGA displeje

Příspěvek od SaintPaul »

Otestoval a odinstaloval :-( .
Panel pro X1 sice šlape pěkně , svižně a nežere RAM, ale neumí "česky" ale jen "aesky", takže se "čtvrtek" zobrazí jako "tvrtek" a komolí to i jména v kontaktech. Navíc verze pro WVGA má v portraite velkou mezeru mezi aplety a spodním pruhem soft kláves - evidentně je to jen předělaná verze pro VGA. u landscape zasahuje zase spodní část "tabulky" do soft kláves.
Počasí zná jen světová velkoměsta a nastavení je v °F.
Suma sumárum - pokud někdo šikovný neudělá patch na češtinu a doplnění jiných (i menších) měst ČR do počasí, tak je to pro mě nepoužitelné.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte neoficiální verzi PointUI 1.02 pro WVGA displeje

Příspěvek od Tonda512 »

Vypadá to celkem hezky a je to rychlé a stabilní, ale pro mě to má stále řadu nevýhod, týkají se zejména toho, že prostředí nejde skoro nijak upravovat...

-zmizel mi z pravého horního rohu Wktask...program má sice svého, ale ten je někde v menu a není to to pravé ořechové...
- applet slideshow mi přijde trochu přitaženej za vlasy...proč bych si mněl prohlíže tobrázky na 1
/3 displeje?
-applet sms....škoda že nejde nastavit, např. zobrazování odeslaných, konceptů atd.
-applet today..celkem v pohodě, ale vadí mi 2 věci...počasí..hrozně málo měst na výběr, vzhledem k tomu, že počasí
pro PointUI poskytuje accuaweather.com a ty myslim umí i Plzeň, mohli výběr měst rozšířit...
zprávy přímo na today jsou dobrej nápad(neví někdo o něčem podobném pro klasickou today?), ale škoda že nelze nastavit zdroj....a taky by bodlo možnost nastavení prohlížeče, který má zprávy zobrazovat
-applet world nemá moc smysl..obsahuje jen počasí, které je i na appletu today a mapu..

České
yrgo je i o trochu dále, co se týče přepracování nabídek(vlastní sms editor apod.)

Vůbec to neni špatný program, jen to chce přidat o hodně více možností nastavení.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů