S2U2 vs G-Alarm

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od YAMATO »

Poraďte někdo jak nastavit S2U2, aby správně zobrazoval čas budíku. Ať dělám co dělám tak tam stále zůstává zobrazen první zobrazený...
Chita
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: ned říj 26, 2008 17:40

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od Chita »

Taky jsem jednou koukal že se to neukazuje správně, ale stačí softreset a zobrazí se ten nově nastavený...Někdy ani nemusí proběhnout reset, jen to S2U2 chvilku trvá než si ty informace "překope" . Podobně dlouho mu to trvalo ikdyž jsem měnil ve složce wallpapery. Byli tam už jiný obrázky ale S2U2 zobrazoval pořád ty staré:)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od IkE Blaster »

Tak s wallpaperem to je logicke, S2U2 bezi porad na pozadi a dokud se nevypne a nezapne (pomoci iLock), tak se to nemuze prepnout. Nacitani hodnot z kalendare a dalsi mu trva delsi dobu
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od YAMATO »

No jo, ale kalendáři to trvá pár vteřin a budík se prostě nezobrazí. iLock jsem samozřejmě použil, nic. Myslím, že mám něco špatně, ale v nastavení jsem dal default, v G-Alarmu by mělo být vše OK...ale prostě to nejde. A dělat kvůli tomu SR je samozřejmě fíkovina.

Mimochodem, zkouším taky PocketShield, v jednoduchosti je (někdy síla), umí toho nepoměrně méně než S2U2 a je placený, ale docela se mi to taky zamlouvá...ale zas: budík zvoní, ale telefon zůstává zamčený, řve to na barák, já můsím odemknout a až pak buzení vypnout...používáte to někdo?
15lukas15
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob pro 13, 2008 22:45
Zařízení: Samsung Galaxy Note

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od 15lukas15 »

Mohl bych se zeptat jak se vlastně S2U2 instaluje, stáhnul jsem ho, robalil a je tam jen spousta souborů a žádný setup. To se musí někam nakopírovat? Díky předem za odpověď
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od Nolf »

Stahnes si S2U2xxx.cab a ten spustis v zarizeni.
15lukas15
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob pro 13, 2008 22:45
Zařízení: Samsung Galaxy Note

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od 15lukas15 »

Tak už jsem to nainstaloval, díky moc.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od YAMATO »

Tak jsem přeinstaloval jak S2U2 tak G-Alarm a najednou to ide. No sláva, aspoň něco.

Ale když už je tu toto téma, tak ještě z trochu jiného soudku: ani zaboha se mi nedaří nastavit, aby při volání fungoval ten S2U2 způsob...na jednu stranu přijmout, na druhou odmítnout. Funguje mi jen defaultní způsob, ale tam hrozí přijmutí či ukončení při vyndávání z pouzdra...ostatně jeden z hlavních důvodů proč instalovat S2U2, že. Jakákoliv varianta v S2U2 prostě ani zaboha :-(
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od groovox »

:) mně to funguje, , v nastaveních - nastavení při hovoru - ve třetím řádku pod - při přesunutí odpovědět vždy - dát ON při přesunutí ukončit - a mělo by fachat.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

S2U2 vs G-Alarm

Příspěvek od YAMATO »

člověče, jde to! Tak to jsem fakt blázen co jsem tam dělal blbě...přitom na pohled to je jasné. Díky že jsi mě k tomu dokopnul :grin:

Edit: taková zvláštnost...když odmítnu hovor poprvé, tak OK...ale když odmítnu podruhé, tak se taky odmítne, ale zároveň se mi otevře seznam hovorů...ale telefon zůstane zamčený, jinak vše OK...takže sice to ničemu nevadí, ale proč vždy napodruhé?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů