Manila 2D a obnova SMS

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Manila 2D a obnova SMS

Příspěvek od Alesh »

Ahoj,
stáhl a na flashoval jsem romku pro htc wizard která má v základě už zabudovanou manilu 2d. mám zálohované sms řes pim backup a přes spb backup. ale pokaždé když je obnovím, tak pak nejde manila spustit, píše to prsotě tap here to launch TouchFlo tak tapnu, píš to Launching TouchFLo no a po cvhíli to skočí spět na tap here to... zkoušel jsem obnovaovat sms přes spb backup a pořád to samé... nesetkal jste se s tím někdo?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Re: Manila 2D a obnova SMS

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já pro zálohu SMS používám Jeyo Mobile Companion, tak to zkus udělat přes něj, tam je "restore" z XML pak celkem bezproblémový, a je to "čistější metoda", než kterou používá SPB Backup. Otestováno s HTC Touch 3G, který má TouchFLO 2D, a vše funguje dobře.
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Manila 2D a obnova SMS

Příspěvek od Alesh »

to mě napadlo ale nějak mi nefunguje jeyo mobile companion, vždycky mi to tak ve 3/4 spadne. Na počítači to běží normálně ale v pda to pak spadne, spojí se to, začne přetahovat a pak to prsotě spadne. tak to pustim znovu, začne to od začátku a spadne to ve sdtejný chvíli. Tak jsem to zkoušel jako že si uložim tu část co mi to přetáhne, pak jí smažu z mobilu a dopřetáhnu ten zbytek, ale tak to spadne hned a nai se to nezačne přetahovat.
jediný co se mi teď podařilo aby to šlo a byly tam ty sms je, že jsem si vytvořil v Text Messages složku Archiv, obnovil jsem ty sms normálně přes SPB backup, takže to jakoby nešlo chvíli, ale přesunul jsem je ze složky inbox do toho archivu a jde to. ale nesmim je mít v inboxu no
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Manila 2D a obnova SMS

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak to je vážně divný. Já jsem zrovna minulý týden jen tak zkusmo dělal obnovu své zálohy SMS zpráv (přes 10500 SMS :-D ) přes Jeyo do Touche HD, a naprosto v pohodě. Sice to chvíli trvalo, ale obnovily se všechny, a přímo do Inboxu.
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Manila 2D a obnova SMS

Příspěvek od Alesh »

no, taky to nechápu a štve mě to
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů